Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - Městský Přebor

FC Inter Plzeň - FC Kojak 4:1 (1:1)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Mariánus Pavel 2 Ježek Richard 1
Grubr Tomáš 1 Dvořák Antonín
Šebek Jan 1 Kotrnoch Ondřej
Frank Pavel Křížek David
Janda Tomáš Strejček Matěj
Kalabza Pavel Šoltys Miloslav st.
Smutný David Valenta Pavel
Stuchlík Petr
Dragonflies of Pilsen B - FK Lochotín B 12:4 (4:1)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Hejda Radek 4 Fürbacher Jan 1
Socha Filip 3 Fürbacher Karel 1
Alexi Michal 2 Gabriel Patrik 1
Bílý Radek 2 Salák Patrik 1
Bittermann Zdeněk 1 Kolouch Petr
Dzurnak Rado Kronďák Jan
Kepka Karel Šťastný Petr
Kučera Martin Tříska Jakub
Pumidas B - FC TBC 1:8 (1:4)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Vyleta Patrik 1 Kubín Dominik 2
Hanuš Jaromír Liška Kamil 2
Kořínek ml. Jiří Nový Jiří 2
Lhoták Zdeněk Picek Jan 1
Procházka Antonín Šmíd Jiří 1
Vyleta Marcel Kašpar Václav
Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír
Zahradník Tomáš
FC Splávek B - FC TBC 5:3 (2:2)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Mašek Radek 2 Kubín Dominik 1
Sojka Jan 2 Nový Jiří 1
Svoboda Jaroslav 1 Šmíd Jiří 1
Hucl Jan Kašpar Václav
Lejsek Teodor Liška Kamil
Veselý Aleš Picek Jan
Veselý Tomáš Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír
Zahradník Tomáš
Tahouni - Pumidas B 11:4 (7:2)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Bláha Zdeněk 3 Vyleta Patrik 3
Juha Petr 3 Lhoták Zdeněk 1
Beránek Tomáš 2 Hanuš Jaromír
Rous Jan 2 Kořínek ml. Jiří
Pechr Jiří 1 Procházka Antonín
Kalina Pavel Vyleta Marcel
Mitas Martin
Tyml Libor
Tahouni - FC Blizzard 2:4 (2:2)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Mitas Martin 1 Křivánek Stanislav 2
Tyml Libor 1 Kukačka František 1
Beránek Tomáš Nohejl Michal 1
Bláha Zdeněk Běl Michal
Juha Petr Bendík Lukáš
Kalina Pavel Formánek Miroslav
Pechr Jiří ŽK Mrázek Denis
Rous Jan Pecháček Jakub
Procházka Jan
FC RS - FC Splávek B 1:1 (1:1)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018 | 15:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Tillinger Michal 1 Svoboda Jaroslav 1
Bass David Hucl Jan
Bečvář Miroslav Lejsek Teodor
Hejsek Jiří Mašek Radek
Měsíček Zdeněk Sojka Jan
Porada Petr Veselý Aleš
Skala Petr Veselý Tomáš
Stehlík Jiří
Šoltys Miloslav
Czech Made B - FC Hombre 14:2 (4:0)
Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra17. 6. 2018 | 15:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Touš Ondřej 5 Popovič Jiří 1
Malý Adam 3 Sedlecký Libor 1
Kovářík Jan 2 Adamčík Miroslav
Rosocha Lukáš 2 Fakan Jan
Bendl Petr 1 Křížek Daniel
Eršek Roman 1 Pitlík Karel
Koulák Vítězslav Rosocha Marek
Repka Michal Zahálka Vít

POŘADÍ TÝMŮ - Městský Přebor

tým z v r p s b
1.FK Lochotín B 22 15 4 3 159:96 49
2.Czech Made B 22 14 4 4 99:58 46
3.FC Inter Plzeň 22 12 6 4 111:89 42
4.FC Blizzard 22 11 6 5 95:59 39
5.Tahouni 22 11 2 9 104:99 35
6.FC Kojak 22 10 2 10 88:85 32
7.FC Splávek B 22 9 4 9 88:90 31
8.Pumidas B 22 9 1 12 77:108 28
9.Dragonflies of Pilsen B 22 8 4 10 86:109 28
10.FC RS 22 5 4 13 70:85 19
11.FC Hombre 22 5 1 16 79:127 16
12.FC TBC 22 3 2 17 55:106 11

POŘADÍ STŘELCŮ - Městský Přebor

hráčgg/z
1.Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 42 2.33
2.Meszárosz Michal (FC Inter Plzeň) 33 1.74
3.Kovács Michal (FK Lochotín B) 32 4
4.Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 23 1.28
5.Urban Martin (FC Hombre) 22 1.1
6.Holý Michal (FK Lochotín B) 21 2.33
7.Juha Petr (Tahouni) 21 1.05
8.Malý Adam (Czech Made B) 21 1.05
9.Nohejl Michal (FC Blizzard) 19 1.19
10.Rous Jan (Tahouni) 18 1.8
11.Sojka Jan (FC Splávek B) 18 1.38
12.Křížek David (FC Kojak) 18 1.29
13.Křížek Michael (FC Kojak) 17 2.13
14.Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen B) 16 1.45
15.Zelenka Michal (FC Hombre) 16 1.23
16.Kovářík Jan (Czech Made B) 16 0.89
17.Ježek Richard (FC Kojak) 16 0.84
18.Socha Filip (Dragonflies of Pilsen B) 16 0.8
19.Pecháček Jakub (FC Blizzard) 15 0.75
20.Porada Petr (FC RS) 14 1.27
21.Alexi Michal (Dragonflies of Pilsen B) 14 1.08
22.Janda Tomáš (FC Inter Plzeň) 14 0.7
23.Stanka Jakub (FK Lochotín B) 13 1.63
24.Strejček Matěj (FC Kojak) 13 1.18
25.Pleier Petr (Tahouni) 13 0.93
26.Zahálka Vít (FC Hombre) 13 0.81
27.Holub Adam (FC Inter Plzeň) 13 0.81
28.Nový Jiří (FC TBC) 13 0.62
29.Skala Petr (FC RS) 13 0.59
30.Vukovič Slavko (FC Splávek B) 11 1.1
31.Hanuš Lukáš (Pumidas B) 11 0.92
32.Hrubý Jan (FC Blizzard) 11 0.65
33.Měsíček Zdeněk (FC RS) 11 0.58
34.Mariánus Pavel (FC Inter Plzeň) 10 1
35.Mitas Martin (Tahouni) 10 0.63
36.Svoboda Jaroslav (FC Splávek B) 10 0.63
37.Bláha Zdeněk (Tahouni) 10 0.59
38.Gillich Tomáš (FC Splávek B) 10 0.56
39.Bílý Radek (Dragonflies of Pilsen B) 10 0.53
40.Touš Ondřej (Czech Made B) 9 1.29
41.Beránek Tomáš (Tahouni) 9 0.69
42.Liška Kamil (FC TBC) 9 0.6
43.Suja Ján (Czech Made B) 9 0.6
44.Veselý Tomáš (FC Splávek B) 9 0.6
45.Mrázek Denis (FC Blizzard) 9 0.56
46.Křivánek Stanislav (FC Blizzard) 9 0.47
47.Eršek Roman (Czech Made B) 9 0.43
48.Bittermann Zdeněk (Dragonflies of Pilsen B) 9 0.43
49.Smutný David (FC Inter Plzeň) 8 1
50.Doležal Miloš (Pumidas B) 8 0.62
51.Bass David (FC RS) 8 0.57
52.Dvořák Antonín (FC Kojak) 8 0.47
53.Mašek Radek (FC Splávek B) 8 0.47
54.Kolouch Petr (FK Lochotín B) 8 0.42
55.Fürbacher Jan (FK Lochotín B) 7 1.4
56.Krákora David (FC Splávek B) 7 0.64
57.Řezáč Karel (FC Kojak) 7 0.47
58.Bendík Lukáš (FC Blizzard) 7 0.37
59.Formánek Miroslav (FC Blizzard) 7 0.35
60.Spörl Rudolf (Pumidas B) 6 1.2
61.Bendl Petr (Czech Made B) 6 1
62.Salák Patrik (FK Lochotín B) 6 0.75
63.Kanát Martin (Czech Made B) 6 0.67
64.Fakan Jan (FC Hombre) 6 0.6
65.Kubín Dominik (FC TBC) 6 0.55
66.Vyleta Marcel (Pumidas B) 6 0.4
67.Tillinger Michal (FC RS) 6 0.35
68.Běl Michal (FC Blizzard) 6 0.27
69.Gabriel Patrik (FK Lochotín B) 5 1.67
70.Nguyen Son Huy (Pumidas B) 5 1.25
71.Barcal Jan (Pumidas B) 5 0.83
72.Záškvara Radim (Dragonflies of Pilsen B) 5 0.83
73.Král Ondřej (Czech Made B) 5 0.63
74.Popovič Jiří (FC Hombre) 5 0.63
75.Rajtolar Stanislav (FC TBC) 5 0.5
76.Lhoták Zdeněk (Pumidas B) 5 0.42
77.Drapák Marek (Pumidas B) 5 0.36
78.Pitlík Karel (FC Hombre) 5 0.36
79.Kepka Karel (Dragonflies of Pilsen B) 5 0.36
80.Procházka Jan (FC Blizzard) 5 0.33
81.Kukačka František (FC Blizzard) 5 0.26
82.Hejsek Jiří (FC RS) 5 0.25
83.Picek Jan (FC TBC) 5 0.25
84.Koc Václav (FC Splávek B) 4 2
85.Vyleta Patrik (Pumidas B) 4 2
86.Korelus Tomáš (Dragonflies of Pilsen B) 4 2
87.Soudek Lukáš (FC RS) 4 2
88.Mičkal Patrik (FK Lochotín B) 4 1
89.Hrbáček Jakub (FK Lochotín B) 4 0.8
90.Sládek Milan (Dragonflies of Pilsen B) 4 0.67
91.Kořínek ml. Jiří (Pumidas B) 4 0.67
92.Havlíček Ondřej (Pumidas B) 4 0.57
93.Kuna Václav (Pumidas B) 4 0.4
94.Knížek Radim (FC Splávek B) 4 0.27
95.Grubr Tomáš (FC Inter Plzeň) 4 0.25
96.Sedlecký Libor (FC Hombre) 4 0.24
97.Frank Pavel (FC Inter Plzeň) 4 0.24
98.Rosocha Lukáš (Czech Made B) 4 0.24
99.Repka Michal (Czech Made B) 4 0.22
100.Kašpar Václav (FC TBC) 4 0.2
101.Drohobetskyj Vitalij (Pumidas B) 3 1.5
102.Vohrna Marek (Tahouni) 3 1.5
103.Stanislav Jan (FC TBC) 3 1
104.Bodanský Michal (Czech Made B) 3 0.75
105.Pelikán Libor (Tahouni) 3 0.6
106.Rous Radek (Tahouni) 3 0.6
107.Hvízdal Jan (FK Lochotín B) 3 0.6
108.Zahradník Tomáš (FC TBC) 3 0.33
109.Petričko Pavel (Tahouni) 3 0.3
110.Tyml Libor (Tahouni) 3 0.3
111.Adamčík Jan (FC Hombre) 3 0.27
112.Šmíd Jiří (FC TBC) 3 0.23
113.Nádvorník Michael (FC Kojak) 3 0.21
114.Pechr Jiří (Tahouni) 3 0.14
115.Pata Tomáš (Pumidas B) 2 0.5
116.Bečvář Miroslav (FC RS) 2 0.5
117.Pekník Tomáš (Tahouni) 2 0.4
118.Loužecký Petr (FC RS) 2 0.33
119.Kotrnoch Ondřej (FC Kojak) 2 0.33
120.Otta Vlastimil (FC RS) 2 0.33
121.Menšík Petr (FK Lochotín B) 2 0.33
122.Handlíř Miroslav (FC TBC) 2 0.29
123.Krčál Jakub (FC Splávek B) 2 0.25
124.Vlčák Stanislav (Dragonflies of Pilsen B) 2 0.22
125.Zach Miroslav (FC Splávek B) 2 0.22
126.Kocour Jakub (FK Lochotín B) 2 0.22
127.Böhm Lukáš (FC Kojak) 2 0.22
128.Valenta Pavel (FC Kojak) 2 0.15
129.Stehlík Jiří (FC RS) 2 0.13
130.Kellner Luděk (FK Lochotín B) 2 0.13
131.Lejsek Teodor (FC Splávek B) 2 0.13
132.Adamčík Miroslav (FC Hombre) 2 0.1
133.Novanský Vladimír (FC Blizzard) 1 1
134.Bodanský Martin (Czech Made B) 1 1
135.Arnet Stanislav (Dragonflies of Pilsen B) 1 0.5
136.Kořínek Jiří (Pumidas B) 1 0.5
137.Šimsa Pavel (Pumidas B) 1 0.33
138.Forman Adam (FK Lochotín B) 1 0.33
139.Kotora Ladislav (Tahouni) 1 0.25
140.Krejčík Stanislav (FC Inter Plzeň) 1 0.2
141.Kysela Martin (FC Hombre) 1 0.17
142.Beránek Martin (Dragonflies of Pilsen B) 1 0.13
143.Veselý Aleš (FC Splávek B) 1 0.13
144.Konáš David (Pumidas B) 1 0.13
145.Najman Ondřej (FC Blizzard) 1 0.11
146.Kučera Martin (Dragonflies of Pilsen B) 1 0.11
147.Duchoň Radek (FC Inter Plzeň) 1 0.11
148.Šourek Jaromír (FC TBC) 1 0.1
149.Tříska Jakub (FK Lochotín B) 1 0.08
150.Šťastný Petr (FK Lochotín B) 1 0.08
151.Koulák Vítězslav (Czech Made B) 1 0.07
152.Křížek Daniel (FC Hombre) 1 0.07
153.Rosocha Marek (FC Hombre) 1 0.06
154.Procházka Antonín (Pumidas B) 1 0.06
155.Šoltys Miloslav (FC RS) 1 0.05
156.Kalina Pavel (Tahouni) 1 0.05
157.Rogaczewski Jan (FC TBC) 1 0.05
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - Městský Přebor

hráčo/zz
1.Lev Luboš (Czech Made B) 2.6 5
2.Běl Michal (FC Blizzard) 2.68 22
3.Kalabza Pavel (FC Inter Plzeň) 2.71 7
4.Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.94 13.26
5.Tříska Jakub (FK Lochotín B) 3.09 11
6.Šoltys Miloslav st. (FC Kojak) 3.17 6
7.Hucl Jan (FC Splávek B) 3.5 4
8.Šlauf Jiří (FC Inter Plzeň) 3.71 7
9.Motyčka Tomáš (FC Kojak) 4 14
10.Šoltys Miloslav (FC RS) 4.1 20
11.Mráz Jiří (FC Splávek B) 4.31 13
12.Kalina Pavel (Tahouni) 4.54 21.6
13.Hanuš Jaromír (Pumidas B) 4.59 17
14.Kronďák Jan (FK Lochotín B) 4.75 4
15.Rogaczewski Jan (FC TBC) 4.9 20
16.Sedlecký Libor (FC Hombre) 5.5 6
17.Dzurnak Rado (Dragonflies of Pilsen B) 5.53 17
18.Hanuš Lukáš (Pumidas B) 6 5
19.Bochníček Tomáš (FK Lochotín B) 6 4
20.Křížek Daniel (FC Hombre) 6.07 15
21.Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 6.67 3
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993