Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 3.B třída

Nabídka dne - Moes 5:4 (3:3)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra2. 6. 2018 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Hřebec Martin 2 Sirotek Vladimír 2
Hebr Václav 1 Kutlák Jiří 1
Hřebec Jaroslav 1 Pangrác Roman 1
Směšný Michal 1 Bláha Pavel
Novák Jaroslav ŽK Hellmayer Ladislav
Petrmichl Radek Kaiser Daniel ŽK
Straka Michal Kepka Karel
Kolečko Petr
Faurecia - STB 3:1 (3:1)FC Ogre - Tvoje máma 3:6 (2:2)
Rozhodčí: Vochot Bohumír — Služba: Votýpková Kristýna3. 6. 2018 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Folk Jan 1 Kotík Ondřej 2
Tachovský Miloslav 1 Mařík David 2
Vyrobik Tomáš 1 Bejček Jiří 1
Cink Jaroslav Dumnický Michal 1
Köhr Daniel Baumruk Martin
Procházka Martin Čižmar Viktor
Šustr Jan
Zeman Martin
Kometa - The Wankers C 3:4 (2:1)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Votýpková Kristýna3. 6. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Touš Ondřej 1 Kroc Jakub 2
Kydlíček Ondřej 1 Jandoš Michal 1
Purdeš Jan 1 ČK Ježek Petr 1
Šloufová Michala Angermayer Patrick
Šimek Štěpán ŽK Diviš Jan
Růžička Václav ŽK+ŽK Kulhánek Tomáš
Purdeš Pavel ŽK Malý Michal
Němec Ondřej Nádvorník Michael
Lukáš Ondřej
Flaišman Jan
Moes - FC Fighters 5:1 (2:0)Kaštani - Nabídka dne 3:6 (0:6)
Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šašková Barbora3. 6. 2018 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Forejt Jan 1 Hebr Václav 1
Mach Martin 1 ŽK Holčák Michal 1
Škreko Miroslav 1 Hřebec Jaroslav 1
Hazdra Tomáš Hřebec Martin 1
Janda Jan Novák Jaroslav 1
Jebáček Karel Straka Michal 1
Hazdra Petr Luňák David
Metlička Daniel Směšný Michal
Müller Jan
Soukup Petr

POŘADÍ TÝMŮ - 3.B třída

tým z v r p s b
1.Tvoje máma 18 14 2 2 109:33 44
2.Faurecia 18 13 0 5 110:73 39
3.The Wankers C 18 11 3 4 80:49 36
4.FC Fighters 18 11 0 7 89:65 33
5.Kaštani 18 8 4 6 61:58 28
6.STB 18 7 2 9 56:76 23
7.Moes 18 7 1 10 67:73 22
8.Nabídka dne 18 4 4 10 55:88 16
9.Kometa 18 2 4 12 51:103 10
10.FC Ogre 18 2 2 14 46:106 8

POŘADÍ STŘELCŮ - 3.B třída

hráčgg/z
1.Nádvorník Michael (The Wankers C) 28 1.56
2.Mařík David (Tvoje máma) 26 1.44
3.Kendi Mario (Faurecia) 25 1.67
4.Novák Miroslav (FC Fighters) 20 2.22
5.Stoček Štěpán (STB) 18 1.2
6.Sypták Petr (Faurecia) 18 1.2
7.Dumnický Michal (Tvoje máma) 16 0.89
8.Anděl Jakub (FC Fighters) 15 2.14
9.Siakala Michal (Faurecia) 15 1.88
10.Matuška Martin (Tvoje máma) 15 1
11.Mitas Martin (Moes) 13 1.86
12.Shklyarskyy Bohdan (Faurecia) 12 1.71
13.Zahálka Vít (Nabídka dne) 12 1.2
14.Fiala Vít (Tvoje máma) 12 1
15.Kepka Karel (Moes) 12 0.92
16.Šustr Jan (Tvoje máma) 12 0.86
17.Malý Michal (The Wankers C) 11 0.92
18.Kroc Jakub (The Wankers C) 11 0.85
19.Štěpánek Petr (FC Fighters) 11 0.65
20.Netušil Tomáš (Faurecia) 10 2
21.Forman Jakub (FC Fighters) 10 1.67
22.Tupý David (Kaštani) 10 0.77
23.Repka Michal (STB) 10 0.71
24.Purdeš Jan (Kometa) 10 0.67
25.Kydlíček Ondřej (Kometa) 10 0.63
26.Mach Martin (Kaštani) 10 0.59
27.Müller Jan (Kaštani) 10 0.56
28.Krýda Martin (Kometa) 9 1.13
29.Špic Štěpán (FC Fighters) 9 1
30.Jandoš Michal (The Wankers C) 9 0.64
31.Hazdra Petr (Kaštani) 9 0.53
32.Bláha Pavel (Moes) 9 0.53
33.Čipak Tomáš (Faurecia) 8 0.5
34.Hazdra Tomáš (Kaštani) 8 0.47
35.Grůber Martin (STB) 8 0.47
36.Hřebec Martin (Nabídka dne) 7 0.88
37.Sirotek Vladimír (Moes) 7 0.78
38.Kotík Ondřej (Tvoje máma) 7 0.78
39.Hřebec Jaroslav (Nabídka dne) 7 0.58
40.Sýkora Ondřej (FC Fighters) 7 0.54
41.Angermayer Patrick (The Wankers C) 6 0.75
42.Zákravský Jiří (Tvoje máma) 6 0.4
43.Holčák Michal (Nabídka dne) 6 0.4
44.Pavlíček Marek (Faurecia) 6 0.35
45.Bejček Jiří (Tvoje máma) 5 1.25
46.Samek Václav (Moes) 5 0.56
47.Cink Jaroslav (FC Ogre) 5 0.56
48.Hajný Miroslav (Moes) 5 0.56
49.Baran Ondřej (FC Ogre) 5 0.45
50.Štambach Vladimír (STB) 5 0.42
51.Tachovský Miloslav (FC Ogre) 5 0.38
52.Diviš Jakub (FC Fighters) 5 0.31
53.Zeman Martin (Tvoje máma) 5 0.29
54.Forejt Jan (Kaštani) 5 0.29
55.Čejka Lukáš (Kometa) 4 1.33
56.Nováček Lukáš (FC Ogre) 4 0.67
57.Vlnas Václav (FC Ogre) 4 0.67
58.Gubiš Jan (Moes) 4 0.57
59.Štekl Filip (Faurecia) 4 0.57
60.Negros Thedoros Marios (Nabídka dne) 4 0.5
61.Šimek Štěpán (Kometa) 4 0.5
62.Vrba Lukáš (FC Fighters) 4 0.44
63.Navrátil Pavel (The Wankers C) 4 0.4
64.Petrák Dalibor (Moes) 4 0.4
65.Petrmichl Radek (Nabídka dne) 4 0.33
66.Luňák David (Nabídka dne) 4 0.33
67.Černý Jan (Kaštani) 4 0.27
68.Vodrážka Pavel (STB) 4 0.22
69.Gašpar Jaroslav (Faurecia) 4 0.22
70.Klečka Václav (Moes) 3 1
71.Procházka Daniel (STB) 3 0.43
72.Tintěra Lukáš (FC Ogre) 3 0.43
73.Rajtolar Stanislav (FC Ogre) 3 0.33
74.Ježek Petr (The Wankers C) 3 0.3
75.Purdeš Pavel (Kometa) 3 0.27
76.Vyrobik Tomáš (FC Ogre) 3 0.27
77.Směšný Michal (Nabídka dne) 3 0.2
78.Čipak Miroslav (Faurecia) 3 0.19
79.Velíšek Petr (Kometa) 3 0.18
80.Škreko Miroslav (Kaštani) 3 0.17
81.Folk Jan (FC Ogre) 2 0.5
82.Mirvald Jan (The Wankers C) 2 0.4
83.Julian Bogdan (Faurecia) 2 0.33
84.Dočekal Pavel (FC Fighters) 2 0.33
85.Hebr Václav (Nabídka dne) 2 0.33
86.Lukáš Ondřej (Kometa) 2 0.29
87.Zíka Jan (FC Ogre) 2 0.25
88.Němec Ondřej (Kometa) 2 0.25
89.Pangrác Roman (Moes) 2 0.22
90.Man Marek (FC Fighters) 2 0.2
91.Novák Jaroslav (Nabídka dne) 2 0.2
92.Kuruc Tomáš (STB) 2 0.18
93.Köhr Daniel (FC Ogre) 2 0.17
94.Reinwart Zdeněk (FC Ogre) 2 0.17
95.Kulhánek Tomáš (The Wankers C) 2 0.15
96.Světlík Vladimír (STB) 2 0.14
97.Čižmar Viktor (Tvoje máma) 2 0.14
98.Procházka Martin (FC Ogre) 2 0.13
99.Jedinák Jakub (Faurecia) 2 0.13
100.Mraček Lukáš (The Wankers C) 1 1
101.Touš Ondřej (Kometa) 1 1
102.Bartoš Martin (FC Ogre) 1 1
103.Toman Petr (Kometa) 1 1
104.Puchmertl Jakub (FC Ogre) 1 1
105.Harmady Jan (Moes) 1 1
106.Franěk Vilém (Tvoje máma) 1 0.5
107.Jahl David (Kometa) 1 0.5
108.Schmirler David (FC Ogre) 1 0.5
109.Šulc Martin (Tvoje máma) 1 0.5
110.Roztočil Jiří (FC Fighters) 1 0.33
111.Holý Ladislav (The Wankers C) 1 0.33
112.Sedlecký Libor (Nabídka dne) 1 0.33
113.Kratochvíl Václav (The Wankers C) 1 0.33
114.Pogádl Ľubomír (Faurecia) 1 0.25
115.Růžička Václav (Kometa) 1 0.25
116.Lorenc Zbyněk (Nabídka dne) 1 0.25
117.Stavrev Ivan (STB) 1 0.25
118.Kutlák Jiří (Moes) 1 0.2
119.Zahálka František (Nabídka dne) 1 0.2
120.Chládek Kamil (STB) 1 0.2
121.Rosocha Bohumil (Tvoje máma) 1 0.17
122.Kružej Luděk (FC Ogre) 1 0.14
123.Brož Jan (STB) 1 0.13
124.Straka Michal (Nabídka dne) 1 0.11
125.Hynek Daniel (FC Fighters) 1 0.11
126.Kravčík Pavel (The Wankers C) 1 0.09
127.Borovanský Marek (STB) 1 0.08
128.Jebáček Karel (Kaštani) 1 0.07
129.Kaiser Daniel (Moes) 1 0.07
130.Anděl Jakub (FC Fighters) 1 0.06
131.Soukup Petr (Kaštani) 1 0.06
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 3.B třída

hráčo/zz
1.Sinkule Michael (The Wankers C) 1 5
2.Jurek Petr (Tvoje máma) 1 3
3.Čižmar Viktor (Tvoje máma) 1.86 14
4.Sedlecký Libor (Nabídka dne) 2.33 3
5.Diviš Jan (The Wankers C) 2.45 11
6.Soukup Petr (Kaštani) 2.88 17
7.Anděl Jakub (FC Fighters) 3.4 5
8.Diviš Jakub (FC Fighters) 3.69 13
9.Kaiser Daniel (Moes) 3.77 13
10.Jedinák Jakub (Faurecia) 3.87 15
11.Hebr Václav (Nabídka dne) 4.17 6
12.Borovanský Marek (STB) 4.25 12
13.Chládek Kamil (STB) 4.75 4
14.Flaišman Jan (Kometa) 5.53 15
15.Procházka Martin (FC Ogre) 5.62 13
16.Lorenc Zbyněk (Nabídka dne) 6 4
17.Reinwart Zdeněk (FC Ogre) 6.6 5
18.Houdek Petr (Kometa) 6.67 3
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993