Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Čtvrté třídy mají své mistry! FC Zmar, FC Predators a FC Veselá postupují do třetích tříd

Venkovní soutěže se blíží ke svému konci. Čtvrté třídy již znají své mistry. Pojďme si o nich něco říct. FC Zmar, FC Predators a FC Veselá mají něco společného! Postupují totiž do třetích tříd a jsou mistři svých čtvrtých tříd.

4.C: Ve 4.C třídě vyhrál FC Zmar, který ani v jednom zápase nezažil chuť porážky. V 16-ti zápasech vyhrál 12x a 4x remizoval. Tým se velmi dobře prezentuje na sociálních sítích a vypouští po svém každém zápase sérii fotek a video ze zápasu. Až se dostanou do ligy, tak tohle mají připravený. V brance je drží Dominik Zemko, který odchytal všechny zápasy a právem si na předávání cen odnese cenu pro nejlepšího brankáře soutěže. V poli je střelců víc, ale hlavní díl mají Petr Štěpánek a Zdeněk Votava. Plusem navíc bylo i angažmá na hosotování Pepy Vitouše a Malého Michala :) , dvou rychlonožek z Wankers. Uvidíme co Zmar předvede příští rok ve třetí třídě.

Facebook týmu FC Zmar → ZDE

4.B: Ve 4.B třídě se stal mistrem tým FC Predators, který si závěr soutěže pohlídat a postoupil s náskokem sedmi bodů na druhé Seladons United. Predátoři mají na svém kontě 14x výhru a 2x prohru. Střeleckým tahounem týmu se stal Jirka Bešta, který nastřílel 23 gólů. Tým pokořil hranici 100 gólů v sezóně a zaznamenal krásných 101 dalmagólů. :) Tento tým tak dělá v našich futsalových vodách radost překážkovým závodům Predator race. Zřejmě slušná fyzická příprava pomáhá k postupu i v našem amatérském sportu. Hodně štěstí ve trojkách.

Instagram týmu FC Predators → ZDE

4.A: Nejtěžší boj byl ve 4.A třídě! Kdo bude mistrem se rozhodovalo do posledních minut zápasů. Doubr Hůd, nebo FC Veselá? Veselá v posledním zápase zaváhala a remizovala 6:6, Doubr Hůd vyhrál vysoko 20:1. Nakonec týmu FC Veselá jeden bod na mistra ve 4.B třídě stačil. Tabulka oběma týmům ukazuje 46 bodů. FC Veselá však nad Doubr Hůdem vyhrála obě utkání (3:1 a 3:2) a na vzájemný zápas je tak na prvním místě. Doubr Hůd se skvělým skóre 127:33 a jen jednou remízou a dvěma porážkami na místě druhém. FC Veselá má na svém kontě 15x výhra, 1x remíza a 2x prohra. Střelcem Veselé byl Matěj Rybář, který nastřílel 25 gólů a za ním Martin Veselý, který se trefil 23x. Veselá se tak po dvou sezónách vrací do třetích tříd.

PŘEDÁVÁNÍ CEN: "Připravujeme předávání cen, řešíme termín kdy a kde bude. Šeříkovka je zavřená, ale předběžně počítejte s pátkem 29. června ve večerních hodinách. Hned jak budeme vědět pevný termín, předáme informaci dál." - Michael Sinkule

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKUZDE

SLEDUJ NÁS NA INSTAGRAMU → ZDE

SLEDUJ NÁS NA YOUTUBE ZDE

 

-ms-

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993