Foto

Připomenutí některých povinností halových soutěží APF

Níže připomínáme některá povinnosti Teamstore Krasjkého přeboru a Poháru APF.
Teamstore Krajský přebor:
1) Domácí tým má právo volby dresů -> hosté se musejí převléci a není možné utkání odehrát v rozlišovácích.
2) Pro případnou powerplay musí hráč mít dres se stejným číslem, s jakým hrál předtím. Není možné využít rozlišováku.
3) Šortky a štulpny musejí mít stejnou barvu (nemusí být stejné značky) Drobné pruhy nevadí a není důvodem pro vykázání. Viz příloha
4) Všichni hráči musejí mít chrániče a povolená pouze sálová obuv.
5) Oba poločasy se hrají na 25 minut hrubého času s tím, že poslední minuta se hraje na čistý čas, pokud není utkání o 5 a více branek. V případě dvojzápasu playoff se počítá aktuální součet obou utkání. (první zápas 1:6, druhý 6:0 -> poslední minuta se hraje na čistý čas)
6) Hráči mají povinnost být vzdáleni 5m od míče při rohu a autu.
7) Střídání hráčů probíhá tak, že hráč z pole nejprve opustí hrací plochu v zóně pro střídání, až poté nový hráč vstoupí do hřiště. Porušení pravidla o střídání se trestá ŽK
8) Všichni hráči včetně brankářů musejí mít číslo.
POHÁR APF - změnu oproti kraji tučně
1) Domácí tým má právo volby dresů -> hosté se musejí převléci, v základní skupině je možné využít rozlišováky, v play off už je nutné mít dresy. Tým níže postavený v soutěžích bude u osmifinále domácí.
2) Pro pohár APF lze pro powerplay využít rozlišováku.
3) Šortky a stulpny musejí mít stejnou barvu (nemusí být stejné značky) Drobné pruhy nevadí a není důvodem pro vykázání. Viz příloha
4) Všichni hráči musejí mít chrániče a povolená pouze sálová obuv.