Krajský přebor

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Berenreiter Tomáš00040
Hess AlešB011301
Jícha David01140
Kadlec MichalB10150.22
Klečka Daniel10150.2
Koc VáclavFC Jerigo 1994 Plzeň72941.751
Koc Václav st.00020
Kurčenko Žeňa20240.51
Kyrian DanielB000101
Majzner MichalB00010
Mikeska JanB01130
Netáhlo ZdeněkB00010
Peterka David00010
Radič LukášWarriors31450.6
Ranš Matěj101111
Titěra JanB42650.8
Vachout František00030
Brankáři
hráč g/z z
Klečka Daniel 5.8 5
Kyrian Daniel 6 1
Odehrané zápasy

Exmet - Oranjes          6 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Schneider Josef — Služba: Větrovská Veronika
17. 11. 2018

Havlíček Pavel 2
Kypta Martin 2
Bouchal Radek 1
Houdek Petr 1 1
Kratochvíl Jan ŽK
Lang Robert
Spálenský Přemysl 3
Volín Stanislav 1
Berenreiter Tomáš
Hess Aleš
Jícha David
Kadlec Michal
Koc Václav
Kurčenko Žeňa
Kyrian Daniel ČK
Titěra Jan
Vachout František

Oranjes - FK Lochotín          4 : 6    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
25. 11. 2018

Koc Václav 2 1
Titěra Jan 1
Kurčenko Žeňa 1
Klečka Daniel
Kadlec Michal
Jícha David
Mikeska Jan
Peterka David
Radič Lukáš
Berenreiter Tomáš
Fürbacher Karel 1 1
Gabriel Patrik 1 1
Hora Matěj 1 1
Hrbáček Jakub 1
Kocour Stanislav 1
Salák Patrik 1
Forman Adam
Hajžman Marek 1
Šlauf Jan 2

Oranjes - FC Playmakers Plzeň          8 : 3    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
25. 11. 2018

Koc Václav 4 1 ŽK
Kadlec Michal 1 ŽK
Klečka Daniel 1
Radič Lukáš 1 1
Ranš Matěj 1 ŽK
Berenreiter Tomáš
Jícha David 1
Mikeska Jan 1
Buršík Jakub 1
Rajtolar Jiří 1
Rajtolar Stanislav 1
Dvořák Michal 1
Faltus Derek
Korous Pavel
Matas Martin 1
Mrvka Jan ŽK
Paum František

Bee Sting - Oranjes          6 : 4    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Maišlová Lucie
1. 12. 2018

Švarc Karel 3 1
Macháček Martin 2 1
Bartošek Jan 1 1
Suchý František
Šroub Jan
Pekník Jan
Švarc Nikolas 1
Valtr Luboš 1 ŽK
Záhořík Pavel
Zemčík Robert
Radič Lukáš 2
Kurčenko Žeňa 1 ŽK
Titěra Jan 1 2
Hess Aleš 1 ŽK
Kadlec Michal ŽK
Klečka Daniel
Koc Václav st.
Vachout František

The Wankers - Oranjes          6 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Maišlová Lucie
1. 12. 2018

Kravčík Pavel 2 2
Strejček Matěj 2
Gita Tomáš 1 1
Kovářík Petr 1 1
Diviš Jakub
Like Adam
Matlák David
Suda Pavel 1
Hess Aleš
Kadlec Michal
Klečka Daniel
Koc Václav st.
Kurčenko Žeňa
Radič Lukáš
Titěra Jan
Vachout František

Oranjes - UFK Slavoj          3 : 8    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Schneider Josef — Služba: Větrovská Veronika
9. 12. 2018

Titěra Jan 2
Koc Václav 1
Berenreiter Tomáš
Jícha David
Klečka Daniel
Majzner Michal
Mikeska Jan
Netáhlo Zdeněk
Radič Lukáš
Pekník Tomáš 3
Berenreiter Michal 1
Lenk Ondřej 1 1
Krčál Jakub 1 1
Došlý Petr 1 2
Štrajt Michal 1
Heller Adam 1
Pelikán Jiří ŽK
Rous Jan 1
Rusňák František