3.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bláha Pavel390.33
Gubiš Jan120.5
Hajný Miroslav0301
Kaiser DanielFC RS040
Kepka KarelDragonflies of Pilsen1081.25
Klečka Václav050
Kolečko Petr030
Kutlák Jiří160.172
Mitas MartinTahouni B570.71
Samek Václav560.83
Sirotek Vladimír661
Straka František010
Švejda Filip450.81
Vlk Jakub212
Vlk Lukáš732.33
Brankáři
hráč g/z z
Bláha Pavel 6 0.5
Hajný Miroslav 3 1
Kaiser Daniel 3.8 4
Kutlák Jiří 1.5 2
Straka František 1 1
Švejda Filip 4 0.5
Odehrané zápasy

FC TBC B - Moes          2 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
8. 9. 2019

Picek Jan 2
Dvořák Jan
Eliáš Jaromír
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Matějka Jiří
Pecháček Jakub
Velíšek Petr
Bláha Pavel 1
Mitas Martin 1
Hajný Miroslav ŽK
Kaiser Daniel
Klečka Václav
Kolečko Petr
Kutlák Jiří
Sirotek Vladimír

Moes - FC Mafie Plzeň          6 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Větrovská Veronika
22. 9. 2019

Kepka Karel 2
Sirotek Vladimír 2
Samek Václav 1
Švejda Filip 1
Bláha Pavel
Klečka Václav
Tichota Jan 2
Vyskočil Jiří 2
Richter Patrik 1
Kasl Pavel
Liška Petr
Machurka Martin
Šimice Petr
Vávra Tomáš

FC Persie - Moes          1 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019

Kosť Tomáš 1
Berger Jiří
Jandoš Michal
Kruml David
Polák Petr
Pressl Jan
Šauer Dominik
Vitouš Josef ŽK
Walter Miroslav
Bláha Pavel 1
Švejda Filip 1 ŽK
Gubiš Jan
Kepka Karel
Klečka Václav
Mitas Martin
Samek Václav
Sirotek Vladimír
Straka František

Moes - FC Vallecas          7 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Štefanová Eliška
6. 10. 2019

Samek Václav 3
Mitas Martin 2
Bláha Pavel 1
Kepka Karel 1
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Kutlák Jiří
Švejda Filip
Žežulka Petr 1 ŽK
Novák Daniel 1
Janovský Petr
Jerman Martin
Karela Tomáš ŽK+ČK
Janovský Karel
Plaščiak Patrik
Pospíšil Jakub
Soukup Petr
Velík Jakub
Fronk Michal

Nabídka dne - Moes          3 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Čechura Petr
13. 10. 2019

Novák Jaroslav 2
Petrmichl Radek 1
Gabriel Vladimír
Holčák Michal
Křivánek Stanislav
Luňák David
Směšný Michal
Vlk Lukáš 2
Kepka Karel 1
Mitas Martin 1
Samek Václav 1
Bláha Pavel
Hajný Miroslav
Klečka Václav

Moes - BAF Žebrákův zen          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Štefanová Eliška
20. 10. 2019

Gubiš Jan 1
Kepka Karel 1
Mitas Martin 1
Bláha Pavel
Hajný Miroslav
Kaiser Daniel
Klečka Václav
Kutlák Jiří ŽK
Samek Václav
Benedikt Martin 1
Dvořák Jiří 1
Hos Josef 1
Belina Ladislav
Černý Jan
Hecler Daniel
Hruška Jan
Kačírek Petr
Pěnek Jan

Moes - FC Stars Plzeň          6 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
27. 10. 2019

Vlk Lukáš 4
Sirotek Vladimír 2
Bláha Pavel
Kepka Karel
Kutlák Jiří
Kushnir Dmytro 1
Jurčenko Kirill
Kohút Lukáš
Kopil Rastislav
Negru Maxim
Sinkule Michael
Wurll Tomáš

TJ Sokol Vejprnice - Moes          8 : 10    ( 4 : 3 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019

Hora Matěj 4
Hajžman Michal 2
Paul Lukáš 1
Zimmermann Tomáš 1
Loužecký Michal ŽK
Kepka Karel 5
Sirotek Vladimír 2
Švejda Filip 2
Kutlák Jiří 1
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Mitas Martin
Samek Václav

Moes - TJ Bouda          3 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šašková Barbora
10. 11. 2019

Vlk Jakub 2
Vlk Lukáš 1
Bláha Pavel
Kepka Karel
Kutlák Jiří ŽK
Mitas Martin
Sirotek Vladimír
Švejda Filip
Kubásek Tomáš 1
Svoboda Václav 1
Behenský David ŽK
Sedláček Radek
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk