termín soupeři hřiště soutěž
sobota 20.10.2018 od 08:00. Hurikáni - Moes SLAVIE 2 3.B třída
sobota 20.10.2018 od 08:00. Šlapák CF - FC Paradox Plzeň SLAVIE 1 4.A třída
sobota 20.10.2018 od 09:00. FC Mafie Plzeň - Exmet B SLAVIE 1 2.A třída
sobota 20.10.2018 od 09:00. Warriors - Napalm SLAVIE 2 2.A třída
sobota 20.10.2018 od 10:00. FC Psycho - FC TBC SLAVIE 2 1.A třída
sobota 20.10.2018 od 10:00. Dream Team - FC Playmakers Plzeň B SLAVIE 1 1.B třída
sobota 20.10.2018 od 11:00. FC Splávek B - FC Veselá SLAVIE 2 3.B třída
sobota 20.10.2018 od 12:00. FC Playmakers Plzeň B - AC Shape SLAVIE 1 1.B třída
sobota 20.10.2018 od 12:00. FC Predators - STB SLAVIE 2 3.A třída
sobota 20.10.2018 od 13:00. 3 promile - FC Hombre SLAVIE 1 1.B třída
sobota 20.10.2018 od 13:00. No Star - MD Elektronik C.F. SLAVIE 2 4.B třída
sobota 20.10.2018 od 14:00. FC Bördelo Radčice - Drebins Team B WSA SLAVIE 2 4.C třída
sobota 20.10.2018 od 15:00. Do Ugandy jedou pandy - Bee Sting B SLAVIE 1 1.A třída
sobota 20.10.2018 od 15:00. Doubr Hůd - TJ Sokol Vejprnice SLAVIE 2 3.A třída
sobota 20.10.2018 od 16:00. FC DAB - Real Plzeň SLAVIE 1 2.A třída
sobota 20.10.2018 od 16:00. FC LDN - J-Tekt KVS Plzeň SLAVIE 2 4.A třída
sobota 20.10.2018 od 17:00. FC Vallecas - Depo team SLAVIE 1 4.C třída
neděle 21.10.2018 od 08:00. FC Splávek - SK Nová Ves SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 21.10.2018 od 08:00. Del Fuego FC Holýšov B - SK Žraloci z Plzně SLAVIE 2 2.B třída
neděle 21.10.2018 od 08:00. Viza Auto - AC Bolevec 2012 Jezírko 4.B třída
neděle 21.10.2018 od 09:00. FC Inter Plzeň - FK Lochotín B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 21.10.2018 od 09:00. FC Důraz - FC RS SLAVIE 2 1.A třída
neděle 21.10.2018 od 09:00. FC Persie - FC Internazionale Jezírko 3.A třída
neděle 21.10.2018 od 10:00. Plzeňský ležák - FC Jerigo 1994 Plzeň SLAVIE 1 1.A třída
neděle 21.10.2018 od 10:00. (Ne)závislí - Starý dřeváky Jezírko 4.C třída
neděle 21.10.2018 od 11:00. FK Výkop - Do Dna B SLAVIE 1 1.B třída
neděle 21.10.2018 od 11:00. Nová Hospoda - Czech Made C SLAVIE 2 2.B třída
neděle 21.10.2018 od 11:00. FC Bidfood Plzeň - F.C. Holá Beznaděj Jezírko 4.B třída
neděle 21.10.2018 od 12:00. Czech Made B - The Wankers B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 21.10.2018 od 12:00. AFK Hradiště 89 - Nabídka dne SLAVIE 2 3.A třída
neděle 21.10.2018 od 12:00. Warriors B - Dream Team B Jezírko 4.C třída
neděle 21.10.2018 od 13:00. FC Kojak - FC Blizzard SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 21.10.2018 od 13:00. DTJ Klabava - FC Fotbalisti SLAVIE 2 2.A třída
neděle 21.10.2018 od 13:00. Seladons United - NFC Wan Plzeň Jezírko 3.B třída
neděle 21.10.2018 od 14:00. Oranjes B - FC Brush SLAVIE 1 2.B třída
neděle 21.10.2018 od 14:00. FC Fighters - Bubudorf FC Jezírko 3.A třída
neděle 21.10.2018 od 14:00. The Wankers C - Kaštani SLAVIE 2 3.B třída
neděle 21.10.2018 od 15:00. Faurecia - FbC Bory 2010 SLAVIE 2 2.A třída
neděle 21.10.2018 od 15:00. Autobahn - FC 11° Excelent SLAVIE 1 2.B třída
neděle 21.10.2018 od 15:00. FC Fotbalisti B - Kometa Jezírko 4.A třída
neděle 21.10.2018 od 16:00. Tahouni - FC Palasio Plzeň SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 21.10.2018 od 16:00. TJ Bouda - FC Zmar SLAVIE 2 3.B třída
neděle 21.10.2018 od 16:00. Legendární Hačkovo Levá - Real Plzeň B Jezírko 4.B třída
neděle 21.10.2018 od 17:00. SK Šeptem - Krvavá Tlačenka SLAVIE 2 1.A třída
neděle 21.10.2018 od 17:00. Tvoje máma - Tahouni B SLAVIE 1 2.B třída
neděle 21.10.2018 od 17:00. SK VSP - Pilsen Boys Jezírko 4.A třída
sobota 27.10.2018 od 08:00. TJ Sokol Vejprnice - AFK Hradiště 89 SLAVIE 1 3.A třída
sobota 27.10.2018 od 08:00. FC Stars Plzeň - FC Fotbalisti B SLAVIE 2 4.A třída
sobota 27.10.2018 od 09:00. Do Dna B - Dream Team SLAVIE 1 1.B třída
sobota 27.10.2018 od 09:00. Warriors - FC Fotbalisti SLAVIE 2 2.A třída
sobota 27.10.2018 od 10:00. Bee Sting B - FC Psycho SLAVIE 1 1.A třída
sobota 27.10.2018 od 10:00. Warriors - Real Plzeň SLAVIE 2 2.A třída
sobota 27.10.2018 od 11:00. FC Playmakers Plzeň B - FC Hombre SLAVIE 1 1.B třída
sobota 27.10.2018 od 11:00. FC Mafie Plzeň - Real Plzeň SLAVIE 2 2.A třída
sobota 27.10.2018 od 12:00. FC Predators - Nabídka dne SLAVIE 1 3.A třída
sobota 27.10.2018 od 12:00. FC Splávek B - Moes SLAVIE 2 3.B třída
sobota 27.10.2018 od 13:00. AC Bolevec 2012 - No Star SLAVIE 2 4.B třída
sobota 27.10.2018 od 13:00. BAF Žebrákův zen - (Ne)závislí SLAVIE 1 4.C třída
sobota 27.10.2018 od 14:00. Pumidas B - The Wankers B SLAVIE 1 Městský Přebor
sobota 27.10.2018 od 14:00. FC 11° Excelent - Nová Hospoda SLAVIE 2 2.B třída
sobota 27.10.2018 od 15:00. NFC Wan Plzeň - Hurikáni SLAVIE 2 3.B třída
sobota 27.10.2018 od 15:00. FC Vallecas - FC Bördelo Radčice SLAVIE 1 4.C třída
sobota 27.10.2018 od 16:00. Do Ugandy jedou pandy - Krvavá Tlačenka SLAVIE 1 1.A třída
sobota 27.10.2018 od 16:00. STB - FC Persie SLAVIE 2 3.A třída
sobota 27.10.2018 od 17:00. MD Elektronik C.F. - Legendární Hačkovo Levá SLAVIE 1 4.B třída
neděle 28.10.2018 od 08:00. Camerlengo - Green Rebels SLAVIE 1 1.B třída
neděle 28.10.2018 od 08:00. Exmet B - Faurecia SLAVIE 2 2.A třída
neděle 28.10.2018 od 08:00. Pilsen Boys - Šlapák CF Jezírko 4.A třída
neděle 28.10.2018 od 09:00. FC Splávek - Czech Made B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.10.2018 od 09:00. FbC Bory 2010 - DTJ Klabava SLAVIE 2 2.A třída
neděle 28.10.2018 od 09:00. FC Veselá - The Wankers C Jezírko 3.B třída
neděle 28.10.2018 od 10:00. FC Jerigo 1994 Plzeň - SK Šeptem SLAVIE 1 1.A třída
neděle 28.10.2018 od 10:00. Czech Made C - Oranjes B SLAVIE 2 2.B třída
neděle 28.10.2018 od 10:00. FC Zmar - Seladons United Jezírko 3.B třída
neděle 28.10.2018 od 11:00. SK Nová Ves - Tahouni SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.10.2018 od 11:00. Napalm - FC DAB SLAVIE 2 2.A třída
neděle 28.10.2018 od 11:00. Bubudorf FC - Doubr Hůd Jezírko 3.A třída
neděle 28.10.2018 od 11:00. Depo team - Dream Team B SLAVIE 3 4.C třída
neděle 28.10.2018 od 12:00. FC Kojak - FK Lochotín B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.10.2018 od 12:00. FC Inter Plzeň - FC Palasio Plzeň SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 28.10.2018 od 12:00. FC Internazionale - FC Fighters SLAVIE 3 3.A třída
neděle 28.10.2018 od 12:00. FC Paradox Plzeň - FC LDN Jezírko 4.A třída
neděle 28.10.2018 od 13:00. Dragonflies of Pilsen - FC Blizzard SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.10.2018 od 13:00. FC RS - Plzeňský ležák SLAVIE 2 1.A třída
neděle 28.10.2018 od 13:00. Kometa - SK VSP SLAVIE 3 4.A třída
neděle 28.10.2018 od 13:00. Starý dřeváky - Warriors B Jezírko 4.C třída
neděle 28.10.2018 od 14:00. FC Brush - Del Fuego FC Holýšov B SLAVIE 2 2.B třída
neděle 28.10.2018 od 14:00. Tahouni B - Autobahn SLAVIE 1 2.B třída
neděle 28.10.2018 od 14:00. Kaštani - TJ Bouda SLAVIE 3 3.B třída
neděle 28.10.2018 od 15:00. FC TBC - FC Důraz SLAVIE 2 1.A třída
neděle 28.10.2018 od 15:00. AC Shape - FK Výkop SLAVIE 1 1.B třída
neděle 28.10.2018 od 16:00. Drebins Team - 3 promile SLAVIE 1 1.B třída
neděle 28.10.2018 od 16:00. SK Žraloci z Plzně - Tvoje máma SLAVIE 2 2.B třída
neděle 28.10.2018 od 16:00. FC TBC B - Viza Auto SLAVIE 3 4.B třída
sobota 3.11.2018 od 10:00. FK Lochotín B - Czech Made B SLAVIE 1 Městský Přebor
sobota 3.11.2018 od 11:00. FK Lochotín B - FC Splávek SLAVIE 1 Městský Přebor
sobota 3.11.2018 od 12:00. TJ Sokol Vejprnice - FC Fighters SLAVIE 1 3.A třída
sobota 3.11.2018 od 14:00. Nabídka dne - FC Fighters SLAVIE 1 3.A třída
neděle 4.11.2018 od 09:00. AFK Hradiště 89 - FC Predators SLAVIE 2 3.A třída
neděle 4.11.2018 od 09:00. FC Zmar - Kaštani SLAVIE 1 3.B třída
neděle 4.11.2018 od 10:00. Czech Made B - Pumidas B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 10:00. FC Palasio Plzeň - FC Kojak SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 11:00. SK Nová Ves - Pumidas B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 11:00. FC Kojak - FC Inter Plzeň SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 12:00. Dragonflies of Pilsen - FC Inter Plzeň SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 12:00. FC Palasio Plzeň - FC Blizzard SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 13:00. SK Nová Ves - FC Blizzard SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 13:00. Dragonflies of Pilsen - Tahouni SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 14:00. The Wankers B - FC Splávek SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 14:00. Oranjes B - FC 11° Excelent SLAVIE 2 2.B třída
neděle 4.11.2018 od 15:00. The Wankers B - Tahouni SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 4.11.2018 od 15:00. SK Šeptem - FC RS SLAVIE 2 1.A třída
neděle 4.11.2018 od 16:00. TJ Bouda - FC Veselá SLAVIE 1 3.B třída
úterý 1.1.2019 od 08:00. FC Palasio Plzeň - Czech Made B SLAVIE 1 Městský Přebor
úterý 1.1.2019 od 08:00. FC Paradox Plzeň - SK VSP Jezírko 4.A třída
úterý 1.1.2019 od 09:00. Krvavá Tlačenka - Plzeňský ležák SLAVIE 1 1.A třída
úterý 1.1.2019 od 09:00. Depo team - (Ne)závislí Jezírko 4.C třída
úterý 1.1.2019 od 10:00. Green Rebels - Drebins Team SLAVIE 2 1.B třída
úterý 1.1.2019 od 11:00. Dream Team - Camerlengo SLAVIE 1 1.B třída
úterý 1.1.2019 od 11:00. Warriors - DTJ Klabava SLAVIE 2 2.A třída
úterý 1.1.2019 od 12:00. FC Mafie Plzeň - Napalm SLAVIE 1 2.A třída
úterý 1.1.2019 od 13:00. SK Nová Ves - FK Lochotín B SLAVIE 2 Městský Přebor
úterý 1.1.2019 od 13:00. Do Ugandy jedou pandy - Plzeňský ležák SLAVIE 1 1.A třída
úterý 1.1.2019 od 14:00. Pumidas B - Dragonflies of Pilsen SLAVIE 1 Městský Přebor
úterý 1.1.2019 od 15:00. Tvoje máma - Czech Made C SLAVIE 2 2.B třída
úterý 1.1.2019 od 15:00. Real Plzeň B - FC Bidfood Plzeň SLAVIE 3 4.B třída
úterý 1.1.2019 od 16:00. FC Internazionale - TJ Sokol Vejprnice SLAVIE 2 3.A třída