Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 14.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 19:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Rozpis 1.kola Městských soutěží

AKTUALIZOVÁNO 29.8.

Přes víkend dorazilo pár odkladů a bylo nutné drobně upravit rozpis a doplněny týmy z baráží.
Zveřejněn rozpis 1.kola městských soutěží.

Zatím jen zde v článku, do systému nelze vložit soutěže, kde nejsou známy týmy z baráže.

SOBOTA
SLAVIA 1 SLAVIA 2
2/9/2017
8:00
-
8:00
9:00 Šlapák
- SK VSP
9:00
-
10:00 Bee Sting B - Palasio 10:00 Splávek C - Persie
11:00 Lochotín B - FC Inter 11:00 FK Výkop - Psycho
12:00 3 promile - Důraz 12:00 AC Bolevec
- TBC B
13:00 Warriors - Real 13:00 Pumidas B
- Dragonflies B
14:00 Zlom. Kolo - Napalm 14:00 NFC Wan - Vejprnice
15:00 No Star
- Doubr hůd
15:00 Vallecas - Dream Team B
16:00 FC DAB - Excelent 16:00
17:00 17:00
18:00 18:00
19:00 19:00
NEDĚLE
SLAVIA 1 SLAVIA 2
3/9/2017
8:00 Del Fuego B - Šeptem 8:00
-
9:00 Green Rebels - Nová Ves 9:00 Kr. Tlačenka - Do Dna B
10:00 Hurikáni - FbC Bory 10:00 Jerigo - Shape
11:00 Ogre - Kometa 11:00 Klabava - Snipers
12:00 Oranjes B - Pandy 12:00 Camerlengo - Fotbalisti
13:00 Splávek B
- Blizzard
13:00 Nová Hospoda - Brush
14:00 Bouda - Holá beznaděj 14:00 Autobahn - Pl. ležák
15:00 Wankers B - Playmakers B 15:00 Faurecie - Nabídka dne
16:00 Wankers C - STB 16:00 Kaštani - Fighters
17:00 Bordelo - Manto 17:00 FC TBC - Czech Made B
18:00 Tahouni - FC Kojak 18:00 Czech Made C - Mafie
19:00 Tahouni B - Dream Team 19:00 Žraloci - Bubudorf
NEDĚLE
Jezírko
3/9/2017
8:00
9:00 Depo Team - SK Bolevec
10:00 Bidfood - Zmar
11:00 Hradiště - Stars
12:00 Paradox - Veselá
13:00 (ne)závislí - Levej výběr
14:00 Fotbalisti B - Seladons
15:00 Internazionale - Real B
16:00 Moes - Tvoje máma
17:00
18:00
19:00

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993