4.C třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Anton Jaroslav0120
Červený Lukáš230.67
Janovský Karel151511
Janovský Petr3120.253
Javorský Štěpán3130.23
Jerman Martin5130.38
Karela Tomáš040
Novák Daniel5140.36
Plaščiak Patrik15131.15
Pospíšil JakubReal Plzeň B040
Reithmaier Filip080
Soukup PetrReal Plzeň B6130.46
Velík JakubJ-Tekt KVS Plzeň6130.46
Žežulka Petr3110.27
Brankáři
hráč g/z z
Anton Jaroslav 2.2 11
Pospíšil Jakub 4.3 4
Odehrané zápasy

Drebins Team B WSA - FC Vallecas          0 : 6    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Urban Lukáš
Červený Lukáš 2
Jerman Martin 2
Janovský Karel 1
Plaščiak Patrik 1
Anton Jaroslav
Javorský Štěpán
Soukup Petr
Velík Jakub

FC Vallecas - Dream Team B          1 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
15. 9. 2018

Janovský Karel 1
Anton Jaroslav
Červený Lukáš
Jerman Martin
Novák Daniel
Reithmaier Filip
Velík Jakub
Žežulka Petr
Kravčík Pavel 1
Špirk Dominik 1
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Macháček Milan

FC Vallecas - Starý dřeváky          4 : 5    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Soukup Petr 2
Velík Jakub 1
Plaščiak Patrik 1
Janovský Karel
Reithmaier Filip
Pospíšil Jakub
Novák Daniel
Javorský Štěpán
Janovský Petr
Žežulka Petr
Kopřiva Martin 5
Čepický Jiří
Dvořák Petr
Florian Jiří
Janoušek Tomáš
Kasl František
Majer Dušan
Valenta Petr

FC Vallecas - BAF Žebrákův zen          1 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Žebrová Andrea
29. 9. 2018

Janovský Karel 1
Anton Jaroslav
Velík Jakub
Soukup Petr
Reithmaier Filip
Plaščiak Patrik
Novák Daniel
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Janovský Petr
Žežulka Petr
Syrovátka Šimon 1
Belina Ladislav
Beránek Daniel
Černý Jan
Hecler Daniel
Kocáb Jan
Kučera Petr
Pěnek Jan
Steinbach Martin

FC Vallecas - (Ne)závislí          6 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Hošek Jaroslav — Služba: Žebrová Andrea
6. 10. 2018

Žežulka Petr 2
Plaščiak Patrik 1
Novák Daniel 1
Janovský Petr 1
Janovský Karel 1
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Pospíšil Jakub
Reithmaier Filip
Soukup Petr
Velík Jakub
Kopcsák Jozef 2
Pogádl Ľubomír 2
Liška Roman 1
Dzurnak Rado
Hirner Daniel
Hypš David
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav

FC Vallecas - Warriors B          4 : 0    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Plaščiak Patrik 1
Janovský Karel 1
Janovský Petr 1
Novák Daniel 1
Velík Jakub
Soukup Petr
Reithmaier Filip
Anton Jaroslav
Jerman Martin
Žežulka Petr
Forghieri Daniel
Ivanko Miroslav
Kroužek Miroslav
Sládek Michal
Suchý Pavel
Štrunc Jan
Turek David
Vinický Zdeněk ŽK+ŽK

FC Vallecas - Depo team          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

FC Vallecas - FC Bördelo Radčice          6 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
27. 10. 2018

Janovský Karel 2
Plaščiak Patrik 2
Soukup Petr 1
Jerman Martin 1
Anton Jaroslav
Reithmaier Filip
Novák Daniel
Javorský Štěpán
Janovský Petr
Velík Jakub
Kazda Robert 2
Brožík Ondřej 1
Kolařík Roman 1
Rath Pavel 1
Houdek Josef
Justra Dominik
Polereczský Pavel
Průša Pavel ŽK

FC Vallecas - Drebins Team B WSA          1 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Líkařová Markéta
6. 4. 2019

Janovský Karel 1
Anton Jaroslav
Reithmaier Filip
Plaščiak Patrik
Novák Daniel
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Janovský Petr ŽK
Červený Lukáš
Žežulka Petr
Pelán Petr 2
Pecháček Jakub 1
Feigerle Tomáš
Rohlík Tomáš
Slavík Michal
Šimandl Martin
Urban Lukáš

Dream Team B - FC Vallecas          3 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
27. 4. 2019

Macháček Martin 1
Stuchlík Petr 1
Voves Petr 1
Jedlička Ladislav
Leicht Lukáš
Sajfrt Michal
Špirk Dominik
Novák Daniel 1
Janovský Karel 1
Javorský Štěpán 1
Velík Jakub
Soukup Petr
Pospíšil Jakub
Anton Jaroslav
Jerman Martin
Janovský Petr
Žežulka Petr

Starý dřeváky - FC Vallecas          2 : 7    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Majer Dušan 2 ŽK
Dvořák Petr
Florian Jiří
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Ščislák Daniel ŽK
Plaščiak Patrik 3
Janovský Karel 2
Velík Jakub 1
Jerman Martin 1
Anton Jaroslav
Soukup Petr
Novák Daniel
Karela Tomáš
Javorský Štěpán
Janovský Petr
Žežulka Petr

BAF Žebrákův zen - FC Vallecas          3 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
11. 5. 2019

Hos Josef 1
Kocáb Jan 1
Syrovátka Šimon 1
Belina Ladislav
Kučera Petr
Pěnek Jan
Janovský Karel 1
Novák Daniel 1
Soukup Petr 1
Velík Jakub 1
Anton Jaroslav
Janovský Petr
Javorský Štěpán
Plaščiak Patrik
Reithmaier Filip

Warriors B - FC Vallecas          3 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
26. 5. 2019

Suchý Pavel 2
Ivanko Miroslav 1
Kroužek Miroslav
Kubásek Tomáš
Kutný Petr
Štrunc Jan
Turek David
Vinický Zdeněk
Janovský Karel 1 ŽK
Janovský Petr 1 ŽK
Soukup Petr 1
Novák Daniel 1
Anton Jaroslav
Plaščiak Patrik
Karela Tomáš
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Velík Jakub

Depo team - FC Vallecas          2 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
2. 6. 2019

Němček Miroslav 2
Hirma Tomáš
Kluska Michal
Němček Tomáš ŽK+ŽK
Šlouf Pavel
Veber Kamil
Vlasák Václav
Plaščiak Patrik 3
Velík Jakub 2
Jerman Martin 1
Anton Jaroslav
Soukup Petr
Novák Daniel
Karela Tomáš
Javorský Štěpán
Janovský Petr
Janovský Karel
Žežulka Petr

FC Bördelo Radčice - FC Vallecas          3 : 5    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
8. 6. 2019

Čech Jaroslav 1 ŽK
Kolařík Roman 1
Lavička David 1 ŽK
Brožík Ondřej ŽK
Kohout Martin
Komanec Petr
Polereczský Pavel
Průša Pavel
Javorský Štěpán 2
Žežulka Petr 1
Janovský Karel 1
Velík Jakub 1
Soukup Petr
Plaščiak Patrik
Novák Daniel
Jerman Martin
Janovský Petr ŽK
Anton Jaroslav

(Ne)závislí - FC Vallecas          4 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
16. 6. 2019

Gašpar Jaroslav 1
Michna Miroslav 1
Ňakat Ladislav 1
Pogádl Ľubomír 1
Dzurnak Rado
Plaščiak Patrik 3
Janovský Karel 1
Soukup Petr 1
Javorský Štěpán
Jerman Martin
Karela Tomáš
Novák Daniel
Pospíšil Jakub
Žežulka Petr