3.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Anděl JakubFC Důraz9331
Anděl Jakub040
Bernard Jan541.25
Diviš JakubThe Wankers130.33
Dočekal Pavel0201
Forman Jakub230.67
Man Marek030
Novák Miroslav541.251
Roztočil Jiří1111
Sýkora Ondřej020
Šolc David050
Špic Štěpán5511
Štěpánek PetrFC Zmar140.25
Brankáři
hráč g/z z
Diviš Jakub 5 3
Šolc David 2 2
Odehrané zápasy

FC Fighters - STB          4 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Anděl Jakub 1 ŽK+ŽK
Forman Jakub 1
Novák Miroslav 1
Špic Štěpán 1
Bernard Jan
Diviš Jakub
Dočekal Pavel ŽK
Šolc David
Štěpánek Petr
Stoček Štěpán 2
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Daniel
Repka Michal
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik

AFK Hradiště 89 - FC Fighters          9 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Gruber Petr 2
Kroc Jakub 2
Dumnický Michal 1
Kellner Jiří 1
Kuneš Václav 1
Štícha Šimon 1
Lusk Vojtěch
Žák Adam
Bernard Jan 3
Diviš Jakub 1
Anděl Jakub
Špic Štěpán
Šolc David
Sýkora Ondřej
Novák Miroslav
Man Marek
Forman Jakub
Dočekal Pavel
Štěpánek Petr

FC Predators - FC Fighters          3 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Bešta Jiří 2
Klesa Tomáš 1
Varga Karel
Varga Denis
Šilhavý David
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Götz Daniel ŽK
Červeňák Radim
Vild Jiří ŽK
Anděl Jakub 2
Novák Miroslav 2 ŽK+ŽK
Roztočil Jiří 1 ŽK
Špic Štěpán 1 ŽK
Anděl Jakub
Man Marek
Sýkora Ondřej
Šolc David

FC Persie - FC Fighters          1 : 10    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
7. 10. 2018

Polák Petr 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Kosť Tomáš
Pelán Petr
Anděl Jakub 6
Bernard Jan 1
Forman Jakub 1
Špic Štěpán 1
Štěpánek Petr 1
Anděl Jakub
Šolc David

FC Fighters - Doubr Hůd          5 : 4    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Poslední Matěj
14. 10. 2018

Novák Miroslav 2
Špic Štěpán 2
Bernard Jan 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Man Marek
Šolc David
Štěpánek Petr
Zíka Michal 2
Růžek Jíří 1
Vítek Dominik 1
Bohmann Filip
Chaloupka Matěj
Kůžel Martin
Opava Patrik
Roth Václav