Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 14.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 19:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Máme pro všechny novinku na webu! Hledáš tým kde hrát? Váš tým hledá hráče?

V několika týdnech zpět se začala budovat novinka pro stávající a budoucí hráče regionálního futsalu pod hlavičkou APF. K tomu celému byla ještě přidána možnost, že aktivní tým futsalu hledá nové hráče!

Na odkazu http://www.futsalpm.cz/volni-hraci/ najdete novinku, která Vám umožní hrát, nebo doplnit tým. Napište vlastní inzerát a ten po kontrole přidáme do našeho webu.

V minulosti se často nejen na Facebooku, ale i emailem objevoval zájem ze strany hráčů někde hrát. Pokud se zájemce s nikým moc nezná, šance na hraní je malá. Stejně jako týmy, které často končí pro nedostatek hráčů. Takto mohou zkusit naši inzerci a najít. K tomu připojujeme, že nové inzeráty budeme vkládat na naše FB stránky Futsal v Plzni. Inzerát bude vidět na webu po dobu tří měsíců. Poté se automaticky smaže.

Michael Sinkule

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993