2.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Brácha Michael250.4
Fakan Jan360.5
Folk Jan641.51
Gita TomášThe Wankers B861.33
Lecjaks Lukáš070
Matas Martin260.331
Potoček Matěj260.33
Procházka Petr441
Reichert Ondřej020
Rozboud Karel010
Růžička Jan250.4
Schleis Karel230.67
Šmůla Filip020
Šura DominikB240.51
Tichý DanielDream Team1081.251
Větrovec Zdeněk010
Vojáček Michal160.171
Vojta Dominik680.751
Brankáři
hráč g/z z
Lecjaks Lukáš 1.9 7
Šura Dominik 3 1
Tichý Daniel 1 1
Odehrané zápasy

FC DAB - Oranjes          9 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Radič Lukáš
14. 9. 2019

Procházka Petr 3
Brácha Michael 1
Růžička Jan 1
Matas Martin 1
Folk Jan 1
Fakan Jan 1
Vojta Dominik 1
Lecjaks Lukáš
Gita Tomáš
Tichý Daniel
Titěra Jan 1
Hess Aleš
Kadlec Michal
Kotka František
Kugler Martin
Kyrian Daniel ŽK
Nový Josef
Vachout František
Vachovec Michal

FC DAB - FC RS          7 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Roučka Filip
21. 9. 2019

Gita Tomáš 4
Brácha Michael 1
Matas Martin 1
Růžička Jan 1
Fakan Jan
Tichý Daniel
Stehlík Jiří 1
Hejsek Jiří
Kaiser Daniel
Porada Petr
Skala Petr
Šoltys Miloslav st.
Tillinger Michal

FC Fighters - FC DAB          1 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019

Anděl Jakub 1
Anděl Jakub ŽK
Diviš Jakub
Forman Jakub ŽK
Novák Miroslav
Vrba Lukáš
Fakan Jan 1
Brácha Michael
Lecjaks Lukáš
Matas Martin
Procházka Petr
Rozboud Karel
Tichý Daniel ŽK
Vojáček Michal ŽK
Vojta Dominik

FC DAB - FC Brush          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
5. 10. 2019

Tichý Daniel 1
Vojáček Michal 1
Vojta Dominik 1
Brácha Michael
Lecjaks Lukáš
Matas Martin
Potoček Matěj
Růžička Jan
Větrovec Zdeněk
Zdvořan Jiří 2
Ernst Tomáš 1 ŽK
Ciganek Zdeněk
Holický Marek
Hosnedl Lukáš
Javorský Michal ŽK
Sartorius Milan

Seladons United - FC DAB          2 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Štrunc Jan
12. 10. 2019

Krč Daniel 1
Krč Michal 1
Bělohlávek Martin
Huttr Šimon
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Somolík Petr
Tichý Daniel 2
Brácha Michael
Vojáček Michal
Reichert Ondřej
Potoček Matěj
Matas Martin
Lecjaks Lukáš
Gita Tomáš
Fakan Jan
Vojta Dominik

FC DAB - FC 11° Excelent          8 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Folk Jan 3
Gita Tomáš 2
Fakan Jan 1
Tichý Daniel 1
Vojta Dominik 1
Lecjaks Lukáš
Potoček Matěj
Šura Dominik ŽK
Hankovec Jiří 1
Rosocha Lukáš 1
Zíka Michal 1
Bohmann Filip
Helma Václav
Kůžel Martin
Štolle Jakub
Švarc Matěj

Tahouni B - FC DAB          1 : 6    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
27. 10. 2019

Filip Václav 1
Juha Petr
Kalina Pavel
Kepka Karel
Pechr Jiří
Procházka Martin
Tichý Daniel 4
Folk Jan 1 ŽK
Vojta Dominik 1
Procházka Petr
Reichert Ondřej
Potoček Matěj
Šura Dominik
Lecjaks Lukáš
Vojáček Michal
Schleis Karel

FC DAB - Real Plzeň          10 : 2    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019

Schleis Karel 2
Gita Tomáš 2
Potoček Matěj 2
Tichý Daniel 2
Šura Dominik 2
Vojáček Michal
Šmůla Filip
Fakan Jan
Růžička Jan
Lecjaks Lukáš
Vojta Dominik
Ficu Ladislav 2
Kopcsák Jozef
Krýda Martin
Valenta Václav
Zítek Jakub

Hurikáni - FC DAB          3 : 4    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Repka Michal
9. 11. 2019

Čejka Lukáš 1
Čorňák Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Berger Jiří
Brůha Marek
Cimbota Zdeněk
Gärtner Jiří
Monhart Aleš
Vojta Dominik 2 ŽK
Folk Jan 1
Procházka Petr 1
Potoček Matěj
Matas Martin ŽK
Gita Tomáš
Schleis Karel
Šmůla Filip
Šura Dominik
Vojáček Michal
Růžička Jan

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Brácha Michael00010
Buchta ml. Bronislav11240.25
Duchek Dominik000401
Fakan Jan303100.32
Folk Jan52790.56
Gita Tomáš167120.081
Künstner Dušan32521.5
Lecjaks Lukáš01120
Matas Martin10130.33
Maur Matěj281070.29
Potoček Matěj112120.08
Procházka Petr30380.38
Reichert Ondřej000501
Rozboud Karel617321
Růžička Jan00010
Schleis Karel7411120.581
Šmůla Filip00010
Tichý Daniel51680.631
Větrovec Zdeněk00090
Vojáček Michal448100.4
Vojta Dominik00070
Brankáři
hráč g/z z
Lecjaks Lukáš 1.5 2
Větrovec Zdeněk 1.8 9
Vojáček Michal 4 1
Odehrané zápasy

FC Kojak - FC DAB          1 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Sinkule Michael (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
8. 12. 2019

Dvořák Antonín 1
Bříza Jakub
Ježek Richard 1
Rubáš Michal
Strejček Matěj
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Fakan Jan 1
Maur Matěj 1
Buchta ml. Bronislav
Větrovec Zdeněk
Schleis Karel ŽK
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Potoček Matěj
Matas Martin
Gita Tomáš 2
Vojta Dominik

FC DAB - MD Elektronik C.F.          4 : 2    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Sinkule Michael (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Maišlová Lucie
8. 12. 2019

Procházka Petr 2
Buchta ml. Bronislav 1
Fakan Jan 1 ŽK
Větrovec Zdeněk
Schleis Karel 1
Reichert Ondřej
Potoček Matěj
Maur Matěj 2
Matas Martin
Gita Tomáš
Vojta Dominik
Toma Gabriel 2
Straluciuc Roland 1
Růžička Karel
Ragančík Slavomír
Pospíšil Štefan 1
Popule Michal
Mrhal David
Korčík Radek
Ficu Ladislav
Beneš Lukáš

FC Palasio Plzeň - FC DAB          0 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Schneider Josef (p)
15. 12. 2019

Denk Patrik
Doležal Jakub
Hejkal Martin
Kužma Marek
Kypta Martin
Skalozubov Yuriy
Souček David ŽK
Zemko Dominik
Ždych Jakub
Folk Jan 1
Buchta ml. Bronislav
Vojáček Michal 1
Větrovec Zdeněk
Schleis Karel
Procházka Petr
Potoček Matěj
Gita Tomáš
Fakan Jan
Duchek Dominik
Vojta Dominik

FC DAB - Oranjes          3 : 3    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Schneider Josef (p)
15. 12. 2019

Schleis Karel 2
Fakan Jan 1
Buchta ml. Bronislav 1
Vojáček Michal
Větrovec Zdeněk
Procházka Petr
Potoček Matěj
Gita Tomáš
Folk Jan
Duchek Dominik ČK
Vojta Dominik
Titěra Jan 2 ŽK
Vachovec Michal 1 1
Vachout František 1
Ranš Matěj
Mikeska Jan
Kotka František
Kalaš Pavel
Hucl Jan
Hess Aleš
Hedvík Radek
Dergachov Dmytro

Warriors - FC DAB          1 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Služba: Repka Michal — Adamčík Miroslav (p)
4. 1. 2020

Šik Michal 1
Archalous Matěj ŽK
Kroužek Miroslav
Kutný Petr
Reisinger Lukáš
Šťastný Tomáš 1
Štrunc Jan
Tvrz Tomáš
Volák Jakub
Vojáček Michal 1
Tichý Daniel 1
Větrovec Zdeněk
Schleis Karel
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Potoček Matěj
Gita Tomáš 2
Folk Jan
Fakan Jan

FC DAB - Tigons          3 : 1    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Služba: Repka Michal — Adamčík Miroslav (p)
4. 1. 2020

Gita Tomáš 1
Procházka Petr 1
Schleis Karel 1
Fakan Jan
Větrovec Zdeněk
Tichý Daniel 1
Reichert Ondřej
Potoček Matěj 1
Folk Jan
Vojáček Michal
Janouškovec Tomáš 1
Bystřický Jan 1
Fajfrlík Karel
Panský Josef
Růžek Jíří
Šašek Jan
Švenda Jaroslav
Vořech Daniel
Vořech Jan

FC DAB - Drebins Team          4 : 1    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Schneider Josef (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Štefanová Eliška
26. 1. 2020

Folk Jan 2 1
Tichý Daniel 1
Schleis Karel 1
Duchek Dominik
Větrovec Zdeněk
Procházka Petr
Potoček Matěj
Maur Matěj 2
Gita Tomáš 1
Vojáček Michal
Habr Martin 1
Černý Michal 1
Černý Vladimír
Lukavský Jindřich
Mařík Ladislav
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Podlešák Tomáš
Rohlík Tomáš

BAF Žebrákův zen - FC DAB          0 : 4    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Schneider Josef (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Štefanová Eliška
26. 1. 2020

Belina Ladislav
Benedikt Martin
Hecler Daniel
Hos Josef
Kučera Petr
Loukota Petr
Pěnek Jan
Vojáček Michal 1 1
Folk Jan 1 1
Tichý Daniel 1
Schleis Karel 1 1
Větrovec Zdeněk
Procházka Petr
Potoček Matěj
Maur Matěj
Gita Tomáš
Duchek Dominik

FC DAB - The Wankers          8 : 7    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šašková Barbora
2. 2. 2020

Rozboud Karel 4 1
Vojáček Michal 1 1
Matas Martin 1
Maur Matěj 1 2
Schleis Karel 1 1
Větrovec Zdeněk
Tichý Daniel
Reichert Ondřej ČK
Potoček Matěj
Gita Tomáš
Folk Jan
Fakan Jan
Dobiáš Matěj 2 1
Like Adam 2 1
Matlák David 1
Vitouš Josef 1
Zíka Michal 1
Angermayer Patrick 2
Diviš Jan
Knapp Tomáš 1 ŽK

FC DAB - FC Blizzard          7 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
8. 2. 2020

Künstner Dušan 3 1
Potoček Matěj 1
Vojáček Michal 1
Tichý Daniel 1
Rozboud Karel 1 ŽK
Schleis Karel 1
Fakan Jan ŽK
Maur Matěj 1
Lecjaks Lukáš 1
Gita Tomáš 1
Vojta Dominik
Běl Michal 1
Kovářík Jan 1
Bodanský Martin
Bodanský Michal
Eršek Roman
Havlíček Martin 1
Křivánek Stanislav ŽK
Najman Ondřej
Trojek Tomáš

FC Blizzard - FC DAB          4 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
16. 2. 2020

Kotrch Miroslav 1
Dvořák Zdeněk 1
Havlíček Martin 1
Kovářík Jan 1
Najman Ondřej 1
Křivánek Stanislav
Běl Michal
Hrubý Jan
Bodanský Michal 2
Procházka Jan
Folk Jan 1
Schleis Karel 1
Brácha Michael
Vojáček Michal 1
Tichý Daniel
Šmůla Filip
Růžička Jan
Potoček Matěj
Gita Tomáš ŽK
Fakan Jan
Vojta Dominik

FC Jerigo 1994 Plzeň - FC DAB          1 : 2    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
22. 2. 2020

Lenk Ondřej 1
Bendl Petr
Rous Jan
Pekník Tomáš
Palka Karel
Marek Tomáš
Malý Adam
Loužecký Michal
Koc Václav ŽK
Vitouš Ondřej 1
Tichý Daniel 1 ŽK
Rozboud Karel 1
Fakan Jan
Vojáček Michal
Schleis Karel
Potoček Matěj
Maur Matěj 1
Lecjaks Lukáš
Künstner Dušan 1
Gita Tomáš
Folk Jan
Vojta Dominik