3.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Benda Jiří150.21
Egemaier Tomáš150.2
Hajžman Adam130.33
Heger Radoslav010
Holec Zdeněk3130.23
Kolář Petr010
Košut Dalibor040
Kovařík Ladislav010
Kovařík Martin3150.2
Krauz Petr1110.09
Krejčí Tomáš380.38
Monhart Aleš221
Rajtmajer Marek1130.081
Reidl Jiří130.33
Riegel JanReal Plzeň B0201
Šašek Přemek020
Špaček Miroslav2130.15
Turek DavidWarriors B570.71
Volf Vladimír270.29
Brankáři
hráč g/z z
Kovařík Martin 8.5 2
Rajtmajer Marek 5 13
Odehrané zápasy

FC Splávek B - NFC Wan Plzeň          8 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Mašek Radek 2
Sojka Jan 2
Veselý Tomáš 2
Suk Jakub 1
Vukovič Slavko 1
Říšský František
Veselý Aleš
Zach Miroslav
Turek David 2
Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Martin
Krejčí Tomáš
Rajtmajer Marek
Špaček Miroslav

NFC Wan Plzeň - The Wankers C          1 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Běl Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Krejčí Tomáš 1
Heger Radoslav
Kovařík Martin
Krauz Petr
Rajtmajer Marek
Riegel Jan
Špaček Miroslav
Herbst Lukáš 1
Lid Stanislav 1
Kravčík Pavel 1
Diviš Jan
Nádvorník Michael
Kulhánek Tomáš
Kubík Tomáš
Ježek Petr
Jandoš Michal
Navrátil Pavel

Kaštani - NFC Wan Plzeň          4 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Touš Petr — Služba: Běláčová Veronika
16. 9. 2018

Feiferlík David 2
Hazdra Tomáš 1
Metlička Daniel 1
Černý Jan
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Müller Jan
Mach Martin
Hazdra Petr
Dušek Roman
Tupý David
Rajtmajer Marek 1
Špaček Miroslav 1
Holec Zdeněk
Kolář Petr
Kovařík Martin
Krejčí Tomáš

NFC Wan Plzeň - FC Veselá          1 : 13    ( 0 : 7 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Holec Zdeněk 1
Kovařík Martin
Krauz Petr
Volf Vladimír
Nedorost Jakub 5
Janda Pavel 2
Linda Jiří 2
Veselý Martin 2
Kastner Tomáš 1
Melka František 1
Klír Adam
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš

Moes - NFC Wan Plzeň          4 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
30. 9. 2018

Hajný Miroslav 2
Kepka Karel 2
Bláha Pavel
Kaiser Daniel
Kolečko Petr
Kutlák Jiří ŽK
Egemaier Tomáš 1
Holec Zdeněk 1
Kovařík Martin
Krauz Petr
Špaček Miroslav

NFC Wan Plzeň - TJ Bouda          2 : 8    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Turek David 2
Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Martin
Krejčí Tomáš
Rajtmajer Marek ŽK
Špaček Miroslav
Volf Vladimír
Prokš Adam 6
Bouda Jiří 1
Sedláček Radek 1
Behenský David
Fichtl Luděk
Kubásek Tomáš
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk

NFC Wan Plzeň - FC Zmar          0 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
13. 10. 2018

Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Martin
Krauz Petr
Rajtmajer Marek
Riegel Jan ŽK
Špaček Miroslav
Vitouš Josef 1
Král Michal 1
Štěpánek Petr 1
Hynek Daniel ŽK
Vícha Petr
Souček David
Petrák Dalibor
Mezera Martin
Komorová Eliška
Zemko Dominik

Seladons United - NFC Wan Plzeň          4 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Krč Michal 3
Novák Vladislav 1
Balej Tomáš
Klička Jakub
Krč Daniel
Riška David
Somolík Petr
Kovařík Martin 1
Krauz Petr 1
Rajtmajer Marek
Špaček Miroslav
Turek David

NFC Wan Plzeň - Hurikáni          3 : 7    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
27. 10. 2018

Krejčí Tomáš 2
Volf Vladimír 1
Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Martin
Rajtmajer Marek
Brůha Marek 3
Holec Jan 2
Čejka Lukáš 1
Gärtner Jiří 1
Cimbota Zdeněk
Čorňák Jiří
Klinger Milan

NFC Wan Plzeň - FC Splávek B          2 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Líkařová Markéta
6. 4. 2019

Kovařík Martin 1
Holec Zdeněk 1
Špaček Miroslav
Reidl Jiří
Rajtmajer Marek
Krauz Petr
Benda Jiří
Kovařík Ladislav
Košut Dalibor
Hajžman Adam
Volf Vladimír
Novák Miroslav 3
Šik Michal 1
Veselý Aleš 1
Hucl Jan
Říšský František
Sojka Jan
Veselý Tomáš
Vrba Lukáš

The Wankers C - NFC Wan Plzeň          8 : 2    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Angermayer Patrick 2
Kroc Jakub 2
Nádvorník Michael 2
Hofman Jiří 1
Kravčík Pavel 1
Ježek Petr
Navrátil Pavel
Reichert Ondřej
Volf Vladimír 1
Turek David 1
Špaček Miroslav
Šašek Přemek
Rajtmajer Marek
Krejčí Tomáš
Krauz Petr
Kovařík Martin
Košut Dalibor
Holec Zdeněk
Benda Jiří

NFC Wan Plzeň - Kaštani          1 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
27. 4. 2019

Hajžman Adam 1
Benda Jiří
Turek David
Špaček Miroslav
Reidl Jiří
Rajtmajer Marek
Krejčí Tomáš
Krauz Petr
Kovařík Martin
Holec Zdeněk
Volf Vladimír
Soukup Petr 2
Mach Martin 1
Feiferlík David 1
Škreko Miroslav
Müller Jan
Dušek Roman
Jebáček Karel
Hazdra Petr
Forejt Jan
Tupý David

FC Veselá - NFC Wan Plzeň          5 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Nedorost Jakub 3
Bass David 1
Rybař Matěj 1 ŽK
Janda Pavel
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Melka František
Pelc Miloslav
Kovařík Martin 1
Benda Jiří
Holec Zdeněk
Krauz Petr
Monhart Aleš
Rajtmajer Marek
Špaček Miroslav
Turek David

NFC Wan Plzeň - Moes          3 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
11. 5. 2019

Benda Jiří 1 ŽK
Špaček Miroslav 1
Reidl Jiří 1
Turek David
Šašek Přemek
Rajtmajer Marek
Krauz Petr
Kovařík Martin
Košut Dalibor
Holec Zdeněk
Hajžman Adam
Volf Vladimír
Bláha Pavel 2
Klečka Václav 1
Samek Václav 1
Hellmayer Ladislav
Kaiser Daniel
Kepka Karel
Kolečko Petr

TJ Bouda - NFC Wan Plzeň          2 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
19. 5. 2019

Kubásek Tomáš 1
Prokš Adam 1
Behenský David
Bouda Jiří
Černaj Petr
Fichtl Luděk
Sedláček Radek
Svoboda Václav
Zenkl Zdeněk
Monhart Aleš 2
Holec Zdeněk
Košut Dalibor
Kovařík Martin
Krauz Petr
Krejčí Tomáš
Rajtmajer Marek
Špaček Miroslav