4.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Drozda Karel040
Fornouz Marek1462.33
Korčík Martin020
Korčík Radek670.86
Korčík Roman040
Kostroun Filip111
Lávička Martin0301
Moravec Václav030
Mrhal David060
Popule MichalNová Hospoda541.25
Pospíšil Štefan230.67
Ragančík Slavomír240.5
Straluciuc Roland230.67
Švehla Martin360.5
Toma Gabriel961.5
Brankáři
hráč g/z z
Drozda Karel 4.5 4
Moravec Václav 1.7 3
Odehrané zápasy

FC Bidfood Plzeň - MD Elektronik C.F.          3 : 8    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Žebrová Andrea
2. 9. 2018

Frýdl Tomáš 1
Kolář Václav 1
Mathauser Martin 1
Frýdl Jiří
Hasler Miroslav
Hosnedl Lukáš
Hubka Lukáš
Nahodil Jiří
Fornouz Marek 4
Toma Gabriel 2
Ragančík Slavomír 1
Popule Michal 1
Švehla Martin
Mrhal David
Lávička Martin
Korčík Roman
Korčík Radek
Drozda Karel

Real Plzeň B - MD Elektronik C.F.          7 : 1    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018

Popík Štefan 2
Salcman Martin 2
Krýda Martin 1
Martinovský Patrik 1
Zuna Martin 1
Riegel Jan ŽK
Zítek Jakub
Fornouz Marek 1
Drozda Karel
Korčík Radek
Korčík Roman
Lávička Martin ŽK
Mrhal David
Pospíšil Štefan
Švehla Martin
Toma Gabriel

MD Elektronik C.F. - F.C. Holá Beznaděj          19 : 1    ( 8 : 0 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Fornouz Marek 7
Toma Gabriel 4
Švehla Martin 3
Korčík Radek 2
Pospíšil Štefan 2
Straluciuc Roland 1
Moravec Václav
Potluka Otakar 1
Baranský Josef
Čech Jakub
Švejcar Vladimír
Wiener Martin

MD Elektronik C.F. - AC Bolevec 2012          2 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Služba: Žebrová Andrea — Pospíšil Jakub
29. 9. 2018

Popule Michal 2
Drozda Karel
Korčík Martin
Korčík Radek
Korčík Roman
Mrhal David
Straluciuc Roland
Švehla Martin
Toma Gabriel
Nový Michal 3
Šmídl Dušan 1
Johanna František
Maišl Stanislav
Plaček Jiří
Rasl Karel
Vyrobik Tomáš

FC TBC B - MD Elektronik C.F.          4 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Kubín Dominik 3
Picek Jan 1
Bilinchuk Andrei
Kaplan Zdeněk
Kastelic Oliver
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Rogaczewski Jan
Šourek Jaromír
Korčík Radek 1
Toma Gabriel 1
Drozda Karel
Fornouz Marek
Korčík Roman
Lávička Martin
Mrhal David
Pospíšil Štefan
Ragančík Slavomír

MD Elektronik C.F. - Viza Auto          4 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Fornouz Marek 1
Korčík Radek 1
Ragančík Slavomír 1
Straluciuc Roland 1
Korčík Martin
Moravec Václav
Mrhal David
Popule Michal
Švehla Martin
Bogusevschii Maxim 2
Atamaniuk Andrii
Výborný Michal
Šlehofr Martin
Rajchl Michal
Rajchl Karel
Lieser Ondřej
Hrubý Zbyněk
Halúska Peter
Fořt Karel
Ženíšek Pavel

No Star - MD Elektronik C.F.          2 : 8    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018

Moravanský Michal 1
Toušek David 1
Hess Daniel
Mikoláš Jakub
Modrák Josef
Neubauer Lukáš
Sikora Ondřej
Toušek Martin
Žurek Martin
Korčík Radek 2
Popule Michal 2
Toma Gabriel 2
Fornouz Marek 1
Kostroun Filip 1
Moravec Václav
Mrhal David
Ragančík Slavomír
Švehla Martin

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Beneš Lukáš00080
Drozda Karel00020
Fornouz Marek50541.25
Korčík Martin20260.33
Korčík Radek022801
Lávička Martin10140.25
Moravec Václav00040
Mrhal David000401
Popule Michal43760.67
Ragančík Slavomír011801
Rezek Antonín00020
Straluciuc Roland12360.17
Švehla Martin01140
Toma Gabriel34780.38
Brankáři
hráč g/z z
Drozda Karel 4.5 2
Moravec Václav 2.3 4
Švehla Martin 6.5 2
Odehrané zápasy

3 promile - MD Elektronik C.F.          6 : 3    ( 6 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Votýpková Kristýna
16. 12. 2018

Malcát David 4 1
Čechura Tomáš 1 1
Soroka Jan 1 2
Fiala Josef
Křen Tomáš 1
Nový Vratislav
Špánek Jaroslav 1
Popule Michal 1 1
Fornouz Marek 1
Lávička Martin 1
Švehla Martin
Straluciuc Roland
Ragančík Slavomír 1
Beneš Lukáš
Korčík Radek
Korčík Martin
Toma Gabriel 1

FC Jerigo 1994 Plzeň - MD Elektronik C.F.          7 : 2    ( 7 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Votýpková Kristýna
16. 12. 2018

Šimáně Zdeněk 2
Trojovský Martin 2
Kristl Tomáš 1
Lenk Ondřej 1 1
Pechr Jiří 1 1
Klečka Daniel 1
Pekník Tomáš 3
Řežábek Filip
Popule Michal 1
Fornouz Marek 1
Švehla Martin
Straluciuc Roland
Ragančík Slavomír
Beneš Lukáš
Lávička Martin
Korčík Radek 1
Korčík Martin
Toma Gabriel 1

DTJ Klabava - MD Elektronik C.F.          6 : 0    ( 6 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Kindelmann Petr (p) — Služba: Votýpková Kristýna
5. 1. 2019

Rubeš Zdeněk 3
Mertl Tomáš 1 1
Pešek Tomáš 1 1
Zahálka Luděk 1 1
Klička Petr
Krákora David 1
Světlík Martin 1
Beneš Lukáš
Drozda Karel
Korčík Radek
Lávička Martin
Mrhal David
Ragančík Slavomír
Rezek Antonín
Straluciuc Roland
Toma Gabriel

MD Elektronik C.F. - Tahouni          0 : 3    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Kindelmann Petr (p) — Služba: Votýpková Kristýna
5. 1. 2019

Beneš Lukáš
Drozda Karel
Korčík Radek
Lávička Martin
Mrhal David
Ragančík Slavomír
Rezek Antonín
Straluciuc Roland
Toma Gabriel
Mitas Martin 2
Pelikán Libor 1
Bock Petr
Jindra Vladimír
Juha Petr 1
Kalina Pavel
Petričko Pavel
Procházka Martin 1
Tyml Libor

MD Elektronik C.F. - FC Blizzard          0 : 4    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Schneider Josef (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Maišlová Lucie
20. 1. 2019

Beneš Lukáš
Korčík Martin
Korčík Radek
Moravec Václav
Popule Michal
Ragančík Slavomír
Straluciuc Roland
Švehla Martin
Toma Gabriel
Procházka Jan 2
Hrubý Jan 1 1
Tyrner Dominik 1
Běl Michal 1
Formánek Miroslav 1
Křivánek Stanislav
Kukačka František
Suja Ján

MD Elektronik C.F. - Real Plzeň          7 : 1    ( 7 : 1 )

Rozhodčí: Schneider Josef (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Maišlová Lucie
20. 1. 2019

Toma Gabriel 3 1
Korčík Martin 2
Popule Michal 1 1
Straluciuc Roland 1 2
Beneš Lukáš
Korčík Radek 1
Moravec Václav
Ragančík Slavomír
Švehla Martin 1
Zítek Jakub 1
Kalčík Petr
Kopcsák Jozef 1
Martinovský Patrik
Nový Michal
Pospíšil Jakub
Zuna Martin

FC Persie - MD Elektronik C.F.          3 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Větrovská Veronika
3. 2. 2019

Pressl Jan 3
Davídek Ondřej 1
Jandoš Michal 1
Kopecký Jiří 1
Kosť Tomáš
Kruml David
Mareš Ondřej
Pelán Petr
Šauer Dominik
Fornouz Marek 1
Popule Michal 1 1
Beneš Lukáš
Korčík Martin
Korčík Radek
Moravec Václav
Mrhal David
Ragančík Slavomír
Toma Gabriel

FbC Bory 2010 - MD Elektronik C.F.          1 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Větrovská Veronika
3. 2. 2019

Sartorius Michal 1 ŽK
Cigler Miroslav 1
Štěpánek Martin
Pavlíček Marek
Nosek Josef
Komínek Jiří
Hruška Jan
Eret Tomáš
Dvořák Lukáš
Žák Adam
Fornouz Marek 2
Beneš Lukáš
Korčík Martin
Korčík Radek ŽK
Moravec Václav
Mrhal David ŽK
Popule Michal
Ragančík Slavomír ŽK
Toma Gabriel 1