1.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Böhm LukášFK Vítr z plachet120.5
Gemov Martin3311
Grätsch DominikFK Vítr z plachet221
Holý František070
Hrdlička Petr140.25
Hric Tomáš221
Karas Michal060
Kolář Václav661
Kristl TomášFK Vítr z plachet010
Lochman Matěj441
Mařík Martin010
Mařík Matyáš030
Mašek Jakub541.25
Mašek Michal360.5
Perk Josef331
Procházka Josef030
Růžička Ivo020
Šmídl Milan070
Vraný Luboš030
Zmrazek Josef360.51
Brankáři
hráč g/z z
Karas Michal 1.8 6
Šmídl Milan 1.5 2
Odehrané zápasy

FC Psycho - Krvavá Tlačenka          0 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
1. 9. 2018

Karika Jan
Šoltys Miloslav st.
Šoltys Miloslav
Pavlíček Jaroslav
Nový Pavel
Matula Patrik
Malý Adam
Krušina Martin
Kočandrle Petr
Kerber Daniel
Vondrka Pavel
Mašek Jakub 1
Kolář Václav 1
Vraný Luboš
Šmídl Milan
Mašek Michal
Böhm Lukáš
Karas Michal
Hric Tomáš
Holý František
Zmrazek Josef

Bee Sting B - Krvavá Tlačenka          0 : 12    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Maišlová Lucie — Fürbacher Karel
15. 9. 2018

Bartošek Jan
Holý Martin
Kindelmann Petr
Šroub Jan
Švarc Karel
Touš Petr
Zemčík Robert
Lochman Matěj 3
Mašek Jakub 3
Kolář Václav 2
Mašek Michal 1
Böhm Lukáš 1
Grätsch Dominik 1
Gemov Martin 1
Karas Michal
Mařík Matyáš
Šmídl Milan

Krvavá Tlačenka - FC TBC          0 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
16. 9. 2018

Holý František
Kolář Václav
Lochman Matěj
Mařík Matyáš
Mašek Jakub
Mašek Michal
Procházka Josef
Šmídl Milan
Vraný Luboš
Kubín Dominik 1
Nový Jiří 1
Kašpar Václav
Liška Kamil
Picek Jan
Rajtolar Stanislav
Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír
Zahradník Tomáš

FC Důraz - Krvavá Tlačenka          2 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Hovorka Radim
23. 9. 2018

Forman Jakub 1
Kožíšek Lukáš 1 ŽK
Anděl Jakub
Sartorius Michal ŽK
Kožíšek Vlastimil
Kozubík Michal
Kalaš Petr
Hladký Filip
Dočekal Pavel
Bratek Jan
Tegi Zdeněk
Zmrazek Josef 2 ŽK
Hrdlička Petr 1
Perk Josef 1
Holý František
Karas Michal
Mašek Michal
Procházka Josef
Šmídl Milan

Krvavá Tlačenka - FC Jerigo 1994 Plzeň          2 : 6    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Berger Jiří — Služba: Běláčová Veronika
30. 9. 2018

Gemov Martin 1 ŽK
Perk Josef 1
Hrdlička Petr
Karas Michal
Mařík Matyáš
Holý František
Procházka Josef
Růžička Ivo
Šmídl Milan
Vraný Luboš
Zmrazek Josef
Touš Ondřej 3
Hirma Tomáš 1
Petričko Pavel 1
Řezáč Ota 1
Herejk David
Kozel Jan
Loužecký Michal

FC RS - Krvavá Tlačenka          3 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
7. 10. 2018

Bečvář Miroslav 1
Otta Vlastimil 1
Porada Petr 1
Bass David
Hejsek Jiří
Měsíček Zdeněk
Skala Petr
Stehlík Jiří
Tillinger Michal
Mašek Michal 2
Gemov Martin 1
Lochman Matěj 1
Kolář Václav 1
Karas Michal
Hrdlička Petr
Mařík Martin
Holý František
Růžička Ivo
Šmídl Milan
Zmrazek Josef

SK Šeptem - Krvavá Tlačenka          1 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šteinerová Kateřina
21. 10. 2018

Bodanský Martin 1
Kratochvíl Václav
Martiška Ivan
Matulka David
Špetka Jiří ŽK
Štěpánek David
Štěpánek Petr
Turek Michal
Hric Tomáš 2
Kolář Václav 1
Zmrazek Josef 1
Holý František
Hrdlička Petr
Lochman Matěj
Šmídl Milan

Do Ugandy jedou pandy - Krvavá Tlačenka          0 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
27. 10. 2018

Loukota Jiří
Myška Michal
Papranec Filip
Pytlík Lukáš
Šagát Daniel
Šobr Dominik
Šobr Martin
Zelený Tomáš
Grätsch Dominik 1
Kolář Václav 1
Mašek Jakub 1
Perk Josef 1
Holý František
Karas Michal
Kristl Tomáš
Mašek Michal
Zmrazek Josef