Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Hurikáni - FC Splávek B          5 : 6    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018 | 08:00

Čejka Lukáš 2 ŽK
Jelínek Jan 2
Čorňák Jiří 1
Brůha Marek ŽK
Cimbota Zdeněk
Čákora Jan
Klinger Milan ŽK
Šik Michal 4
Zach Miroslav 1
Sojka Jan 1
Říšský František
Suk Jakub
Navrátil Ladislav
Veselý Aleš
Veselý Tomáš
Vukovič Slavko ŽK
Hucl Jan

NFC Wan Plzeň - FC Veselá          1 : 13    ( 0 : 7 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018 | 10:00

Holec Zdeněk 1
Kovařík Martin
Krauz Petr
Volf Vladimír
Nedorost Jakub 5
Janda Pavel 2
Linda Jiří 2
Veselý Martin 2
Kastner Tomáš 1
Melka František 1
Klír Adam
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš

Seladons United - The Wankers C          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018 | 13:00

Balej Tomáš
Bělohlávek Martin
Dřímal Michal
Dřímal Miloš
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Krč Daniel
Krč Michal
Somolík Petr
Angermayer Patrick 1
Nádvorník Michael 1
Diviš Jan
Jandoš Michal
Kroc Jakub
Kulhánek Tomáš

TJ Bouda - Moes          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018 | 17:00

Kubásek Tomáš 2
Zenkl Zdeněk 1
Weis Ondřej
Svoboda Václav
Sedláček Radek
Prokš Adam
Kropáček Jaroslav
Fichtl Luděk
Bouda Jiří
Behenský David
Bláha Pavel 1
Hellmayer Ladislav
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Mitas Martin
Sirotek Vladimír

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Zmar 6 6 0 0 33 : 5  ( 28 ) 18
2. Seladons United 7 6 0 1 38 : 14  ( 24 ) 18
3. TJ Bouda 6 4 1 1 28 : 21  ( 7 ) 13
4. Kaštani 6 4 0 2 19 : 20  ( -1 ) 12
5. FC Splávek B 7 3 1 3 29 : 28  ( 1 ) 10
6. FC Veselá 6 2 1 3 31 : 24  ( 7 ) 7
7. The Wankers C 7 2 1 4 19 : 27  ( -8 ) 7
8. Hurikáni 7 2 0 5 28 : 39  ( -11 ) 6
9. Moes 7 1 2 4 21 : 35  ( -14 ) 5
10. NFC Wan Plzeň 7 0 0 7 10 : 43  ( -33 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Prokš Adam (TJ Bouda) 15 2.5
2. Sojka Jan (FC Splávek B) 10 1.43
3. Šik Michal (FC Splávek B) 9 1.8
4. Krč Michal (Seladons United) 9 1.29
5. Bělohlávek Martin (Seladons United) 7 1.17
6. Dřímal Miloš (Seladons United) 7 1.17
7. Vitouš Josef (FC Zmar) 7 1.17
8. Nedorost Jakub (FC Veselá) 6 2
9. Čejka Lukáš (Hurikáni) 6 1.5
10. Müller Jan (Kaštani) 6 1.2

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Zemko Dominik (FC Zmar) 0.8 6
2. Soukup Petr (Kaštani) 2 4
3. Klička Jakub (Seladons United) 2.3 6
4. Diviš Jan (The Wankers C) 2.8 4
5. Behenský David (TJ Bouda) 3.4 5
6. Melka František (FC Veselá) 3.7 3
7. Hucl Jan (FC Splávek B) 3.7 3
8. Říšský František (FC Splávek B) 4.3 4
9. Berger Jiří (Hurikáni) 4.8 5
10. Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 5.2 5