3.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Angermayer PatrickB551
Diviš JanB050
Herbst Lukáš240.5
Hofman Jiří140.25
Jandoš MichalFC Persie380.38
Ježek Petr350.6
Kravčík PavelB240.5
Kroc JakubAFK Hradiště 89360.5
Kubík Tomáš020
Kulhánek Tomáš170.14
Lid Stanislav120.5
Matlák DavidB020
Nádvorník MichaelB250.4
Navrátil Pavel040
Novák Libor120.5
Reichert OndřejFC DAB010
Sinkule MichaelB010
Brankáři
hráč g/z z
Diviš Jan 2.6 5
Navrátil Pavel 5 1
Reichert Ondřej 3 1
Sinkule Michael 8 1
Odehrané zápasy

The Wankers C - Moes          5 : 5    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šteinerová Kateřina
2. 9. 2018

Kroc Jakub 2
Jandoš Michal 1
Ježek Petr 1
Kulhánek Tomáš 1
Kravčík Pavel
Nádvorník Michael
Navrátil Pavel
Kepka Karel 2
Hajný Miroslav 1
Mitas Martin 1
Sirotek Vladimír 1
Bláha Pavel
Hellmayer Ladislav
Kolečko Petr
Kouřim Tomáš

NFC Wan Plzeň - The Wankers C          1 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Běl Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Krejčí Tomáš 1
Heger Radoslav
Kovařík Martin
Krauz Petr
Rajtmajer Marek
Riegel Jan
Špaček Miroslav
Herbst Lukáš 1
Lid Stanislav 1
Kravčík Pavel 1
Diviš Jan
Nádvorník Michael
Kulhánek Tomáš
Kubík Tomáš
Ježek Petr
Jandoš Michal
Navrátil Pavel

The Wankers C - FC Zmar          2 : 8    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Repka Michal — Touš Petr — Služba: Šteinerová Kateřina
16. 9. 2018

Angermayer Patrick 1
Kroc Jakub 1
Herbst Lukáš
Jandoš Michal
Ježek Petr
Nádvorník Michael
Navrátil Pavel
Sinkule Michael
Vitouš Josef 2
Hynek Daniel 1
Vícha Petr 1
Štěpánek Petr 1
Souček David 1
Malý Michal 1
Král Michal 1
Mezera Martin
Votava Zdeněk
Zemko Dominik

Seladons United - The Wankers C          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Balej Tomáš
Bělohlávek Martin
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Krč Daniel
Krč Michal
Somolík Petr
Angermayer Patrick 1
Nádvorník Michael 1
Diviš Jan
Jandoš Michal
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš

The Wankers C - Hurikáni          2 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Běláčová Veronika
30. 9. 2018

Novák Libor 1
Ježek Petr 1
Angermayer Patrick
Matlák David
Kulhánek Tomáš
Kubík Tomáš
Kroc Jakub
Jandoš Michal
Hofman Jiří
Reichert Ondřej
Berger Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Klinger Milan 1
Brůha Marek
Cimbota Zdeněk
Čejka Lukáš
Čorňák Jiří
Salaba Aleš ŽK

FC Splávek B - The Wankers C          5 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Šik Michal 3
Sojka Jan 2
Hucl Jan
Navrátil Ladislav
Říšský František
Suk Jakub
Vukovič Slavko
Zach Miroslav
Jandoš Michal 1
Kravčík Pavel 1
Diviš Jan
Herbst Lukáš
Hofman Jiří
Kulhánek Tomáš
Matlák David
Navrátil Pavel
Novák Libor

The Wankers C - TJ Bouda          3 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
14. 10. 2018

Angermayer Patrick 2
Jandoš Michal 1
Diviš Jan
Hofman Jiří
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Lid Stanislav
Prokš Adam 4 ŽK
Fichtl Luděk 1
Behenský David
Bouda Jiří
Kropáček Jaroslav
Svoboda Václav
Weis Ondřej
Žídek Slavomír

The Wankers C - Kaštani          5 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
21. 10. 2018

Angermayer Patrick 1
Herbst Lukáš 1
Hofman Jiří 1
Ježek Petr 1
Nádvorník Michael 1
Diviš Jan
Jandoš Michal
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš
Mach Martin 1
Dušek Roman 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Metlička Daniel
Černý Jan
Jebáček Karel
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David