2.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Brácha Michael350.61
Fakan JanFC Hombre130.331
Gita TomášThe Wankers B050
Matas Martin761.1711
Procházka Petr030
Reichert Ondřej030
Rozboud Karel541.25
Růžička Jan150.2
Schleis Karel230.672
Šmůla Filip050
Tichý DanielFC Brush651.2
Větrovec Zdeněk03011
Vojáček Michal6611
Vojta Dominik450.8
Brankáři
hráč g/z z
Matas Martin 6 1
Reichert Ondřej 3.5 2
Větrovec Zdeněk 2.3 3
Vojáček Michal 8 1
Odehrané zápasy

FC Mafie Plzeň - FC DAB          4 : 5    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Repka Michal — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Kasl Pavel 1
Marek Josef 1
Skuhravý Ondřej 1
Vávra Tomáš 1
Burt Pavel
Kurtin Tomáš
Machurka Martin
Tichota Jan
Vyskočil Jiří
Brácha Michael 2
Rozboud Karel 2
Vojta Dominik 1
Gita Tomáš
Matas Martin
Reichert Ondřej
Šmůla Filip
Větrovec Zdeněk

Faurecia - FC DAB          1 : 8    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Shklyarskyy Bohdan 1
Čipak Miroslav
Sypták Petr
Pavlíček Marek
Netušil Tomáš
Koželuh Pavel
Kendi Mario
Gabčo Kevin
Gabčo Denis
Čipak Tomáš
Zemko Dominik
Matas Martin 3
Vojáček Michal 3
Rozboud Karel 1
Růžička Jan 1
Brácha Michael
Gita Tomáš
Tichý Daniel
Větrovec Zdeněk

FC DAB - FC Fotbalisti          2 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora — Malcát David
15. 9. 2018

Matas Martin 1 ŽK
Tichý Daniel 1
Fakan Jan
Růžička Jan
Schleis Karel ŽK
Šmůla Filip
Větrovec Zdeněk ŽK+ČK
Vojáček Michal ŽK
Vojta Dominik
Filip Daniel 2 ŽK
Halml Jiří
Hořánek Martin ŽK+ŽK
Jakoubek Ondřej
Král Jakub
Kutný Petr
Skora Vladimír

FC DAB - FbC Bory 2010          10 : 6    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Tichý Daniel 4
Vojáček Michal 3
Matas Martin 1
Schleis Karel 1
Vojta Dominik 1
Procházka Petr
Růžička Jan
Šmůla Filip
Žák Adam 2
Eret Tomáš 1
Rostás Lukáš 1
Sartorius Michal 1
Štěpánek Martin 1
Cigler Miroslav ŽK
Hruška Jan
Nosek Josef

DTJ Klabava - FC DAB          6 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
30. 9. 2018

Pešek Tomáš 3
Zahálka Luděk 2
Pejchar Tomáš 1
Fiala Josef
Krákora David
Rubeš Zdeněk
Vojta Dominik 1
Fakan Jan 1
Schleis Karel 1 ŽK
Vojáček Michal
Tichý Daniel
Rozboud Karel
Reichert Ondřej
Procházka Petr
Matas Martin ŽK+ŽK
Gita Tomáš
Brácha Michael

FC DAB - Exmet B          1 : 8    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Tichý Daniel 1
Brácha Michael ŽK
Gita Tomáš
Procházka Petr
Růžička Jan
Šmůla Filip
Vojáček Michal
Lambor Patrik 3
Brůžek Tomáš 2
Rous Luděk 1
Tesař Pavel 1
Volín Stanislav 1
Kratochvíl Jan
Svejkovský Jan
Vávra Tomáš

Warriors - FC DAB          1 : 6    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Šťastný Tomáš 1
Forghieri Daniel
Tvrz Tomáš
Štrunc Jan
Šik Michal
Suchý Pavel
Reiser Ondřej
Radič Lukáš
Kroužek Miroslav ŽK
Koryťák Tomáš
Volák Jakub
Rozboud Karel 2
Matas Martin 2
Brácha Michael 1
Vojta Dominik 1
Gita Tomáš
Reichert Ondřej
Fakan Jan ŽK
Růžička Jan
Šmůla Filip
Vojáček Michal