Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Superpohár APF - Již dnes na Lokomotivě

Dnes se na Lokomotivě od 15 hodin rozehraje Superpohár APF.

Těšit se můžete na čtyři kvalitní zápasy. Program ZDE )

Dále se pro Vás připravilo několik doprovodných vystoupení. Svoje umění nám předvedou Žongléros ( www.zongleros.cz ), dále Jirka Jirák se svým JoJem. A bude se i tancovat. To zajistí taneční skupina Twin. Určitě se máte na co těšit.

SOUTĚŽ PRO TÝMY APF: Pokud na Superpohár dorazíte a bude Vás z jednoho týmu alespoň pět hráčů, můžete vyhrát soudek piva na vaši dokopnou. A to se vyplatí. Losovat se bude před finále. Tak se přijďte podívat a ještě vyhrát.

Myslíte si, že týmy hrají "jen o pohár?" Opak je pravdou, protože všechny čtyři týmy hrají o finanční bonus, který připravilo vedení APF. Pro vítězný tým jsou připraveny 4000,- Kč. Týmům by se tato částka odečítala v dalším roce ve startovném a pro All-star se částka předá a můžou si kluci užít večer. Takže motivaci pro všechny máme.

V týdnu se Vám představila trojice hrajících týmů. Chybí jen ALL - STAR APF. Ten má tento rok na starost Jakub Tříska (FK Lochotín) a náš předseda Disciplinární komise Petr Kindelmann (Prcek). Složení týmu je velmi zajímavé.

Sestava ALL - STAR APF: Rychna (Do Dna), Šoltys (FC Psycho) - Gabriel (Lochotín), Petr (Rabbit), Fürbacher (Lochotín), Kasýk (Wankers), Malý (Green Rebels), Touš (Czech Made), Peknik (Jerigo), Havlíček (Rabbit), Trojovský (Bee Sting), Vohrna (Remi), Bendl (Czech Made), Kanát (Czech Made)


Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993