3.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bláha Pavel4140.29
Gubiš Jan020
Hajný Miroslav690.671
Hellmayer Ladislav260.33
Kaiser DanielFC Palasio Plzeň01202
Kepka KarelDragonflies of Pilsen13101.3
Klečka Václav150.2
Kolečko Petr1120.08
Kouřim Tomáš531.67
Kutlák Jiří160.171
Mitas MartinTahouni B7120.581
Pangrác Roman010
Samek Václav470.57
Sirotek Vladimír771
Brankáři
hráč g/z z
Hajný Miroslav 3.7 3
Kaiser Daniel 4.6 12
Odehrané zápasy

The Wankers C - Moes          5 : 5    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šteinerová Kateřina
2. 9. 2018

Kroc Jakub 2
Jandoš Michal 1
Ježek Petr 1
Kulhánek Tomáš 1
Kravčík Pavel
Nádvorník Michael
Navrátil Pavel
Kepka Karel 2
Hajný Miroslav 1
Mitas Martin 1
Sirotek Vladimír 1
Bláha Pavel
Hellmayer Ladislav
Kolečko Petr
Kouřim Tomáš

Moes - Kaštani          2 : 4    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Kepka Karel 1
Kolečko Petr 1
Bláha Pavel
Kaiser Daniel ŽK
Mitas Martin
Müller Jan 2
Forejt Jan 1
Mach Martin 1 ŽK
Černý Jan
Soukup Petr
Metlička Daniel
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Feiferlík David
Dušek Roman
Škreko Miroslav

FC Veselá - Moes          3 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna — Bláha Etienne Michel
16. 9. 2018

Janda Pavel 1
Kastner Tomáš 1
Nedorost Jakub 1
Klír Adam
Linda Jiří
Melka František
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš
Sirotek Vladimír 2
Kepka Karel 1
Bláha Pavel
Hajný Miroslav
Hellmayer Ladislav
Kolečko Petr
Samek Václav

TJ Bouda - Moes          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Kubásek Tomáš 2
Zenkl Zdeněk 1
Weis Ondřej
Svoboda Václav
Sedláček Radek
Prokš Adam
Kropáček Jaroslav
Fichtl Luděk
Bouda Jiří
Behenský David
Bláha Pavel 1
Hellmayer Ladislav
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Mitas Martin
Sirotek Vladimír

Moes - NFC Wan Plzeň          4 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
30. 9. 2018

Hajný Miroslav 2
Kepka Karel 2
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Kutlák Jiří ŽK
Egemaier Tomáš 1
Holec Zdeněk 1
Kovařík Martin
Krauz Petr
Špaček Miroslav

FC Zmar - Moes          10 : 2    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
7. 10. 2018

Liška Karel 3
Štěpánek Petr 3
Souček David 2
Vitouš Josef 1
Hynek Daniel 1
Petrák Dalibor
Mezera Martin
Vícha Petr
Král Michal
Votava Zdeněk
Zemko Dominik
Bláha Pavel 1
Hajný Miroslav 1
Hellmayer Ladislav
Kaiser Daniel
Kepka Karel
Kolečko Petr
Mitas Martin
Samek Václav
Sirotek Vladimír

Moes - Seladons United          4 : 8    ( 4 : 3 )

Rozhodčí: Batěk Daniel — Služba: Maišlová Lucie
14. 10. 2018

Hellmayer Ladislav 2
Mitas Martin 2
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kepka Karel
Kolečko Petr
Pangrác Roman
Dřímal Miloš 3
Krč Michal 3
Krč Daniel 1
Riška David 1
Balej Tomáš
Klička Jakub
Somolík Petr

Hurikáni - Moes          5 : 6    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Větrovská Veronika
20. 10. 2018

Holec Jan 2
Salaba Aleš 2 ŽK
Brůha Marek 1
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Gärtner Jiří
Kouřim Tomáš 3
Kepka Karel 2
Kutlák Jiří 1
Bláha Pavel
Hajný Miroslav
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Mitas Martin

FC Splávek B - Moes          3 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018

Vukovič Slavko 2
Sojka Jan 1 ŽK
Kubík Jan
Šik Michal ŽK
Veselý Tomáš
Zach Miroslav
Kouřim Tomáš 2
Sirotek Vladimír 1
Gubiš Jan
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Mitas Martin

Moes - The Wankers C          2 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Zemko Dominik
7. 4. 2019

Mitas Martin 1
Sirotek Vladimír 1
Bláha Pavel
Gubiš Jan
Hajný Miroslav ŽK
Kaiser Daniel
Klečka Václav
Kutlák Jiří
Samek Václav
Angermayer Patrick 1
Kábele Pavel 1
Diviš Jan ŽK
Jandoš Michal
Ježek Petr
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Navrátil Pavel

Kaštani - Moes          3 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Metlička Daniel 2
Dušek Roman 1
Černý Jan
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Mach Martin
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Forejt Jan
Feiferlík David
Tupý David
Sirotek Vladimír 2
Samek Václav 1
Bláha Pavel
Hajný Miroslav
Klečka Václav
Mitas Martin

Moes - FC Veselá          1 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
28. 4. 2019

Samek Václav 1
Bláha Pavel
Hajný Miroslav
Kaiser Daniel ŽK
Klečka Václav
Kutlák Jiří
Mitas Martin
Rybař Matěj 3
Kastner Tomáš 1
Linda Jiří 1
Bass David
Janda Pavel
Melka František
Nedorost Jakub
Pelc Miloslav

Moes - TJ Bouda          6 : 2    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Kulhánek Tomáš
5. 5. 2019

Hajný Miroslav 2
Kepka Karel 2
Mitas Martin 1 ČK
Samek Václav 1
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Kutlák Jiří
Prokš Adam 1
Weis Ondřej 1
Behenský David ŽK
Fichtl Luděk ŽK
Kubásek Tomáš
Zenkl Zdeněk
Žídek Slavomír

NFC Wan Plzeň - Moes          3 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
11. 5. 2019

Benda Jiří 1 ŽK
Špaček Miroslav 1
Reidl Jiří 1
Turek David
Šašek Přemek
Rajtmajer Marek
Krauz Petr
Kovařík Martin
Košut Dalibor
Holec Zdeněk
Hajžman Adam
Volf Vladimír
Bláha Pavel 2
Klečka Václav 1
Samek Václav 1
Hellmayer Ladislav
Kaiser Daniel
Kepka Karel
Kolečko Petr

Moes - FC Zmar          5 : 8    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Štrunc Jan — Služba: Štefanová Eliška
19. 5. 2019

Kepka Karel 3
Mitas Martin 2
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Klečka Václav
Kolečko Petr
Kutlák Jiří
Vitouš Josef 3
Král Michal 2
Štěpánek Petr 2
Vícha Petr 1
Hynek Daniel
Mezera Martin
Petrák Dalibor
Souček David