1.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Adamčík Jan250.4
Adamčík Miroslav370.43
Fakan Jan010
Gimeno Sanchez Alberto030
Hřebec JaroslavNabídka dne150.2
Křížek Daniel070
Pitlík Karel560.831
Rosocha Marek070
Sedlecký LiborNabídka dne050
Urban Martin971.29
Zahálka Vít120.51
Brankáři
hráč g/z z
Křížek Daniel 2.4 7
Odehrané zápasy

FC Hombre - Drebins Team          1 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šašková Barbora
2. 9. 2018

Adamčík Jan 1
Adamčík Miroslav
Gimeno Sanchez Alberto
Křížek Daniel
Pitlík Karel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor
Urban Martin
Zahálka Vít ŽK
Černý Vladimír 1
Feigerle Tomáš
Langmajer Martin
Lukavský Jindřich
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Řeřicha Jan
Starý Jiří
Urban Lukáš

FC Hombre - Camerlengo          3 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Touš Petr — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Urban Martin 2
Pitlík Karel 1
Adamčík Jan
Adamčík Miroslav
Gimeno Sanchez Alberto
Křížek Daniel
Rosocha Marek
Hodan Michael 2
Svoboda Tomáš 1
Zeman Jiří 1 ŽK
Sikyta Jakub
Straka Martin
Svoboda Ondřej
Šoltys Miloslav
Zamborský Martin

AC Shape - FC Hombre          6 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina
23. 9. 2018

Juha Petr 3
Jindra Vladimír 2
Nevečeřal Jakub 1
Blažek Lukáš
Bock Petr
Ježek Richard
Klouda Josef
Liberský David
Sládek Milan
Urban Martin 3
Adamčík Miroslav
Fakan Jan
Hřebec Jaroslav
Křížek Daniel
Rosocha Marek

FC Hombre - FK Výkop          5 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šašková Barbora — Křivánek Stanislav
30. 9. 2018

Adamčík Jan 1
Adamčík Miroslav 1
Hřebec Jaroslav 1
Pitlík Karel 1 ŽK
Urban Martin 1
Gimeno Sanchez Alberto
Křížek Daniel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor
Baumgartl Jan 2
Touš Ondřej 1
Jagerčík Josef
Němec Martin
Pohanka Tomáš

Do Dna B - FC Hombre          2 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Berger Jiří 1
Šťastný Petr 1
Šťovíček Martin
Palka Karel
Mrázek Denis ČK
Matulka David
Koudele Tadeáš
Fiedler Tomáš
Čejka Lukáš
Terč Pavel ŽK
Pitlík Karel 2
Adamčík Miroslav 1
Urban Martin 1
Adamčík Jan
Hřebec Jaroslav
Křížek Daniel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor

Dream Team - FC Hombre          0 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Hovorka Radim
Macháč Oldřich
Macháček Martin
Soucop Josif
Tichý Daniel
Vodráška Martin
Wohlráb Jan
Adamčík Miroslav 1
Adamčík Jan
Hřebec Jaroslav
Křížek Daniel
Pitlík Karel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor
Urban Martin

FC Hombre - Green Rebels          4 : 1    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
14. 10. 2018

Urban Martin 2
Pitlík Karel 1
Zahálka Vít 1
Adamčík Miroslav
Hřebec Jaroslav
Křížek Daniel
Rosocha Marek
Sedlecký Libor
Suja Ján 1
Bouzek Tomáš
Eršek Roman
Honomichl David
Janoušek Vojtěch
Košťál Michal
Šticha Miroslav
Vajskébr Michal