Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

BAF Žebrákův zen - Depo team          2 : 6    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Maišlová Lucie — Fürbacher Karel
8. 9. 2018 | 11:00

Steinbach Martin 2
Belina Ladislav
Beránek Daniel
Coufal Martin
Černý Ota
Hos Josef
Kučera Petr
Pěnek Jan
Němček Miroslav 4
Chotěborský Dominik 2
Kluska Michal
Němček Tomáš ČK
Šlouf Pavel
Veber Kamil
Vlasák Václav

Dream Team B - Drebins Team B WSA          3 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018 | 17:00

Hovorka Radim 2
Macháček Milan 1
Jedlička Ladislav
Sajfrt Michal
Stuchlík Petr
Špirk Dominik
Reichman Michal 1
Slavík Michal 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Plachý Daniel
Rohlík Tomáš

(Ne)závislí - Warriors B          4 : 4    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Žebrová Andrea
9. 9. 2018 | 11:00

Ušiak Juraj 1
Liška Roman 1
Kopcsák Jozef 1
Čižmár Oto 1
Havelec Jan
Hypš David
Kišša Peter
Dzurnak Rado
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav
Pogádl Ľubomír
Bláha Miroslav ŽK
Turek David 2
Koryťák Tomáš 1
Radič Lukáš 1
Kodýtek Ondřej
Kubásek Tomáš
Reisinger Lukáš
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk

Starý dřeváky - FC Bördelo Radčice          4 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Maišlová Lucie
9. 9. 2018 | 13:00

Majer Dušan 2
Čepický Jiří 1
Kopřiva Martin 1
Dvořák Petr
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Pagáč Jaroslav
Ščislák Daniel
Kazda Robert 3
Brožík Ondřej
Čopan Michal
Justra Dominik
Kohout Jaroslav
Kohout Martin
Kolařík Roman
Polereczský Pavel
Průša Pavel

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Vallecas 16 11 2 3 68 : 41  ( 27 ) 35
2. BAF Žebrákův zen 16 9 4 3 65 : 45  ( 20 ) 31
3. Starý dřeváky 16 10 1 5 81 : 61  ( 20 ) 31
4. Dream Team B 16 8 3 5 65 : 51  ( 14 ) 27
5. Warriors B 16 8 2 6 69 : 48  ( 21 ) 26
6. Drebins Team B WSA 16 7 2 7 56 : 60  ( -4 ) 23
7. FC Bördelo Radčice 16 6 0 10 70 : 74  ( -4 ) 18
8. Depo team 16 4 1 11 61 : 99  ( -38 ) 13
9. (Ne)závislí 16 0 3 13 36 : 92  ( -56 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Kopřiva Martin (Starý dřeváky) 31 2.21
2. Němček Miroslav (Depo team) 22 2.75
3. Kazda Robert (FC Bördelo Radčice) 17 1.7
4. Macháček Martin (Dream Team B) 15 1.36
5. Plaščiak Patrik (FC Vallecas) 15 1.15
6. Janovský Karel (FC Vallecas) 15 1
7. Kolařík Roman (FC Bördelo Radčice) 14 1.17
8. Voves Petr (Dream Team B) 13 2.6
9. Folk Jan (Drebins Team B WSA) 11 1.22
10. Pelán Petr (Drebins Team B WSA) 11 1.1

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Volák Jakub (Warriors B) 2 3
2. Anton Jaroslav (FC Vallecas) 2.2 11
3. Pěnek Jan (BAF Žebrákův zen) 3 14
4. Sajfrt Michal (Dream Team B) 3.5 13
5. Vinický Zdeněk (Warriors B) 3.5 11
6. Feigerle Tomáš (Drebins Team B WSA) 3.8 16
7. Florian Jiří (Starý dřeváky) 4.1 14
8. Pospíšil Jakub (FC Vallecas) 4.3 4
9. Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 4.8 12
10. Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 5 3