4.C třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bláha Miroslav0503
Čižmár Oto140.25
Dzurnak RadoDragonflies of Pilsen050
Havelec Jan040
Hirner Daniel040
Hrubý Jakub020
Hypš David170.14
Kišša Peter030
Kopcsák JozefReal Plzeň551
Liška Roman350.6
Michna Miroslav170.14
Ňakat Ladislav040
Pogádl Ľubomír350.6
Škach Stanislav030
Ušiak Juraj221
Brankáři
hráč g/z z
Dzurnak Rado 7.3 3
Havelec Jan 5.8 4
Odehrané zápasy

(Ne)závislí - Warriors B          4 : 4    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Žebrová Andrea
9. 9. 2018

Ušiak Juraj 1
Liška Roman 1
Kopcsák Jozef 1
Čižmár Oto 1
Havelec Jan
Hypš David
Kišša Peter
Dzurnak Rado
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav
Pogádl Ľubomír
Bláha Miroslav ŽK
Turek David 2
Koryťák Tomáš 1
Radič Lukáš 1
Kodýtek Ondřej
Kubásek Tomáš
Reisinger Lukáš
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk

(Ne)závislí - FC Bördelo Radčice          2 : 6    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
23. 9. 2018

Pogádl Ľubomír 1
Liška Roman 1
Bláha Miroslav ŽK
Michna Miroslav
Kopcsák Jozef
Kišša Peter
Hypš David
Hirner Daniel
Havelec Jan
Dzurnak Rado
Čižmár Oto
Škach Stanislav
Čopan Michal 2
Řežábek Filip 2
Kazda Robert 1
Kohout Martin 1
Brožík Ondřej
Hajajs Josef
Kolařík Roman
Polereczský Pavel
Rath Pavel

Drebins Team B WSA - (Ne)závislí          6 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
30. 9. 2018

Folk Jan 2 ŽK
Pelán Petr 2
Mařík Ladislav 1
Rohlík Tomáš 1
Čakarov Pavel
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Michna Miroslav 1
Bláha Miroslav ŽK
Havelec Jan
Hirner Daniel
Hrubý Jakub
Hypš David
Kišša Peter
Ňakat Ladislav

FC Vallecas - (Ne)závislí          6 : 5    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Hošek Jaroslav — Služba: Žebrová Andrea
6. 10. 2018

Žežulka Petr 2
Plaščiak Patrik 1
Novák Daniel 1
Janovský Petr 1
Janovský Karel 1
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Pospíšil Jakub
Reithmaier Filip
Soukup Petr
Velík Jakub
Kopcsák Jozef 2
Pogádl Ľubomír 2
Liška Roman 1
Dzurnak Rado
Hirner Daniel
Hypš David
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav

Dream Team B - (Ne)závislí          7 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Voves Petr 3
Hovorka Radim 1
Stuchlík Petr 1 ŽK
Špirk Dominik 1
Jedlička Ladislav
Gutwirth Adam
Sajfrt Michal
Čižmár Oto
Havelec Jan
Hirner Daniel
Hrubý Jakub
Hypš David
Liška Roman
Michna Miroslav
Pogádl Ľubomír
Škach Stanislav

(Ne)závislí - Starý dřeváky          1 : 12    ( 0 : 8 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Hypš David 1
Bláha Miroslav
Dzurnak Rado
Kopcsák Jozef
Michna Miroslav
Kopřiva Martin 6
Čepický Jiří 3
Janoušek Tomáš 2
Janda Martin 1
Dvořák Petr
Florian Jiří
Kasl František
Ščislák Daniel

BAF Žebrákův zen - (Ne)závislí          4 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šteinerová Kateřina
27. 10. 2018

Černý Jan 2
Benedikt Martin 1
Hecler Daniel 1
Belina Ladislav
Pěnek Jan
Kučera Petr
Kocáb Jan
Kačírek Petr
Černý Ota
Steinbach Martin
Kopcsák Jozef 2
Ušiak Juraj 1
Škach Stanislav
Pogádl Ľubomír
Ňakat Ladislav
Michna Miroslav
Liška Roman
Hypš David
Dzurnak Rado
Čižmár Oto
Bláha Miroslav