2.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Brácha Michael350.61
Fakan JanFC Hombre140.251
Gita TomášThe Wankers B050
Matas Martin871.1411
Procházka Petr140.25
Reichert Ondřej030
Rozboud Karel541.25
Růžička Jan160.17
Schleis Karel230.672
Šmůla Filip050
Tichý DanielFC Brush651.2
Větrovec Zdeněk03011
Vojáček Michal670.861
Vojta Dominik450.8
Brankáři
hráč g/z z
Matas Martin 6 1
Reichert Ondřej 3.5 2
Větrovec Zdeněk 2.3 3
Vojáček Michal 11 2
Odehrané zápasy

FC Mafie Plzeň - FC DAB          4 : 5    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Repka Michal — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Kasl Pavel 1
Marek Josef 1
Skuhravý Ondřej 1
Vávra Tomáš 1
Burt Pavel
Kurtin Tomáš
Machurka Martin
Tichota Jan
Vyskočil Jiří
Brácha Michael 2
Rozboud Karel 2
Vojta Dominik 1
Gita Tomáš
Matas Martin
Reichert Ondřej
Šmůla Filip
Větrovec Zdeněk

Faurecia - FC DAB          1 : 8    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Shklyarskyy Bohdan 1
Čipak Miroslav
Sypták Petr
Pavlíček Marek
Netušil Tomáš
Koželuh Pavel
Kendi Mario
Gabčo Kevin
Gabčo Denis
Čipak Tomáš
Zemko Dominik
Matas Martin 3
Vojáček Michal 3
Rozboud Karel 1
Růžička Jan 1
Brácha Michael
Gita Tomáš
Tichý Daniel
Větrovec Zdeněk

FC DAB - FC Fotbalisti          2 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora — Malcát David
15. 9. 2018

Matas Martin 1 ŽK
Tichý Daniel 1
Fakan Jan
Růžička Jan
Schleis Karel ŽK
Šmůla Filip
Větrovec Zdeněk ŽK+ČK
Vojáček Michal ŽK
Vojta Dominik
Filip Daniel 2 ŽK
Halml Jiří
Hořánek Martin ŽK+ŽK
Jakoubek Ondřej
Král Jakub
Kutný Petr
Skora Vladimír

FC DAB - FbC Bory 2010          10 : 6    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Tichý Daniel 4
Vojáček Michal 3
Matas Martin 1
Schleis Karel 1
Vojta Dominik 1
Procházka Petr
Růžička Jan
Šmůla Filip
Žák Adam 2
Eret Tomáš 1
Rostás Lukáš 1
Sartorius Michal 1
Štěpánek Martin 1
Cigler Miroslav ŽK
Hruška Jan
Nosek Josef

DTJ Klabava - FC DAB          6 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Pešek Tomáš 3
Zahálka Luděk 2
Pejchar Tomáš 1
Fiala Josef
Krákora David
Rubeš Zdeněk
Vojta Dominik 1
Fakan Jan 1
Schleis Karel 1 ŽK
Vojáček Michal
Tichý Daniel
Rozboud Karel
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Matas Martin ŽK+ŽK
Gita Tomáš
Brácha Michael

FC DAB - Exmet B          1 : 8    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Tichý Daniel 1
Brácha Michael ŽK
Gita Tomáš
Procházka Petr
Růžička Jan
Šmůla Filip
Vojáček Michal
Lambor Patrik 3
Brůžek Tomáš 2
Rous Luděk 1
Tesař Pavel 1
Volín Stanislav 1
Kratochvíl Jan
Svejkovský Jan
Vávra Tomáš

Warriors - FC DAB          1 : 6    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Šťastný Tomáš 1
Forghieri Daniel
Tvrz Tomáš
Štrunc Jan
Šik Michal
Suchý Pavel
Reiser Ondřej
Radič Lukáš
Kroužek Miroslav ŽK
Koryťák Tomáš
Volák Jakub
Rozboud Karel 2
Matas Martin 2
Brácha Michael 1
Vojta Dominik 1
Gita Tomáš
Reichert Ondřej
Fakan Jan ŽK
Růžička Jan
Šmůla Filip
Vojáček Michal

FC DAB - Real Plzeň          2 : 14    ( 2 : 7 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Matas Martin 1
Procházka Petr 1
Fakan Jan
Růžička Jan
Vojáček Michal
Soukup Petr 3
Zítek Jakub 3
Nový Michal 2
Popík Štefan 2
Salcman Martin 2
Denk Patrik 1
Kopcsák Jozef 1
Pospíšil Jakub

Pohár

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Fakan JanFC Hombre01120
Gita TomášThe Wankers B02240
Matas Martin41541
Procházka Petr00040
Reichert Ondřej00040
Rozboud Karel11220.5
Schleis Karel22440.5
Šmůla Filip00040
Tichý DanielFC Brush10140.25
Větrovec Zdeněk00040
Vojáček Michal11240.25
Vojta Dominik10120.5
Brankáři
hráč g/z z
Reichert Ondřej 4 1
Větrovec Zdeněk 2 3
Odehrané zápasy

FC Splávek - FC DAB          4 : 1    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 12. 2018

Heller Adam 2 1
Sojka Jan 1 1
Svoboda Jaroslav 1
Djemali Bojan
Knížek Radim
Paštěka Vít
Matas Martin 1
Gita Tomáš
Vojáček Michal
Větrovec Zdeněk
Tichý Daniel
Šmůla Filip
Schleis Karel
Rozboud Karel
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Vojta Dominik

FC DAB - BAF Žebrákův zen          3 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 12. 2018

Vojta Dominik 1
Matas Martin 1
Rozboud Karel 1 1
Vojáček Michal
Větrovec Zdeněk
Tichý Daniel
Šmůla Filip
Schleis Karel 1
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Gita Tomáš
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Hecler Daniel
Kocáb Jan
Pěnek Jan
Pyšek Jaroslav
Steinbach Martin

FC DAB - FC Predators          3 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019

Schleis Karel 1 1
Matas Martin 1
Tichý Daniel 1
Větrovec Zdeněk
Šmůla Filip
Fakan Jan
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Gita Tomáš 2
Vojáček Michal
Götz Daniel 2
Bešta Jiří
Varga Karel
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Fryč Pavel
Červeňák Radim 1
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří

FC DAB - Dragonflies of Pilsen          3 : 4    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
5. 1. 2019

Vojáček Michal 1 1
Schleis Karel 1
Matas Martin 1 1
Procházka Petr
Reichert Ondřej
Gita Tomáš
Šmůla Filip
Tichý Daniel
Větrovec Zdeněk
Fakan Jan 1
Hejda Radek 3
Beránek Martin 1 1
Alexi Michal
Bílý Radek
Bruml Martin 1
Kepka Karel
Krejča Jan
Mattas Tomáš 1