Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Jak dopadla první semifinálová střetnutí v Poháru APF

FC Palasio Plzeň – FC Jerigo 1994 Plzeň 3:6 (1:3)

Góly: Kypta Martin 2x, Štolle Dominik – Bendl Petr 2x, Vitouš Ondřej 2x, Lenk Ondřej, Rous Jan

První semifinálový zápas zvládl lépe favorit, který ve chvilce kdy pro lepší náskok povolal do hry složení druholigové čtyřky a ta často zařídila gól. Palasio se však nedalo zadarmo a kolotoč nedopustilo. Naopak v některých částech hry bylo lepší a drželo krok. Gólově i zkušeností však zvládlo zápas Jerigo a po právu má náskok tří gólů do druhého zápasu.

Fotografie ze zápasu najdete ZDE

Odveta se hraje v sobotu 10. 3. 2018 od 18:00 hodin ve SH Lokomotiva Plzeň


FC Kojak - Inter Plzeň 1:3 (1:1)

Góly: Křížek David – Šebek Jan 3x

Oba dva týmy v nadupaných sestavách. Souboj na hraně pravidel futsalu, ale určitě v mezích zákona. Na obou týmech byla vidět chuť po výhře v prvním střetnutí a zajištění lepší výchozí pozice do odvety. To se nakonec povedlo obhájci loňského prvenství Interu, který o dvě branky v utkání vyhrál, ale nic není rozhodnuto. V odvetě bude rozhodovat v jakých sestavách se oba týmy sejdou. Velkou oporou Interu je Jan Šebek, který zařídil všechny góly a dovršil v zápase Hattrick. Zajímavost zápasu: Pavel Mariánus v zápase několik šancí neproměnil – na jednu z nich se můžete podívat na našem Instagramu ZDE.

Sestřih ze zápasu najdete ZDE

Odveta se hraje v sobotu 10. 3. 2018 od 17:00 hodin ve SH Lokomotiva Plzeň


Foto: Tomáš Liška / APF

-ms-

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993