1.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Blažek Lukáš170.14
Bock Petr0401
Ježek RichardFC Kojak370.43
Jindra Vladimír221
Juha PetrTahouni961.5
Klouda Josef170.14
Korynta Jakub340.751
Liberský David070
Motyčka TomášFC Kojak030
Nevečeřal Jakub130.33
Sládek Milan460.67
Vlčák Stanislav010
Brankáři
hráč g/z z
Klouda Josef 4.3 4
Motyčka Tomáš 2 3
Odehrané zápasy

Dream Team - AC Shape          2 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
1. 9. 2018

Macháček Martin 1
Soucop Josif 1
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Macháč Oldřich
Macháček Milan
Wohlráb Jan
Ježek Richard 1
Blažek Lukáš
Bock Petr
Jindra Vladimír
Klouda Josef
Liberský David
Vlčák Stanislav

AC Shape - Green Rebels          2 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Juha Petr 1
Sládek Milan 1
Blažek Lukáš
Ježek Richard
Klouda Josef
Korynta Jakub
Liberský David
Motyčka Tomáš
Suja Ján 2
Malý Adam 1
Bouzek Tomáš
Eršek Roman
Honomichl David
Košťál Michal
Vajskébr Filip

AC Shape - FC Hombre          6 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina
23. 9. 2018

Juha Petr 3
Jindra Vladimír 2
Nevečeřal Jakub 1
Blažek Lukáš
Bock Petr
Ježek Richard
Klouda Josef
Liberský David
Sládek Milan
Urban Martin 3
Adamčík Miroslav
Fakan Jan
Hřebec Jaroslav
Křížek Daniel
Rosocha Marek

Drebins Team - AC Shape          7 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Běl Michal — Služba: Šašková Barbora
30. 9. 2018

Nový Jiří 3 ŽK
Starý Jiří 2
Černý Vladimír 1
Pecháček Jakub 1
Černý Michal
Kindelmann Petr
Lukavský Jindřich
Juha Petr 3
Blažek Lukáš 1
Bock Petr ŽK
Ježek Richard
Klouda Josef
Liberský David
Nevečeřal Jakub
Sládek Milan

AC Shape - Camerlengo          1 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Korynta Jakub 1 ŽK
Blažek Lukáš
Bock Petr
Ježek Richard
Juha Petr
Klouda Josef
Liberský David
Nevečeřal Jakub
Sládek Milan
Hodan Michael 2
Zeman Jiří 2
Sikyta Jakub 1
Oliverius Jakub
Straka Martin
Svoboda Ondřej
Svoboda Tomáš ŽK
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin

3 promile - AC Shape          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Malcát David 1
Hajšman Miroslav
Chejlava Petr ŽK+ŽK
Krysl Tomáš
Štrunc Jan
Sládek Milan 2
Juha Petr 1
Klouda Josef 1
Blažek Lukáš
Ježek Richard
Korynta Jakub
Liberský David
Motyčka Tomáš

Do Dna B - AC Shape          2 : 6    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Koudele Tadeáš 2
Čejka Lukáš
Holý Martin
Matulka David
Terč Pavel
Ježek Richard 2
Korynta Jakub 2
Juha Petr 1
Sládek Milan 1
Blažek Lukáš
Klouda Josef
Liberský David
Motyčka Tomáš