2.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Diviš JakubThe Wankers010
Flachs Robert020
Gúth Jiří020
Hess Aleš250.4
Jícha DavidA120.5
Kadlec Michal531.67
Klečka DanielA030
Kotka František140.251
Kurčenko ŽeňaA221
Kyrian Daniel010
Mikeska Jan140.25
Mikeska Jiří010
Mravík MichalA0101
Netáhlo Zdeněk030
Peterka PetrA111
Sinkule MichaelThe Wankers B040
Titěra Jan651.21
Vachout FrantišekA010
Brankáři
hráč g/z z
Diviš Jakub 8 1
Kyrian Daniel 4 1
Sinkule Michael 3.5 4
Odehrané zápasy

Tahouni B - Oranjes B          0 : 2    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
9. 9. 2018

Bláha Zdeněk
Petričko Pavel
Pechr Jiří
Mitas Martin
Kalina Pavel
Juha Petr
Henrich Pavel
Dvořák Jan
Bryš Michal
Tyml Libor
Hess Aleš 1
Kurčenko Žeňa 1
Jícha David
Klečka Daniel
Kotka František
Netáhlo Zdeněk
Sinkule Michael
Titěra Jan

Oranjes B - SK Žraloci z Plzně          1 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
16. 9. 2018

Kotka František 1 ŽK
Hess Aleš
Mikeska Jan
Mikeska Jiří
Mravík Michal ŽK
Sinkule Michael
Švec Petr 3
Kučera Petr 1
Zahálka Luděk 1
Kolář Radim
Rubeš Zdeněk

Oranjes B - Tvoje máma          0 : 8    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Diviš Jakub
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kotka František
Netáhlo Zdeněk
Titěra Jan ŽK
Mařík David 3
Šustr Jan 2
Dumnický Michal 1
Matuška Martin 1
Zeman Martin 1
Bejček Jiří
Hurtado Adrien
Kotík Ondřej
Vítovec Martin

Oranjes B - Autobahn          3 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Kurčenko Žeňa 1
Peterka Petr 1
Titěra Jan 1
Gúth Jiří
Kadlec Michal
Klečka Daniel
Kyrian Daniel
Mikeska Jan
Netáhlo Zdeněk
Trylč Ladislav 2
Jernek Petr 1
Trylč Jakub 1
Barcal Jan
Hebr Václav
Jung Jan
Kolečko Martin
Křivánek Stanislav ŽK

Nová Hospoda - Oranjes B          3 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
7. 10. 2018

Buršík Jakub 2
Ficu Ladislav 1 ŽK
Beran Tomáš
Kulišan Stanislav
Pieniak Daniel
Valenta Václav
Hess Aleš 1
Jícha David 1
Kadlec Michal 1
Mikeska Jan 1
Titěra Jan 1
Flachs Robert
Kotka František
Sinkule Michael
Vachout František

Oranjes B - Del Fuego FC Holýšov B          8 : 6    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Běláčová Veronika
14. 10. 2018

Kadlec Michal 4
Titěra Jan 4
Flachs Robert
Gúth Jiří
Hess Aleš
Mikeska Jan
Sinkule Michael
Múčka Jakub 3
Hulina Patrik 1
Trubenbach Adam 1
Vítek Jan 1
Hladík Drahoslav
Pagáč Jaroslav
Pinker Petr
Vrzal Tomáš