3.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Angermayer PatrickB8110.73
Diviš JanB0901
Herbst Lukáš240.5
Hofman Jiří370.431
Jandoš MichalFC Persie4130.31
Ježek Petr3110.27
Kábele Pavel240.5
Kravčík PavelB4110.36
Kroc JakubAFK Hradiště 8911130.85
Kubík Tomáš020
Kulhánek Tomáš2100.2
Lid Stanislav120.5
Matlák DavidB020
Nádvorník MichaelB470.57
Navrátil Pavel190.11
Novák Libor120.5
Reichert OndřejFC DAB020
Sinkule MichaelB030
Brankáři
hráč g/z z
Diviš Jan 3 8.74
Navrátil Pavel 5 1
Reichert Ondřej 2.5 2
Sinkule Michael 5.7 3
Odehrané zápasy

The Wankers C - Moes          5 : 5    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šteinerová Kateřina
2. 9. 2018

Kroc Jakub 2
Jandoš Michal 1
Ježek Petr 1
Kulhánek Tomáš 1
Kravčík Pavel
Nádvorník Michael
Navrátil Pavel
Kepka Karel 2
Hajný Miroslav 1
Mitas Martin 1
Sirotek Vladimír 1
Bláha Pavel
Hellmayer Ladislav
Kolečko Petr
Kouřim Tomáš

NFC Wan Plzeň - The Wankers C          1 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Běl Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Krejčí Tomáš 1
Heger Radoslav
Kovařík Martin
Krauz Petr
Rajtmajer Marek
Riegel Jan
Špaček Miroslav
Herbst Lukáš 1
Lid Stanislav 1
Kravčík Pavel 1
Diviš Jan
Nádvorník Michael
Kulhánek Tomáš
Kubík Tomáš
Ježek Petr
Jandoš Michal
Navrátil Pavel

The Wankers C - FC Zmar          2 : 8    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Repka Michal — Touš Petr — Služba: Šteinerová Kateřina
16. 9. 2018

Angermayer Patrick 1
Kroc Jakub 1
Herbst Lukáš
Jandoš Michal
Ježek Petr
Nádvorník Michael
Navrátil Pavel
Sinkule Michael
Vitouš Josef 2
Hynek Daniel 1
Vícha Petr 1
Štěpánek Petr 1
Souček David 1
Malý Michal 1
Král Michal 1
Mezera Martin
Votava Zdeněk
Zemko Dominik

Seladons United - The Wankers C          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Balej Tomáš
Bělohlávek Martin
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Krč Daniel
Krč Michal
Somolík Petr
Angermayer Patrick 1
Nádvorník Michael 1
Diviš Jan
Jandoš Michal
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš

The Wankers C - Hurikáni          2 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Běláčová Veronika
30. 9. 2018

Novák Libor 1
Ježek Petr 1
Angermayer Patrick
Matlák David
Kulhánek Tomáš
Kubík Tomáš
Kroc Jakub
Jandoš Michal
Hofman Jiří
Reichert Ondřej
Berger Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Klinger Milan 1
Brůha Marek
Cimbota Zdeněk
Čejka Lukáš
Čorňák Jiří
Salaba Aleš ŽK

FC Splávek B - The Wankers C          5 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Šik Michal 3
Sojka Jan 2
Hucl Jan
Navrátil Ladislav
Říšský František
Suk Jakub
Vukovič Slavko
Zach Miroslav
Jandoš Michal 1
Kravčík Pavel 1
Diviš Jan
Herbst Lukáš
Hofman Jiří
Kulhánek Tomáš
Matlák David
Navrátil Pavel
Novák Libor

The Wankers C - TJ Bouda          3 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
14. 10. 2018

Angermayer Patrick 2
Jandoš Michal 1
Diviš Jan
Hofman Jiří
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Lid Stanislav
Prokš Adam 4 ŽK
Fichtl Luděk 1
Behenský David
Bouda Jiří
Kropáček Jaroslav
Svoboda Václav
Weis Ondřej
Žídek Slavomír

The Wankers C - Kaštani          5 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
21. 10. 2018

Angermayer Patrick 1
Herbst Lukáš 1
Hofman Jiří 1
Ježek Petr 1
Nádvorník Michael 1
Diviš Jan
Jandoš Michal
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Mach Martin 1
Dušek Roman 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Metlička Daniel
Černý Jan
Jebáček Karel
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David

FC Veselá - The Wankers C          2 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Nedorost Jakub 1
Rybař Matěj 1
Brotánek Roman
Janda Pavel
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Melka František
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš
Navrátil Pavel 1
Angermayer Patrick
Diviš Jan
Jandoš Michal
Ježek Petr
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš

Moes - The Wankers C          2 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub — Zemko Dominik
7. 4. 2019

Mitas Martin 1
Sirotek Vladimír 1
Bláha Pavel
Gubiš Jan
Hajný Miroslav ŽK
Kaiser Daniel
Klečka Václav
Kutlák Jiří
Samek Václav
Angermayer Patrick 1
Kábele Pavel 1
Diviš Jan ŽK
Jandoš Michal
Ježek Petr
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Navrátil Pavel

The Wankers C - NFC Wan Plzeň          8 : 2    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Angermayer Patrick 2
Kroc Jakub 2
Nádvorník Michael 2
Hofman Jiří 1
Kravčík Pavel 1
Ježek Petr
Navrátil Pavel
Reichert Ondřej
Volf Vladimír 1
Turek David 1
Špaček Miroslav
Šašek Přemek
Rajtmajer Marek
Krejčí Tomáš
Krauz Petr
Kovařík Martin
Košut Dalibor
Holec Zdeněk
Benda Jiří

FC Zmar - The Wankers C          4 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
28. 4. 2019

Malý Michal 1
Štěpánek Petr 1
Vitouš Josef 1
Zemko Dominik 1
Hynek Daniel
Král Michal
Mezera Martin
Souček David
Vícha Petr
Diviš Jan
Hofman Jiří
Jandoš Michal
Ježek Petr
Kábele Pavel
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Nádvorník Michael

The Wankers C - Seladons United          3 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Jandoš Michal 1
Kroc Jakub 1
Kulhánek Tomáš 1
Angermayer Patrick
Diviš Jan
Ježek Petr
Kravčík Pavel
Navrátil Pavel
Krč Michal 2
Koželuh Jakub 1
Krč Daniel 1
Somolík Petr 1
Klička Jakub
Novák Vladislav
Riška David

Hurikáni - The Wankers C          4 : 2    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Radič Lukáš — Služba: Štefanová Eliška
11. 5. 2019

Berger Jiří 1
Čejka Lukáš 1
Gärtner Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Cimbota Zdeněk
Čorňák Jiří
Koranda Adam
Salaba Aleš
Hofman Jiří 1 ŽK
Kroc Jakub 1
Angermayer Patrick
Jandoš Michal
Kábele Pavel
Kravčík Pavel
Sinkule Michael

The Wankers C - FC Splávek B          6 : 5    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Štrunc Jan
19. 5. 2019

Kroc Jakub 4
Kábele Pavel 1
Kravčík Pavel 1
Angermayer Patrick
Ježek Petr
Navrátil Pavel
Sinkule Michael
Říšský František 2
Sojka Jan 2
Vrba Lukáš 1
Hucl Jan
Novák Miroslav
Veselý Aleš
Vukovič Slavko