Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 2.B třída

Warriors - Dream Team 2:7 (2:3)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra2. 6. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Koblov Eduard 1 Tichý Daniel 3
Šik Michal 1 ŽK Fürbacher Karel 2
Koryťák Tomáš Macháček Martin 2
Kroužek Miroslav Hovorka Radim
Reisinger Lukáš Macháč Oldřich ŽK
Volák Jakub Macháček Milan
Votýpka Petr Soucop Josif
Wohlráb Jan
DTJ Klabava - Do Ugandy jedou pandy 7:4 (2:3)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub3. 6. 2018 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Mertl Tomáš 2 Šobr Martin 4
Zahálka Luděk 2 Makovský Jan
Kypta Martin 1 Papranec Filip
Pešek Tomáš 1 Pytlík Lukáš
Rubeš Zdeněk 1 Šagát Daniel
Fiala Josef Šejda Jakub
Mlynarčík Matúš Šobr Dominik
Vítek Tomáš
Oranjes B - Napalm 3:5 (1:1)
Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra3. 6. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kadlec Michal 1 Kerber Daniel 3
Lávička Lukáš 1 Pech Jaroslav 1
Mikeska Jan 1 Wurm Jan 1
Gúth Jiří ŽK Frič Jaromír
Hess Aleš Fučík Libor
Kalaš Pavel Hejsek Jiří
Kotka František Hrabák Dušan
Titěra Jan Skala Petr
Šoltys Miloslav st.
FC Snipers - Tahouni B 4:7 (1:4)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora3. 6. 2018 | 18:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Čonka René 3 Juha Petr 2
Palkovič Pavol 1 Petričko Pavel 2
Jurčenko Kirill Rous Jan 2
Kohút Lukáš Pechr Jiří 1
Kopil Rastislav Dvořák Jan
Tóth Mikuláš Kalina Pavel
Viuseanco Oleg Tyml Libor
Wurll Tomáš

POŘADÍ TÝMŮ - 2.B třída

tým z v r p s b
1.Dream Team 18 14 2 2 100:39 44
2.Do Ugandy jedou pandy 18 13 0 5 96:63 39
3.DTJ Klabava 18 11 3 4 76:57 36
4.Oranjes B 18 9 2 7 65:50 29
5.Real Plzeň 18 8 0 10 68:68 24
6.Tahouni B 18 7 3 8 78:85 24
7.Warriors 18 7 2 9 57:67 23
8.Napalm 18 6 1 11 57:81 19
9.FC Snipers 18 5 3 10 62:74 18
10.Zlomený kolo 18 2 0 16 18:93 6

POŘADÍ STŘELCŮ - 2.B třída

hráčgg/z
1.Šobr Martin (Do Ugandy jedou pandy) 28 2.33
2.Fürbacher Karel (Dream Team) 26 2.17
3.Titěra Jan (Oranjes B) 20 1.18
4.Šobr Dominik (Do Ugandy jedou pandy) 20 1.11
5.Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 17 1.55
6.Krákora David (DTJ Klabava) 15 1.07
7.Juha Petr (Tahouni B) 15 1
8.Loukota Jiří (Do Ugandy jedou pandy) 15 0.94
9.Kerber Daniel (Napalm) 15 0.88
10.Fráně Miroslav (Dream Team) 14 2
11.Tichý Daniel (Dream Team) 14 1.08
12.Mertl Tomáš (DTJ Klabava) 14 0.93
13.Macháček Martin (Dream Team) 14 0.88
14.Radič Lukáš (Warriors) 12 1.2
15.Čonka René (FC Snipers) 11 2.75
16.Pleier Petr (Oranjes B) 11 1.38
17.Kypta Martin (DTJ Klabava) 11 1
18.Zahálka Luděk (DTJ Klabava) 11 0.92
19.Pech Jaroslav (Napalm) 11 0.73
20.Palkovič Pavol (FC Snipers) 10 0.63
21.Rous Jan (Tahouni B) 9 1.8
22.Denk Patrik (Real Plzeň) 9 1.29
23.Tyml Libor (Tahouni B) 9 0.64
24.Skala Petr (Napalm) 9 0.56
25.Popík Štefan (Real Plzeň) 9 0.56
26.Zelený Tomáš (Do Ugandy jedou pandy) 8 0.67
27.Macháč Oldřich (Dream Team) 8 0.53
28.Kadlec Michal (Oranjes B) 8 0.47
29.Rubeš Zdeněk (DTJ Klabava) 8 0.44
30.Pejchar Tomáš (DTJ Klabava) 7 1.4
31.Procházka Adam (Zlomený kolo) 7 1
32.Šik Michal (Warriors) 7 0.54
33.Petričko Pavel (Tahouni B) 7 0.47
34.Kohút Lukáš (FC Snipers) 7 0.44
35.Nový Michal (Real Plzeň) 7 0.44
36.Kurčenko Žeňa (Oranjes B) 6 2
37.Navrátil Tomáš (Oranjes B) 6 1.5
38.Kotrouš Jan (Zlomený kolo) 6 1
39.Beránek Tomáš (Tahouni B) 6 0.75
40.Frič Jaromír (Napalm) 6 0.5
41.Reisinger Lukáš (Warriors) 6 0.5
42.Makovský Jan (Do Ugandy jedou pandy) 6 0.46
43.Hejsek Jiří (Napalm) 6 0.38
44.Macháček Milan (Dream Team) 6 0.35
45.Kalčík Petr (Real Plzeň) 5 1
46.Solový Jan (Warriors) 5 0.83
47.Soukup Petr (Real Plzeň) 5 0.71
48.Zigmund Petr (FC Snipers) 5 0.63
49.Lávička Lukáš (Oranjes B) 5 0.56
50.Salcman Martin (Real Plzeň) 5 0.45
51.Štrunc Jan (Warriors) 5 0.33
52.Pechr Jiří (Tahouni B) 5 0.33
53.Tóth Mikuláš (FC Snipers) 5 0.31
54.Koblov Eduard (Warriors) 4 1.33
55.Beránek Martin (Tahouni B) 4 1.33
56.Procházka Martin (Tahouni B) 4 1
57.Viuseanco Oleg (FC Snipers) 4 0.67
58.Krištof Štefan (FC Snipers) 4 0.5
59.Mitas Martin (Tahouni B) 4 0.44
60.Kopcsák Jozef (Real Plzeň) 4 0.31
61.Janoušek Tomáš (Zlomený kolo) 4 0.31
62.Pešek Tomáš (DTJ Klabava) 4 0.27
63.Vítek Tomáš (Do Ugandy jedou pandy) 4 0.27
64.Soucop Josif (Dream Team) 4 0.25
65.Světlík Martin (DTJ Klabava) 3 1.5
66.Šebek Jan (Real Plzeň) 3 0.75
67.Gutwirth Adam (Dream Team) 3 0.75
68.Wohlráb Jan (Dream Team) 3 0.43
69.Höpfl Karel (Real Plzeň) 3 0.43
70.Reiser Ondřej (Warriors) 3 0.43
71.Forghieri Daniel (Real Plzeň) 3 0.43
72.Jurčenko Kirill (FC Snipers) 3 0.38
73.Voves Radim (Zlomený kolo) 3 0.3
74.Dvořák Petr (Zlomený kolo) 3 0.25
75.Janda Martin (Zlomený kolo) 3 0.23
76.Koryťák Tomáš (Warriors) 3 0.21
77.Brož Jiří (Napalm) 3 0.2
78.Kopil Rastislav (FC Snipers) 3 0.18
79.Vozka Tomáš (FC Snipers) 2 2
80.Pekník Tomáš (Tahouni B) 2 2
81.Zuna Martin (Real Plzeň) 2 1
82.Hodl Petr (Warriors) 2 0.67
83.Bláha Zdeněk (Tahouni B) 2 0.67
84.Riegel Jan (Real Plzeň) 2 0.5
85.Vodráška Martin (Dream Team) 2 0.5
86.Mlynarčík Matúš (DTJ Klabava) 2 0.5
87.Vaňourek Tomáš (DTJ Klabava) 2 0.5
88.Nohejl Michal (Oranjes B) 2 0.33
89.Ribovič Jozef (FC Snipers) 2 0.29
90.Tvrz Tomáš (Warriors) 2 0.25
91.Mikeska Jan (Oranjes B) 2 0.25
92.Šťastný Tomáš (Warriors) 2 0.22
93.Průša Pavel (Real Plzeň) 2 0.2
94.Angermayer Patrick (Real Plzeň) 2 0.18
95.Wurm Jan (Napalm) 2 0.14
96.Ansorge Michal (Napalm) 2 0.13
97.Hess Aleš (Oranjes B) 2 0.13
98.Sirovátka Jiří (Real Plzeň) 1 1
99.Ščislák Daniel (Zlomený kolo) 1 0.5
100.Rous Radek (Tahouni B) 1 0.5
101.Pelikán Libor (Tahouni B) 1 0.5
102.Beran Daniel (DTJ Klabava) 1 0.33
103.Turek David (Warriors) 1 0.33
104.Bryš Michal (Tahouni B) 1 0.25
105.Zigmund Tomáš (FC Snipers) 1 0.25
106.Polívka David (Zlomený kolo) 1 0.25
107.Stavrev Ivan (Zlomený kolo) 1 0.2
108.Mašek Radek (Tahouni B) 1 0.2
109.Tíkal Vladimír (Real Plzeň) 1 0.2
110.Flachs Robert (Oranjes B) 1 0.17
111.Kutný Petr (Warriors) 1 0.17
112.Fiala Josef (DTJ Klabava) 1 0.14
113.Votýpka Petr (Warriors) 1 0.14
114.Janeček Martin (DTJ Klabava) 1 0.14
115.Fučík Libor (Napalm) 1 0.13
116.Kroužek Miroslav (Warriors) 1 0.13
117.Konopík Radek (Zlomený kolo) 1 0.11
118.Sinkule Michael (Oranjes B) 1 0.1
119.Šagát Daniel (Do Ugandy jedou pandy) 1 0.1
120.Klečka Daniel (Oranjes B) 1 0.1
121.Dvořák Jan (Tahouni B) 1 0.08
122.Kalina Pavel (Tahouni B) 1 0.06
123.Hovorka Radim (Dream Team) 1 0.06
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 2.B třída

hráčo/zz
1.Klečka Daniel (Oranjes B) 2.11 9
2.Hovorka Radim (Dream Team) 2.13 16
3.Fiala Josef (DTJ Klabava) 2.44 6.98
4.Votýpka Petr (Warriors) 3.4 5
5.Daněk Jiří (DTJ Klabava) 3.57 7
6.Pytlík Lukáš (Do Ugandy jedou pandy) 3.67 18
7.Volák Jakub (Warriors) 3.67 12
8.Sinkule Michael (Oranjes B) 3.89 7.2
9.Zítek Jakub (Real Plzeň) 4.07 15
10.Klička Petr (DTJ Klabava) 4.33 3
11.Šoltys Miloslav st. (Napalm) 4.56 18
12.Kalina Pavel (Tahouni B) 4.71 15.3
13.Wurll Tomáš (FC Snipers) 5 14.2
14.Honomichl David (Zlomený kolo) 5.23 13
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993