4.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Brož Jan040
Grůber Martin380.381
Kindelmann PetrBee Sting B150.2
Kuruc Tomáš060
Procházka Daniel331
Procházka Michal390.33
Repka MichalCzech Made5100.5
Roučka Filip020
Stashko Rostyslav010
Stavrev Ivan150.2
Stoček Štěpán460.67
Světlík Vladimír190.11
Štambach Vladimír160.17
Vodrážka Pavel090
Zemko DominikFC Zmar020
Brankáři
hráč g/z z
Brož Jan 4.7 3
Roučka Filip 4.5 2
Vodrážka Pavel 3.3 3
Zemko Dominik 5.5 2
Odehrané zápasy

FC Debakl - STB          7 : 3    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
8. 9. 2019

Škarda Filip 2
Frýdl Tomáš 2
Tančous Jakub 1
Kolář Václav 1
Nahodil Jiří 1
Sýkora Tomáš
Kulišan Stanislav
Hasler Miroslav
Diviš Stanislav
Anton Jakub
Stoček Štěpán 3
Brož Jan
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Repka Michal
Roučka Filip
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel

STB - NFC Wan Plzeň          4 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Radič Lukáš
14. 9. 2019

Procházka Michal 2
Repka Michal 1
Stavrev Ivan 1
Brož Jan
Kindelmann Petr
Kuruc Tomáš
Stoček Štěpán
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel
Turek David 1
Monhart Aleš 1
Holec Zdeněk 1
Kovařík Martin
Krauz Petr
Krejčí Tomáš
Němček Tomáš ŽK
Polívka Dan
Šulek Ján
Šulek Jiří
Benda Jiří

International - STB          8 : 4    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Maišlová Lucie
22. 9. 2019

Gyula Béla 4
Pieniak Daniel 3
Lipovský Michal 1
Černý Tomáš
Sedláček Marek ŽK
Medveď Peter ŽK
Mazurkiewicz Arkadiusz
Doroš Daniel
Dinchev Plamen
Schön Daniel
Procházka Daniel 2
Stoček Štěpán 1
Procházka Michal 1
Brož Jan
Světlík Vladimír
Stavrev Ivan
Repka Michal
Kuruc Tomáš
Grůber Martin
Štambach Vladimír

STB - FC DAB B          1 : 3    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
28. 9. 2019

Repka Michal 1
Brož Jan
Kindelmann Petr
Procházka Michal
Stashko Rostyslav
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Vojta Dominik 2
Mirtlová Natálie 1
Janoch Tomáš
Jebas Jan
Kubík Tomáš
Matas Martin
Pitlík Karel
Šura Dominik
Vůch Josef

Dream Team B - STB          2 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Sypták Petr
5. 10. 2019

Jedlička Ladislav 1
Macháček Martin 1
Hovorka Radim
Kabourková Denisa
Pilát Ivan
Sajfrt Michal
Špirk Dominik
Kindelmann Petr 1
Grůber Martin
Procházka Michal
Repka Michal
Roučka Filip
Stoček Štěpán
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel

STB - Legendární Háčkovo Levá          2 : 7    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Štrunc Jan
12. 10. 2019

Repka Michal 2
Grůber Martin
Kindelmann Petr
Kuruc Tomáš
Procházka Daniel
Procházka Michal
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel
Zíka Michal 4
Brožek Martin 2
Interholz Petr 1
Mjahký Jan
Růžek Tomáš

STB - Kometa          4 : 7    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Grůber Martin 2
Repka Michal 1
Štambach Vladimír 1
Kindelmann Petr
Stoček Štěpán
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik
Balcar Aleš 4
Kraft Tomáš 2
Hladík Martin 1
Čiviš Petr
Duspiva Lukáš
Flaišman Jan
Velíšek Petr

STB - (Ne)závislí          2 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šašková Barbora
26. 10. 2019

Grůber Martin 1
Procházka Daniel 1
Procházka Michal
Repka Michal
Stavrev Ivan
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Bláha Miroslav 1 ŽK
Pogádl Ľubomír 1
Ušiak Juraj
Sypták Petr ŽK
Ňakat Ladislav
Michna Miroslav
Liška Roman
Kopcsák Jozef
Gašpar Jaroslav
Dzurnak Rado
Čipak Tomáš
Vitouš Josef

Drebins Team B WSA - STB          4 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Repka Michal
3. 11. 2019

Urban Lukáš 2
Mařík Ladislav 1
Pecháček Jakub 1
Šimandl Martin
Rohlík Tomáš
Reichman Michal
Pelán Petr
Folk Jan
Feigerle Tomáš
Čakarov Pavel
Grůber Martin
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Repka Michal
Stavrev Ivan
Stoček Štěpán
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik

STB - No Star          1 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Šafer Jiří — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019

Světlík Vladimír 1
Grůber Martin ŽK
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Repka Michal
Stavrev Ivan
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Toušek David 1
Hess Daniel
Toušek Martin
Rubáš Michal ŽK
Nguyen David
Neubauer Lukáš
Moravanský Michal
Modrák Josef
Mikoláš Jakub
Žurek Martin