Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

BAF Žebrákův zen - Depo team          2 : 6    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Maišlová Lucie — Fürbacher Karel
8. 9. 2018 | 11:00

Steinbach Martin 2
Belina Ladislav
Beránek Daniel
Coufal Martin
Černý Ota
Hos Josef
Kučera Petr
Pěnek Jan
Němček Miroslav 4
Chotěborský Dominik 2
Kluska Michal
Němček Tomáš ČK
Šlouf Pavel
Veber Kamil
Vlasák Václav

Dream Team B - Drebins Team B WSA          3 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018 | 17:00

Hovorka Radim 2
Macháček Milan 1
Jedlička Ladislav
Sajfrt Michal
Stuchlík Petr
Špirk Dominik
Reichman Michal 1
Slavík Michal 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Rohlík Tomáš

(Ne)závislí - Warriors B          4 : 4    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Žebrová Andrea
9. 9. 2018 | 11:00

Ušiak Juraj 1
Liška Roman 1
Kopcsák Jozef 1
Čižmár Oto 1
Havelec Jan
Hypš David
Kišša Peter
Dzurnak Rado
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav
Pogádl Ľubomír
Bláha Miroslav ŽK
Turek David 2
Koryťák Tomáš 1
Radič Lukáš 1
Kodýtek Ondřej
Kubásek Tomáš
Reisinger Lukáš
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk

Starý dřeváky - FC Bördelo Radčice          4 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Maišlová Lucie
9. 9. 2018 | 13:00

Majer Dušan 2
Čepický Jiří 1
Kopřiva Martin 1
Dvořák Petr
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Pagáč Jaroslav
Ščislák Daniel
Kazda Robert 3
Brožík Ondřej
Čopan Michal
Justra Dominik
Kohout Jaroslav
Kohout Martin
Kolařík Roman
Polereczský Pavel
Průša Pavel

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. BAF Žebrákův zen 8 5 2 1 27 : 23  ( 4 ) 17
2. FC Vallecas 8 5 1 2 33 : 18  ( 15 ) 16
3. Starý dřeváky 7 5 1 1 35 : 22  ( 13 ) 16
4. Dream Team B 8 5 1 2 31 : 23  ( 8 ) 16
5. FC Bördelo Radčice 8 4 0 4 45 : 36  ( 9 ) 12
6. Drebins Team B WSA 8 3 0 5 31 : 34  ( -3 ) 9
7. Warriors B 7 2 2 3 30 : 24  ( 6 ) 8
8. Depo team 8 2 0 6 31 : 52  ( -21 ) 6
9. (Ne)závislí 8 0 1 7 20 : 51  ( -31 ) 1

Střelci

# jméno góly g/z
1. Kopřiva Martin (Starý dřeváky) 16 2.29
2. Němček Miroslav (Depo team) 15 3
3. Kazda Robert (FC Bördelo Radčice) 14 1.75
4. Kolařík Roman (FC Bördelo Radčice) 11 1.38
5. Folk Jan (Drebins Team B WSA) 7 1.75
6. Ivanko Miroslav (Warriors B) 7 1.17
7. Šlouf Pavel (Depo team) 7 1
8. Janovský Karel (FC Vallecas) 7 1
9. Steinbach Martin (BAF Žebrákův zen) 7 0.88
10. Hovorka Radim (Dream Team B) 7 0.88

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Anton Jaroslav (FC Vallecas) 1.6 5
2. Pěnek Jan (BAF Žebrákův zen) 3.1 7
3. Florian Jiří (Starý dřeváky) 3.2 6
4. Vinický Zdeněk (Warriors B) 3.5 6
5. Sajfrt Michal (Dream Team B) 3.6 5
6. Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 4.1 7
7. Feigerle Tomáš (Drebins Team B WSA) 4.3 8
8. Havelec Jan ((Ne)závislí) 5.8 4
9. Veber Kamil (Depo team) 6.5 6
10. Dzurnak Rado ((Ne)závislí) 7 4