3.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Hebr Václav040
Holčák Michal470.57
Hřebec Jaroslav470.572
Hřebec Martin020
Křivánek StanislavFC Blizzard460.671
Luňák David040
Novák Jaroslav450.8
Petrmichl Radek380.38
Směšný Michal380.38
Sosnovec RomanAutobahn0401
Straka Michal160.171
Zahálka František120.5
Zahálka VítFC Hombre651.2
Brankáři
hráč g/z z
Hebr Václav 3.5 4
Křivánek Stanislav 4.5 2
Směšný Michal 4 3
Odehrané zápasy

FC Persie - Nabídka dne          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
2. 9. 2018

Berger Jiří
Pelán Petr
Mareš Ondřej
Malý Michal
Kruml David
Kosť Tomáš
Jandoš Michal
Davídek Ondřej
Budač Michal
Polák Petr
Zahálka Vít 1
Straka Michal 1
Sosnovec Roman
Petrmichl Radek
Novák Jaroslav
Křivánek Stanislav
Hřebec Martin
Hřebec Jaroslav
Holčák Michal
Hebr Václav

Bubudorf FC - Nabídka dne          5 : 6    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Maišlová Lucie
9. 9. 2018

Císařovský Daniel 1
Giňa Milan 1
Hrách Jan 1
Kroupa Vojtěch 1
Sommer Josef 1 ŽK
Lúčka František
Pipich Marek
Sovadina Jan
Šimek Michal
Zahálka Vít 4
Holčák Michal 1
Křivánek Stanislav 1 ŽK
Petrmichl Radek
Směšný Michal
Sosnovec Roman
Straka Michal

Nabídka dne - FC Internazionale          3 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Křivánek Stanislav 2
Holčák Michal 1
Hřebec Jaroslav ŽK
Petrmichl Radek
Směšný Michal
Straka Michal
Richter Patrik 3
Palkovič Pavol 1
Bernát Pavel
Gurgul Martin
Ivanov Zlatomir
Jindra Václav
Krpelan Kamil
Ponikelský Patrik
Viuseanco Oleg

STB - Nabídka dne          0 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Žebrová Andrea — Pospíšil Jakub
29. 9. 2018

Grůber Martin
Chládek Kamil
Kuruc Tomáš
Repka Michal
Stoček Štěpán ŽK
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik
Křivánek Stanislav 1
Hřebec Jaroslav ŽK
Hřebec Martin
Petrmichl Radek
Směšný Michal
Straka Michal
Zahálka František

Doubr Hůd - Nabídka dne          3 : 6    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Zíka Michal 2
Janka Jakub 1
Dolanský Kryštof
Chaloupka Matěj
Kilbergr Jan
Opava Patrik
Roth Václav
Švarc Matěj
Hřebec Jaroslav 3
Novák Jaroslav 2
Petrmichl Radek 1
Holčák Michal
Směšný Michal
Straka Michal ŽK

TJ Sokol Vejprnice - Nabídka dne          4 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Hora Matěj 2
Míčko Lukáš 2
Hauser Martin
Loukota Filip
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Zimmermann Tomáš
Novák Jaroslav 1
Petrmichl Radek 1
Zahálka František 1
Hebr Václav
Holčák Michal
Hřebec Jaroslav
Luňák David
Směšný Michal

AFK Hradiště 89 - Nabídka dne          7 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
21. 10. 2018

Kuneš Václav 4
Kroc Jakub 2
Štícha Šimon 1 ŽK
Dumnický Michal
Gruber Petr
Lusk Vojtěch
Rada Matouš
Sichinger Petr
Směšný Michal 3
Holčák Michal 1
Zahálka Vít 1
Hebr Václav
Hřebec Jaroslav
Křivánek Stanislav
Luňák David
Novák Jaroslav
Sosnovec Roman ŽK

FC Predators - Nabídka dne          9 : 3    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Fürbacher Karel — Služba: Větrovská Veronika
27. 10. 2018

Bešta Jiří 2
Klesa Tomáš 2
Červeňák Radim 1
Fryč Pavel 1
Götz Daniel 1
Varga Denis 1
Varga Karel 1
Bláha Etienne Michel
Krásný Michael
Rýdl Jiří
Vild Jiří
Holčák Michal 1
Hřebec Jaroslav 1
Novák Jaroslav 1
Křivánek Stanislav
Luňák David
Petrmichl Radek
Směšný Michal
Sosnovec Roman
Zahálka Vít

Nabídka dne - FC Fighters          1 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
3. 11. 2018

Petrmichl Radek 1
Hebr Václav
Luňák David
Směšný Michal
Straka Michal
Zahálka Vít
Novák Miroslav 2
Roztočil Jiří 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Špic Štěpán
Štěpánek Petr