1.A třída (NEDOHRÁNO)

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Blažek Lukáš280.25
Bock Petr040
Ježek RichardFC Kojak570.71
Jindra Vladimír0301
Juha PetrTahouni321.5
Klouda Josef080
Korynta Jakub961.5
Liberský David580.63
Neubauer Lukáš030
Nevečeřal Jakub670.861
Sládek Milan130.33
Brankáři
hráč g/z z
Klouda Josef 4.1 8
Odehrané zápasy

AC Shape - FC Psycho          1 : 9    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
8. 9. 2019

Korynta Jakub 1
Blažek Lukáš
Bock Petr
Ježek Richard
Jindra Vladimír ŽK
Juha Petr
Klouda Josef
Liberský David
Nevečeřal Jakub
Strejček Matěj 4
Kerber Daniel 2
Šoltys Miloslav 2
Kočandrle Petr 1
Karika Jan ŽK
Šoltys Miloslav st.
Nový Pavel
Malý Adam
Krušina Martin
Vondrka Pavel

Dream Team - AC Shape          1 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra — Sypták Petr
14. 9. 2019

Hovorka Radim 1
Kabourková Denisa
Macháček Martin
Sajfrt Michal
Soucop Josif ŽK
Tichý Daniel
Vodráška Martin
Korynta Jakub 2
Blažek Lukáš
Bock Petr
Ježek Richard
Klouda Josef
Liberský David
Nevečeřal Jakub

AC Shape - FC Důraz          5 : 6    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika — Sypták Petr
22. 9. 2019

Nevečeřal Jakub 3
Blažek Lukáš 1
Liberský David 1
Ježek Richard
Klouda Josef
Korynta Jakub
Sládek Milan
Sartorius Michal 3
Anděl Jakub 2
Hladký Filip 1
Anděl Pavel
Forman Jakub
Kalaš Petr
Tegi Zdeněk

AC Shape - FC Jerigo 1994 Plzeň          5 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
29. 9. 2019

Korynta Jakub 3
Ježek Richard 1
Nevečeřal Jakub 1 ŽK
Blažek Lukáš
Bock Petr
Jindra Vladimír
Klouda Josef
Liberský David
Herejk David 1
Petričko Pavel 1
Řezáč Ota 1
Kaňka Lukáš
Kozel Jan
Nádrazský Pavel
Sejrek Josef

Autobahn - AC Shape          2 : 1    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Štrunc Jan — Služba: Štefanová Eliška
6. 10. 2019

Křivánek Stanislav 1
Lokaj Ondřej 1
Jung Jan
Krinke David
Trylč Jakub
Trylč Ladislav
Vacín Jan
Winkller Bořek
Ježek Richard 1
Blažek Lukáš
Bock Petr
Klouda Josef
Liberský David
Neubauer Lukáš
Nevečeřal Jakub

AC Shape - SK Šeptem          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Sypták Petr
13. 10. 2019

3 promile - AC Shape          9 : 5    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Malcát David 3
Radič Lukáš 2
Antony Štefan 1
Čechura Tomáš 1
Chejlava Petr 1
Sklenář Václav 1
Pelikán Jiří
Štrunc Jan
Liberský David 2
Blažek Lukáš 1
Ježek Richard 1
Nevečeřal Jakub 1
Klouda Josef
Neubauer Lukáš

AC Shape - FC Playmakers Plzeň B          7 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Sypták Petr
27. 10. 2019

Juha Petr 3
Korynta Jakub 2
Liberský David 1
Sládek Milan 1
Blažek Lukáš
Jindra Vladimír
Klouda Josef
Neubauer Lukáš
Köhr Daniel
Paum František
Rajtolar Jiří
Reinwart Zdeněk
Štěpán Lukáš

Dragonflies of Pilsen - AC Shape          3 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Štefanová Eliška
3. 11. 2019

Mattas Tomáš 3
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Krejča Jan
Królikowsky Aleksander
Ježek Richard 2
Korynta Jakub 1
Liberský David 1
Nevečeřal Jakub 1
Blažek Lukáš
Klouda Josef
Sládek Milan