4.C třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Archalous Matěj350.6
Brož Jan020
Forghieri DanielA321.5
Hodl Petr010
Hořánek AdamFC Fotbalisti010
Hurda Filip111
Ivanko Miroslav9100.9
Kodýtek Ondřej040
Koryťák TomášA130.33
Kroužek MiroslavA040
Křen Tomáš380.381
Kubásek Tomáš9110.82
Kutný PetrFC Fotbalisti570.711
Radič LukášA551
Rajtmajer Filip050
Reisinger LukášA010
Sládek Michal690.67
Suchý Pavel9130.691
Štrunc JanA170.14
Turek David7120.58
Tvrz TomášA120.5
Vinický Zdeněk01101
Volák JakubA130.33
Brankáři
hráč g/z z
Kodýtek Ondřej 3 1
Vinický Zdeněk 3.5 11
Volák Jakub 2 3
Odehrané zápasy

Warriors B - BAF Žebrákův zen          1 : 4    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Žebrová Andrea
2. 9. 2018

Ivanko Miroslav 1
Archalous Matěj
Turek David
Suchý Pavel
Sládek Michal
Rajtmajer Filip
Kubásek Tomáš
Křen Tomáš ŽK
Kodýtek Ondřej
Vinický Zdeněk
Beránek Daniel 1
Černý Ota 1
Hecler Daniel 1
Steinbach Martin 1
Belina Ladislav
Kačírek Petr
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan

(Ne)závislí - Warriors B          4 : 4    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Žebrová Andrea
9. 9. 2018

Ušiak Juraj 1
Liška Roman 1
Kopcsák Jozef 1
Čižmár Oto 1
Havelec Jan
Hypš David
Kišša Peter
Dzurnak Rado
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav
Pogádl Ľubomír
Bláha Miroslav ŽK
Turek David 2
Koryťák Tomáš 1
Radič Lukáš 1
Kodýtek Ondřej
Kubásek Tomáš
Reisinger Lukáš
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk

Warriors B - Depo team          13 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Vochot Bohumír — Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Ivanko Miroslav 4
Forghieri Daniel 3
Sládek Michal 3
Kubásek Tomáš 2
Křen Tomáš 1
Kroužek Miroslav
Kutný Petr
Turek David
Vinický Zdeněk
Kluska Michal
Prais Michal
Šlouf Pavel
Šmaus Petr
Veber Kamil
Vlasák Václav
Vlasáková Lenka

FC Bördelo Radčice - Warriors B          4 : 5    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Žebrová Andrea — Pospíšil Jakub
29. 9. 2018

Kazda Robert 2
Lavička David 1
Kolařík Roman 1
Brožík Ondřej
Polereczský Pavel
Kohout Martin
Justra Dominik ŽK
Houdek Josef
Hajajs Josef
Rath Pavel
Turek David 2
Archalous Matěj 1
Ivanko Miroslav 1
Kubásek Tomáš 1
Suchý Pavel
Sládek Michal
Rajtmajer Filip
Křen Tomáš
Kodýtek Ondřej
Vinický Zdeněk

Warriors B - Drebins Team B WSA          4 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
7. 10. 2018

Radič Lukáš 3
Hurda Filip 1
Brož Jan
Ivanko Miroslav
Křen Tomáš
Sládek Michal
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk
Folk Jan 3
Reichman Michal 1
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Rohlík Tomáš
Plachý Daniel
Pelán Petr
Mařík Ladislav
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš

FC Vallecas - Warriors B          4 : 0    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Plaščiak Patrik 1
Janovský Karel 1
Janovský Petr 1
Novák Daniel 1
Velík Jakub
Soukup Petr
Reithmaier Filip
Anton Jaroslav
Jerman Martin
Žežulka Petr
Forghieri Daniel
Ivanko Miroslav
Kroužek Miroslav
Sládek Michal
Suchý Pavel
Štrunc Jan
Turek David
Vinický Zdeněk ŽK+ŽK

Warriors B - Dream Team B          3 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Suchý Pavel 2
Ivanko Miroslav 1
Kodýtek Ondřej
Koryťák Tomáš
Křen Tomáš
Radič Lukáš
Štrunc Jan
Turek David
Macháček Martin 3
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Sajfrt Michal
Stuchlík Petr
Špirk Dominik

Starý dřeváky - Warriors B          3 : 9    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Kopřiva Martin 2
Janda Martin 1
Dvořák Petr
Florian Jiří
Janoušek Tomáš
Kasl František
Kubásek Tomáš 3
Kutný Petr 2
Archalous Matěj 1
Sládek Michal 1
Turek David 1
Volák Jakub 1
Rajtmajer Filip
Štrunc Jan

BAF Žebrákův zen - Warriors B          4 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika
6. 4. 2019

Kocáb Jan 4
Belina Ladislav
Benedikt Martin
Coufal Martin
Černý Michal
Hos Josef
Kučera Petr
Navrátil Pavel
Pěnek Jan
Archalous Matěj 1
Ivanko Miroslav
Kubásek Tomáš
Kutný Petr
Suchý Pavel
Tvrz Tomáš
Vinický Zdeněk

Warriors B - (Ne)závislí          5 : 3    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Brunner David
14. 4. 2019

Suchý Pavel 3
Radič Lukáš 1
Štrunc Jan 1
Křen Tomáš
Rajtmajer Filip
Turek David
Volák Jakub
Ušiak Juraj 2
Hrubý Jakub 1
Škach Stanislav
Pogádl Ľubomír
Ňakat Ladislav
Michna Miroslav
Liška Roman
Kopcsák Jozef
Dzurnak Rado
Bláha Miroslav
Alexi Michal

Dream Team B - Warriors B          0 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Votýpková Kristýna
4. 5. 2019

Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Kravčík Pavel
Macháček Martin
Sajfrt Michal
Špirk Dominik
Kutný Petr 1
Ivanko Miroslav
Koryťák Tomáš
Kubásek Tomáš
Radič Lukáš
Suchý Pavel ŽK
Turek David
Volák Jakub

Depo team - Warriors B          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Warriors B - FC Bördelo Radčice          4 : 3    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Větrovská Veronika
12. 5. 2019

Tvrz Tomáš 1
Kubásek Tomáš 1
Turek David 1
Sládek Michal 1
Brož Jan
Štrunc Jan
Suchý Pavel
Rajtmajer Filip
Hodl Petr
Vinický Zdeněk
Justra Dominik 1
Kolařík Roman 1
Lavička David 1
Čech Jaroslav
Kohout Martin
Mildorf Lukáš
Průša Pavel

Drebins Team B WSA - Warriors B          1 : 6    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
19. 5. 2019

Mařík Ladislav 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Pelán Petr
Plachý Daniel
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš
Suchý Pavel 2
Křen Tomáš 1
Kubásek Tomáš 1
Kutný Petr 1
Sládek Michal 1
Hořánek Adam
Kroužek Miroslav
Štrunc Jan
Vinický Zdeněk

Warriors B - FC Vallecas          3 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
26. 5. 2019

Suchý Pavel 2
Ivanko Miroslav 1
Kroužek Miroslav
Kubásek Tomáš
Kutný Petr
Štrunc Jan
Turek David
Vinický Zdeněk
Janovský Karel 1 ŽK
Janovský Petr 1 ŽK
Soukup Petr 1
Novák Daniel 1
Anton Jaroslav
Plaščiak Patrik
Karela Tomáš
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Velík Jakub

Warriors B - Starý dřeváky          5 : 6    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
9. 6. 2019

Ivanko Miroslav 1
Křen Tomáš 1
Kubásek Tomáš 1
Kutný Petr 1 ŽK
Turek David 1
Archalous Matěj
Sládek Michal
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk
Bublík Ondřej 5
Janoušek Tomáš 1
Florian Jiří
Kasl František
Kopřiva Martin
Ščislák Daniel ŽK
Vild Jiří