Krajský přebor

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Barcal Jan11240.251
Brejcha PavelB538100.52
Dlesk Petr17870.14
Doležal MilošB841290.891
Drohobetskyj Vitalij33640.75
Hanuš JaromírB00040
Hanuš LukášB01180
Konáš David00020
Kořínek ml. Jiří314110.27
Kuna VáclavB03310
Máj DaliborB00010
Paštěka VítFC Splávek00020
Pata Tomáš16790.112
Patrovský Marek53860.83
Shklyarskyy Bohdan31470.431
Spörl Rudolf31316120.25
Šural DavidDo Dna B10140.251
Velík Stanislav8513100.81
Vyleta MarcelB00010
Vyleta Patrik25934131.921
Brankáři
hráč g/z z
Hanuš Jaromír 6 4
Hanuš Lukáš 3.4 8
Paštěka Vít 3 2
Odehrané zápasy

FC Uklizenozavás - Pumidas          0 : 5    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
17. 11. 2019

Červík Marek
Horník Jakub
Otýs Martin ŽK
Pondělík Ondřej
Sláma Vojtěch
Šmídl Patrik
Šoltys Miloslav
Václavík Tomáš
Žítek Ondřej
Vyleta Patrik 2
Dlesk Petr 1 1
Patrovský Marek 1
Shklyarskyy Bohdan 1 1 ŽK
Doležal Miloš
Hanuš Lukáš
Kořínek ml. Jiří
Spörl Rudolf 2
Velík Stanislav 1

Bee Sting - Pumidas          1 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
23. 11. 2019

Touš David 1
Husník Lukáš 1
Valtr Luboš
Švarc Nikolas
Švarc Karel
Šroub Jan
Rybár Jiří
Pavlíček Martin
Najman Ondřej
Záhořík Pavel
Velík Stanislav 2
Vyleta Patrik 2 2
Shklyarskyy Bohdan 1
Hanuš Lukáš
Kořínek ml. Jiří
Spörl Rudolf 1

FC Playmakers Plzeň - Pumidas          4 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
30. 11. 2019

Kozel Jan 3
Šiman Jan 1
Dvořák Michal 1
Faltus Derek
Legát Milan
Mrvka Jan
Rajtolar Stanislav 1
Reinwart Zdeněk
Vodrážka Zbyněk
Kořínek ml. Jiří 1
Velík Stanislav 1
Barcal Jan ŽK
Doležal Miloš 1 ŽK
Hanuš Jaromír
Máj Dalibor
Spörl Rudolf 1

FK Lochotín - Pumidas          5 : 9    ( 3 : 6 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
8. 12. 2019

Mariánus Pavel 3 2
Hora Matěj 1 2
Hrbáček Jakub 1
Hajžman Marek
Kasýk Zdeněk
Klečka Daniel
Salák Patrik
Šlauf Jan
Patrovský Marek 3
Vyleta Patrik 2 2
Brejcha Pavel 1
Doležal Miloš 1 1
Spörl Rudolf 1
Velík Stanislav 1
Hanuš Lukáš 1
Konáš David
Pata Tomáš 2

Blázni z kapsy - Pumidas          1 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
8. 12. 2019

Souček David 1
Černý Daniel
Domabyl Patrik
Havlíček Pavel
Houdek Petr ŽK
Chocholoušek Ondřej
Spálenský Přemysl 1 ŽK
Volín Stanislav
Zelený Tomáš
Doležal Miloš 1
Brejcha Pavel
Hanuš Lukáš
Konáš David
Pata Tomáš ŽK
Patrovský Marek
Spörl Rudolf
Velík Stanislav 1
Vyleta Patrik

Pobřeží Kocoviny - Pumidas          6 : 10    ( 3 : 5 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šašková Barbora
15. 12. 2019

Hereit Jiří 3 ŽK
Jedlička Marek 1 1
Klír Jan 1
Scheinherr Jiří 1 2
Kubík David 2
Mudra Jakub
Světlík Martin
Vyleta Patrik 5
Brejcha Pavel 2
Doležal Miloš 2 2
Patrovský Marek 1 2
Hanuš Lukáš
Kořínek ml. Jiří
Pata Tomáš 1
Spörl Rudolf 4
Velík Stanislav 1

Pumidas - FC Remi          4 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
4. 1. 2020

Vyleta Patrik 2 1
Spörl Rudolf 1
Pata Tomáš 1
Kořínek ml. Jiří
Paštěka Vít
Drohobetskyj Vitalij 1
Patrovský Marek
Dlesk Petr
Šural David ŽK
Brejcha Pavel 2 ŽK
Bendl Petr 2
Škarda Petr 1 1
Šulc Jan 1
Hinterholzinger Filip 1
Malý Adam 1
Marek Tomáš
Šindelář David
Trojovský Martin
Vohrna Marek 1

Pumidas - UFK Slavoj          5 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 1. 2020

Velík Stanislav 2 ŽK
Vyleta Patrik 2
Šural David 1
Barcal Jan
Dlesk Petr 2
Doležal Miloš
Hanuš Lukáš
Shklyarskyy Bohdan
Spörl Rudolf 3
Štrajt Michal 2
Pekník Tomáš 2 ŽK
Kuťák Filip 1
Langer Jakub 1 1
Stružka Ondřej
Rusňák František 1
Rous Jan 1
Pelikán Jiří
Pavlík Jan 1
Folejtar Michal 1

Pumidas - Rabbit Plzeň          5 : 5    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Štefanová Eliška
19. 1. 2020

Barcal Jan 1 1
Drohobetskyj Vitalij 1 1
Kořínek ml. Jiří 1
Velík Stanislav 1 2
Vyleta Patrik 1
Brejcha Pavel
Dlesk Petr 1
Hanuš Jaromír
Pata Tomáš
Havlíček Ondřej 2 2
Meszaros Michal 1 2
Peterka Jan 1
Petr Jan 1
Gavora Milan
Hrach Tomáš
Kronďák Jan
Štolle Dominik

Pumidas - FK Vítr z plachet          6 : 8    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Štefanová Eliška
19. 1. 2020

Vyleta Patrik 2 1
Drohobetskyj Vitalij 2 1
Brejcha Pavel 1 1
Velík Stanislav 1
Pata Tomáš
Kořínek ml. Jiří
Hanuš Jaromír
Doležal Miloš
Dlesk Petr 1
Barcal Jan
Brabec David 3 1
Grätsch Dominik 3 1
Filipec Lukáš 1 3 ŽK
Havlas Marek 1 1
Böhm Lukáš 2
Tříska David
Vacín Jan

Pumidas - Do Dna          5 : 5    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
26. 1. 2020

Vyleta Patrik 4 ŽK
Shklyarskyy Bohdan 1
Velík Stanislav
Spörl Rudolf 1
Patrovský Marek 1
Pata Tomáš
Kořínek ml. Jiří 1
Hanuš Lukáš
Dlesk Petr 2
Brejcha Pavel ŽK
Kramer Lukáš 2
Pavlíček Lukáš 2 1
Přibáň Tadeáš 1 ŽK
Čejka Lukáš
Kodl Pavel
Krysl Kamil 1 ŽK
Matulka David
Rychna Radek 1

Pumidas - The Wankers          5 : 7    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
2. 2. 2020

Doležal Miloš 2
Brejcha Pavel 1
Spörl Rudolf 1
Vyleta Patrik 1 2
Kuna Václav 3
Kořínek ml. Jiří
Hanuš Jaromír
Šural David
Vyleta Marcel
Shklyarskyy Bohdan
Strejček Matěj 2 1
Vitouš Josef 2 2
Angermayer Patrick 1
Dobiáš Matěj 1 3
Kratochvíl Václav 1 ŽK
Diviš Jan
Kravčík Pavel
Matlák David
Zíka Michal

Blázni z kapsy - Pumidas          3 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
8. 2. 2020

Hradecký Dominik 3
Brych Lukáš ŽK
Černý Daniel ŽK+ŽK
Denk Patrik 1
Havlíček Pavel 1
Houdek Petr
Spálenský Přemysl ŽK
Volín Stanislav
Zelený Tomáš 1
Brejcha Pavel
Dlesk Petr
Drohobetskyj Vitalij
Hanuš Lukáš
Kořínek ml. Jiří
Pata Tomáš
Shklyarskyy Bohdan
Spörl Rudolf
Vyleta Patrik

Pumidas - Blázni z kapsy          5 : 3    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
16. 2. 2020

Doležal Miloš 2
Vyleta Patrik 2 1
Kořínek ml. Jiří 1
Brejcha Pavel
Paštěka Vít
Pata Tomáš 3 ŽK
Shklyarskyy Bohdan
Spörl Rudolf 1
Šural David
Domabyl Patrik 2
Chocholoušek Ondřej 1
Brych Lukáš
Volín Stanislav
Souček David
Hradecký Dominik 1
Houdek Petr
Havlíček Pavel
Denk Patrik 1
Zelený Tomáš