4.B třída (NEDOHRÁNO)

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bláha Miroslav490.442
Čipak Miroslav0201
Čipak Tomáš1100.1
Dzurnak RadoDragonflies of Pilsen090
Gašpar Jaroslav490.441
Hrubý Jakub111
Hypš David020
Kopcsák JozefReal Plzeň480.52
Korelus Tomáš010
Liška Roman2100.2
Michna Miroslav280.25
Ňakat Ladislav0100
Pogádl Ľubomír680.75
Siakala Michal422
Sypták Petr670.862
Škach Stanislav030
Ušiak Juraj020
Vávro Tadeáš010
Vitouš JosefThe Wankers010
Brankáři
hráč g/z z
Bláha Miroslav 3 1
Dzurnak Rado 3.1 9
Odehrané zápasy

Dream Team B - (Ne)závislí          2 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Zemko Dominik — Radič Lukáš
1. 9. 2019

Jedlička Ladislav 1
Pilát Ivan 1
Henrich David
Hovorka Radim
Kabourková Denisa
Macháček Milan
Šlouf Pavel
Zuna Martin
Pogádl Ľubomír 2
Bláha Miroslav
Ňakat Ladislav
Michna Miroslav
Liška Roman
Korelus Tomáš
Kopcsák Jozef ŽK
Gašpar Jaroslav
Dzurnak Rado
Čipak Tomáš
Škach Stanislav

(Ne)závislí - FC DAB B          3 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Štrunc Jan — Radič Lukáš
8. 9. 2019

Kopcsák Jozef 2
Pogádl Ľubomír 1
Bláha Miroslav
Škach Stanislav
Ňakat Ladislav
Michna Miroslav
Liška Roman
Gašpar Jaroslav
Dzurnak Rado
Čipak Tomáš
Vávro Tadeáš
Pitlík Karel 1 ŽK
Forghieri Daniel
Jebas Jan
Kubík Tomáš
Mirtlová Natálie
Sinkule Michael
Syrovátka Jiří
Šura Dominik
Vůch Josef

(Ne)závislí - Legendární Háčkovo Levá          3 : 6    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Štefanová Eliška
15. 9. 2019

Bláha Miroslav 1 ŽK
Čipak Tomáš 1
Gašpar Jaroslav 1
Pogádl Ľubomír
Ňakat Ladislav
Michna Miroslav
Liška Roman
Kopcsák Jozef
Dzurnak Rado
Škach Stanislav
Brožek Martin 3
Čimera Radek 2
Folprecht Daniel 1
Fremr Jan
Interholz Petr
Mjahký Jan

Kometa - (Ne)závislí          3 : 2    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
22. 9. 2019

Houdek Petr 2
Kydlíček Ondřej 1
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Kraft Tomáš
Návrat Jan
Siakala Michal 2
Bláha Miroslav
Čipak Tomáš
Gašpar Jaroslav
Liška Roman
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav
Sypták Petr
Ušiak Juraj

(Ne)závislí - Drebins Team B WSA          3 : 5    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Repka Michal — Pospíšil Jakub
6. 10. 2019

Sypták Petr 2
Kopcsák Jozef 1 ŽK
Čipak Tomáš
Dzurnak Rado
Gašpar Jaroslav ŽK
Čipak Miroslav
Liška Roman
Michna Miroslav
Ňakat Ladislav
Bláha Miroslav
Mařík Ladislav 2
Čakarov Pavel 1
Rohlík Tomáš 1
Urban Lukáš 1
Feigerle Tomáš
Reichman Michal

No Star - (Ne)závislí          1 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
12. 10. 2019

Neubauer Lukáš 1
Baloun Patrik
Hess Daniel
Mikoláš Jakub
Modrák Josef
Rubáš Michal
Sikora Ondřej
Toušek Martin
Žurek Martin
Siakala Michal 2
Kopcsák Jozef 1
Gašpar Jaroslav 1
Liška Roman 1
Pogádl Ľubomír
Ňakat Ladislav
Čipak Miroslav ŽK
Hypš David
Dzurnak Rado
Čipak Tomáš
Sypták Petr

(Ne)závislí - FC Debakl          2 : 6    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Pospíšil Jakub — Služba: Roučka Filip
20. 10. 2019

Pogádl Ľubomír 1
Gašpar Jaroslav 1
Bláha Miroslav
Ňakat Ladislav
Liška Roman
Kopcsák Jozef
Hypš David
Dzurnak Rado
Čipak Tomáš
Sypták Petr
Hasler Miroslav 2
Frýdl Jiří 1
Frýdl Tomáš 1
Kolář Václav 1
Nahodil Jiří 1
Diviš Stanislav
Kulišan Stanislav
Sýkora Tomáš
Tančous Jakub

STB - (Ne)závislí          2 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šašková Barbora
26. 10. 2019

Grůber Martin 1
Procházka Daniel 1
Procházka Michal
Repka Michal
Stavrev Ivan
Světlík Vladimír
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Bláha Miroslav 1 ŽK
Pogádl Ľubomír 1
Ušiak Juraj
Sypták Petr ŽK
Ňakat Ladislav
Michna Miroslav
Liška Roman
Kopcsák Jozef
Gašpar Jaroslav
Dzurnak Rado
Čipak Tomáš
Vitouš Josef

NFC Wan Plzeň - (Ne)závislí          1 : 5    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019

Purkart Dominik 1
Hásek Ladislav
Kovařík Ladislav
Kovařík Martin
Krauz Petr
Krejčí Tomáš
Šulek Ján
Turek David
Bláha Miroslav 2
Michna Miroslav 1
Pogádl Ľubomír 1
Sypták Petr 1 ŽK
Čipak Tomáš
Dzurnak Rado
Kopcsák Jozef
Liška Roman
Ňakat Ladislav

International - (Ne)závislí          4 : 7    ( 4 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019

Dinchev Plamen 1
Gyula Béla 1
Medveď Peter 1
Pieniak Daniel 1
Černý Tomáš
Doroš Daniel
Mazurkiewicz Arkadiusz
Sedláček Marek
Schön Daniel
Sypták Petr 3
Michna Miroslav 1
Liška Roman 1
Hrubý Jakub 1
Gašpar Jaroslav 1
Dzurnak Rado
Čipak Tomáš
Ňakat Ladislav
Pogádl Ľubomír
Bláha Miroslav