1.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Hodan Michael761.17
Hodek Jakub010
Koc VáclavFC Jerigo 1994 Plzeň422
Oliverius Jakub140.25
Sikyta Jakub250.4
Skoupý Miroslav010
Straka Martin140.25
Svoboda Ondřej170.14
Svoboda Tomáš260.331
Šoltys MiloslavFC Psycho070
Zamborský Martin260.33
Zeman Jiří6612
Brankáři
hráč g/z z
Šoltys Miloslav 4 7
Odehrané zápasy

3 promile - Camerlengo          11 : 3    ( 4 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Hajšman Miroslav 3
Chejlava Petr 3
Krysl Kamil 2
Malcát David 2 ŽK
Čechura Tomáš 1
Antony Štefan
Krysl Tomáš
Štrunc Jan
Koc Václav 1
Oliverius Jakub 1
Straka Martin 1
Svoboda Ondřej
Svoboda Tomáš
Šoltys Miloslav

Camerlengo - Drebins Team          1 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
9. 9. 2018

Hodan Michael 1
Oliverius Jakub
Svoboda Ondřej
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin
Zeman Jiří
Nový Jiří 2
Starý Jiří 2
Černý Vladimír 1
Pecháček Jakub 1
Černý Michal
Kindelmann Petr
Lukavský Jindřich
Urban Lukáš

FC Hombre - Camerlengo          3 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Touš Petr — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Urban Martin 2
Pitlík Karel 1
Adamčík Jan
Adamčík Miroslav
Gimeno Sanchez Alberto
Křížek Daniel
Rosocha Marek
Hodan Michael 2
Svoboda Tomáš 1
Zeman Jiří 1 ŽK
Sikyta Jakub
Straka Martin
Svoboda Ondřej
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin

FC Playmakers Plzeň B - Camerlengo          1 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Faltus Derek 1
Mašek Michal
Mrvka Jan
Rajtolar Stanislav
Reinwart Zdeněk
Hodan Michael 1
Zeman Jiří 1
Hodek Jakub
Oliverius Jakub
Sikyta Jakub
Svoboda Ondřej
Svoboda Tomáš
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin

Camerlengo - Do Dna B          6 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Zamborský Martin 2
Zeman Jiří 2
Sikyta Jakub 1
Svoboda Tomáš 1
Hodan Michael
Straka Martin
Svoboda Ondřej
Šoltys Miloslav
Krýda Martin 2
Berger Jiří
Fiedler Tomáš
Matulka David
Šťastný Petr
Vaic Petr

AC Shape - Camerlengo          1 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Korynta Jakub 1 ŽK
Blažek Lukáš
Bock Petr
Ježek Richard
Juha Petr
Klouda Josef
Liberský David
Nevečeřal Jakub
Sládek Milan
Hodan Michael 2
Zeman Jiří 2
Sikyta Jakub 1
Oliverius Jakub
Straka Martin
Svoboda Ondřej
Svoboda Tomáš ŽK
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin

Camerlengo - FK Výkop          5 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
14. 10. 2018

Koc Václav 3
Hodan Michael 1
Svoboda Ondřej 1
Sikyta Jakub
Skoupý Miroslav
Svoboda Tomáš
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin
Zeman Jiří ŽK
Touš Ondřej 2
Dyk Pavel 1
Němec Petr 1 ŽK
Baumgartl Jan
Fleisner Miroslav
Jagerčík Josef
Němec Martin
Pohanka Tomáš
Tománek Jakub