3.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bešta Jiří651.2
Bláha Etienne Michel040
Červeňák Radim340.75
Fryč Pavel040
Götz Daniel260.331
Klesa Tomáš250.4
Klíč Tomáš250.4
Krásný Michael130.33
Picka Lukáš030
Plzák Lukáš010
Procházka Mikoláš040
Rýdl Jiří030
Šilhavý David040
Varga Denis350.61
Varga Karel030
Vild Jiří150.21
Brankáři
hráč g/z z
Bláha Etienne Michel 4.8 4
Götz Daniel 7 1
Varga Karel 6 1
Odehrané zápasy

FC Predators - TJ Sokol Vejprnice          7 : 5    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Bešta Jiří 2
Červeňák Radim 2
Vild Jiří 1
Klesa Tomáš 1
Götz Daniel 1
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Procházka Mikoláš
Rýdl Jiří
Varga Denis
Varga Karel
Klíč Tomáš
Havlíček Pavel 2
Hora Matěj 2
Rollinger Jaroslav 1
Hauser Martin ŽK
Zimmermann Tomáš
Motyka Tomáš
Míčko Lukáš
Loukota Filip
Janošík Jan ŽK
Žemlička Jiří

FC Predators - Doubr Hůd          1 : 7    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
8. 9. 2018

Varga Denis 1
Bláha Etienne Michel
Varga Karel
Šilhavý David
Rýdl Jiří
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Klesa Tomáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Vild Jiří
Vítek Dominik 3
Zíka Michal 3
Roth Václav 1 ŽK
Bohmann Filip
Chaloupka Matěj
Kůžel Martin
Švarc Matěj
Zíka Marek

FC Predators - FC Persie          2 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Bešta Jiří 1
Varga Denis 1 ŽK
Šilhavý David
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Klesa Tomáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří
Davídek Ondřej 2
Kosť Tomáš 2
Kruml David 1
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Polák Petr

FC Predators - FC Fighters          3 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Bešta Jiří 2
Klesa Tomáš 1
Varga Karel
Varga Denis
Šilhavý David
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Götz Daniel ŽK
Červeňák Radim
Vild Jiří ŽK
Anděl Jakub 2
Novák Miroslav 2 ŽK+ŽK
Roztočil Jiří 1 ŽK
Špic Štěpán 1 ŽK
Anděl Jakub
Man Marek
Sýkora Ondřej
Šolc David

FC Predators - Bubudorf FC          3 : 7    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Bešta Jiří 1
Varga Denis 1
Klíč Tomáš 1
Šilhavý David
Rýdl Jiří
Plzák Lukáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Červeňák Radim
Vild Jiří
Hrách Jan 3
Kapusta Lukáš 1
Krejčík Roman 1
Sovadina Jan 1
Šlapák Vilém 1
Darda Zdeněk
Pipich Marek ŽK

FC Predators - FC Internazionale          4 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Červeňák Radim 1
Götz Daniel 1
Klíč Tomáš 1
Krásný Michael 1
Bešta Jiří
Bláha Etienne Michel
Klesa Tomáš
Richter Patrik 2 ŽK
Bernát Pavel
Tichota Jan
Ponikelský Patrik
Palkovič Pavol
Kushnir Dmytro
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Gurgul Martin
Viuseanco Oleg