Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

BAF Žebrákův zen - FK Výkop          2 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Fajfrlíková Lenka — Služba: Charužínová Denisa
30. 10. 2021 | 08:00

Benedikt Martin 1
Kocáb Jan 1
Belina Ladislav
Černý Jan
Dvořák Jiří
Hos Josef
Navrátil Pavel
Pěnek Jan
Ficu Ladislav 3
Němec Petr 1
Jagerčík Josef
Němec Martin
Tománek Jakub
Valenta Václav

SK Splávek Nová Ves B - AFK Hradiště 89          13 : 5    ( 6 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Fajfrlíková Lenka — Služba: Charužínová Denisa
30. 10. 2021 | 11:00

Sojka Jan 4
Koc Václav 3
Veselý Aleš 3
Veselý Tomáš 3 ŽK
Gillich Tomáš
Šik Michal
Vukovič Slavko
Dumnický Michal 1
Kuneš Václav 1
Rada Matouš 1
Štícha Šimon 1
Sichinger Petr ŽK

FC 11° Excelent - Hurikáni          6 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Židlický Marek — Služba: Mach Jan
31. 10. 2021 | 10:00

Krysl Kamil 3
Rosocha Lukáš 2
Zíka Michal 1
Helma Václav
Kůžel Martin
Švarc Daniel
Švarc Matěj
Urban Lukáš
Čejka Lukáš 2 ŽK
Monhart Aleš 2
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Čorňák Jiří
Šťovíček Martin ŽK
Zeman Karel

FC Zmar - Pilsen Boys          1 : 4    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Větrovská Veronika — Služba: Charužínová Denisa
31. 10. 2021 | 12:00

Malý Michal 1
Hynek Daniel
Komorová Eliška
Král Michal ČK
Mezera Martin
Šindelář Karel
Bass David 1
Karásek Ondřej 1
Procházka Martin 1
Schmirler David 1
Němec Ondřej
Petrák Lukáš
Roučka Filip
Stehlík Jiří
Svoboda Lukáš

FbC Bory 2010 - FC Vallecas          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Větrovská Veronika — Onody Jakub — Služba: Charužínová Denisa
31. 10. 2021 | 12:00

Cigler Miroslav
Dvořák Lukáš
Eret Tomáš
Hruška Jan
Komínek Jiří
Nosek Josef
Pavlíček Marek
Javorský Štěpán 1
Novák Daniel 1
Anton Jaroslav
Janovský Karel
Jerman Martin
Plaščiak Patrik
Soukup Petr
Švarc Karel
Žežulka Petr

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC 11° Excelent 9 6 2 1 44 : 25  ( 19 ) 20
2. Hurikáni 9 6 1 2 33 : 26  ( 7 ) 19
3. SK Splávek Nová Ves B 9 5 3 1 46 : 29  ( 17 ) 18
4. AFK Hradiště 89 9 5 2 2 37 : 40  ( -3 ) 17
5. FC Vallecas 9 4 1 4 24 : 27  ( -3 ) 13
6. FK Výkop 9 3 2 4 33 : 36  ( -3 ) 11
7. FbC Bory 2010 9 2 3 4 23 : 24  ( -1 ) 9
8. Pilsen Boys 9 3 0 6 22 : 29  ( -7 ) 9
9. FC Zmar 9 2 0 7 27 : 39  ( -12 ) 6
10. BAF Žebrákův zen 9 1 2 6 20 : 34  ( -14 ) 5

Střelci

# jméno góly g/z
1. Monhart Aleš (Hurikáni) 12 1.5
2. Veselý Tomáš (SK Splávek Nová Ves B) 12 1.33
3. Krysl Kamil (FC 11° Excelent) 11 2.2
4. Zíka Michal (FC 11° Excelent) 11 1.57
5. Sojka Jan (SK Splávek Nová Ves B) 11 1.22
6. Kuneš Václav (AFK Hradiště 89) 11 1.22
7. Jagerčík Josef (FK Výkop) 9 1.29
8. Štícha Šimon (AFK Hradiště 89) 8 1.14
9. Janovský Karel (FC Vallecas) 8 0.89
10. Touš Ondřej (FK Výkop) 7 1.75

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Hucl Jan (SK Splávek Nová Ves B) 2 3
2. Navrátil Pavel (BAF Žebrákův zen) 2 3
3. Kůžel Martin (FC 11° Excelent) 2.6 7
4. Roučka Filip (Pilsen Boys) 3 8
5. Dvořák Lukáš (FbC Bory 2010) 3 8
6. Zeman Karel (Hurikáni) 3 5
7. Anton Jaroslav (FC Vallecas) 3.3 8
8. Hoger Aleš (SK Splávek Nová Ves B) 3.7 3
9. Svěchota Michal (FC Zmar) 4.3 4
10. Tománek Jakub (FK Výkop) 4.3 7