2.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Beran Daniel331
Fiala Josef030
Krákora DavidFC Splávek240.5
Kypta MartinFC Palasio Plzeň130.33
Mertl Tomáš250.4
Mlynarčík Matúš230.67
Pejchar Tomáš961.5
Pešek Tomáš4411
Rubeš Zdeněk260.33
Světlík Petr030
Vaňourek Tomáš130.33
Zahálka LuděkSK Žraloci z Plzně541.25
Brankáři
hráč g/z z
Fiala Josef 3.7 3
Světlík Petr 2.7 3
Odehrané zápasy

DTJ Klabava - Exmet B          6 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Bláha Etienne Michel
2. 9. 2018

Zahálka Luděk 2
Kypta Martin 1
Mlynarčík Matúš 1
Pejchar Tomáš 1
Vaňourek Tomáš 1
Mertl Tomáš
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr
Lambor Patrik 3
Spálenský Přemysl 1
Bouchal Radek
Brůžek Tomáš
Kratochvíl Jan
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Vávra Tomáš
Volín Stanislav

DTJ Klabava - FC Mafie Plzeň          6 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Navrátil Tomáš
9. 9. 2018

Pejchar Tomáš 3
Beran Daniel 2
Zahálka Luděk 1
Fiala Josef
Krákora David
Mertl Tomáš
Pešek Tomáš
Rubeš Zdeněk
Vaňourek Tomáš
Kasl Pavel 2
Liška Petr 1
Vyskočil Jiří 1
Bláha Jan
Brejník Lukáš
Machurka Martin
Šimice Petr
Tichota Jan ŽK
Vávra Tomáš

Real Plzeň - DTJ Klabava          2 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Hovorka Radim — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Šebek Jan 2
Angermayer Patrick
Denk Patrik
Kalčík Petr
Kopcsák Jozef
Nový Michal
Popík Štefan ŽK
Pospíšil Jakub
Salcman Martin
Krákora David 2
Mertl Tomáš 1
Mlynarčík Matúš 1
Kypta Martin
Pejchar Tomáš
Pešek Tomáš ŽK+ŽK
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr
Zahálka Luděk

Faurecia - DTJ Klabava          4 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Repka Michal — Služba: Šteinerová Kateřina
23. 9. 2018

Netušil Tomáš 3
Pogádl Ľubomír 1
Čipak Miroslav
Gašpar Jaroslav
Harbuzinski Nicolas
Pavlíček Marek
Pejchar Tomáš 3
Rubeš Zdeněk 2
Beran Daniel
Fiala Josef
Krákora David
Kypta Martin
Mertl Tomáš
Vaňourek Tomáš

DTJ Klabava - FC DAB          6 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Pešek Tomáš 3
Zahálka Luděk 2
Pejchar Tomáš 1
Fiala Josef
Krákora David
Rubeš Zdeněk
Vojta Dominik 1
Fakan Jan 1
Schleis Karel 1 ŽK
Vojáček Michal
Tichý Daniel
Rozboud Karel
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Matas Martin ŽK+ŽK
Gita Tomáš
Brácha Michael

Napalm - DTJ Klabava          2 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018

Jäger Michal 1
Skala Petr 1
Šoltys Miloslav st.
Pech Jaroslav
Kerber Daniel
Ansorge Michal
Hrabák Dušan
Hejsek Jiří
Fučík Libor
Frič Jaromír
Brož Jiří
Wurm Jan
Beran Daniel 1
Mertl Tomáš 1
Pejchar Tomáš 1
Pešek Tomáš 1
Mlynarčík Matúš
Rubeš Zdeněk
Světlík Petr