2.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Berger JiříDo Dna B180.13
Brůha Marek340.75
Cimbota Zdeněk1091.11
Čejka LukášDo Dna641.51
Čorňák Jiří590.561
Gärtner Jiří360.5
Kepka TomášDo Dna661
Klinger Milan120.5
Koranda Adam130.33
Monhart Aleš490.44
Šťovíček Martin431.33
Brankáři
hráč g/z z
Berger Jiří 3.8 8
Cimbota Zdeněk 4 1
Odehrané zápasy

FC RS - Hurikáni          3 : 6    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
15. 9. 2019

Porada Petr 2
Tillinger Michal 1
Bass David
Hejsek Jiří
Měsíček Zdeněk
Skala Petr
Stehlík Jiří
Šoltys Miloslav st.
Cimbota Zdeněk 1
Čorňák Jiří 1
Gärtner Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Klinger Milan 1
Monhart Aleš 1
Berger Jiří

Hurikáni - FC Fighters          2 : 8    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal
21. 9. 2019

Berger Jiří 1
Cimbota Zdeněk 1
Čorňák Jiří
Gärtner Jiří
Klinger Milan
Monhart Aleš
Špic Štěpán 3
Štěpánek Petr 3
Bernard Jan 1
Vrba Lukáš 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Novák Miroslav

FC Brush - Hurikáni          1 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Radič Lukáš — Služba: Štefanová Eliška
28. 9. 2019

Holický Marek 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš
Hosnedl Lukáš
Javorský Michal
Tančous Jakub
Veselý Václav
Šťovíček Martin 2
Cimbota Zdeněk 1
Koranda Adam 1
Monhart Aleš 1
Berger Jiří
Čorňák Jiří
Gärtner Jiří

Hurikáni - Seladons United          5 : 5    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
5. 10. 2019

Monhart Aleš 2
Šťovíček Martin 2
Cimbota Zdeněk 1
Berger Jiří
Čorňák Jiří
Gärtner Jiří
Bělohlávek Martin 2
Huttr Šimon 1
Koželuh Jakub 1
Krč Michal 1
Klička Jakub
Krč Daniel
Riška David
Somolík Petr

FC 11° Excelent - Hurikáni          4 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
12. 10. 2019

Krysl Kamil 2
Palka Karel 1
Zíka Michal 1
Hankovec Jiří
Helma Václav
Kůžel Martin
Prokopec Martin
Švarc Daniel
Švarc Matěj
Čejka Lukáš 2 ŽK
Cimbota Zdeněk 1
Kepka Tomáš 1
Brůha Marek
Čorňák Jiří ŽK
Koranda Adam
Monhart Aleš
Šťovíček Martin

Hurikáni - Tahouni B          6 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Cimbota Zdeněk 4
Brůha Marek 1
Čorňák Jiří 1
Berger Jiří
Kepka Tomáš
Monhart Aleš
Kepka Karel 2
Procházka Martin 1
Dvořák Jan
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Tyml Libor

Real Plzeň - Hurikáni          3 : 8    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
27. 10. 2019

Valenta Václav 2
Kopcsák Jozef 1
Ficu Ladislav
Krýda Martin
Popík Štefan
Brůha Marek 2
Gärtner Jiří 2
Cimbota Zdeněk 1
Čejka Lukáš 1
Čorňák Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Berger Jiří
Koranda Adam
Monhart Aleš

Hurikáni - Oranjes          5 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019

Čejka Lukáš 2
Kepka Tomáš 2
Čorňák Jiří 1
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Monhart Aleš
Titěra Jan 2
Kugler Martin 1 ŽK
Flachs Robert
Hess Aleš
Kadlec Michal
Kalaš Pavel
Klečka Daniel ŽK
Nový Josef
Vachovec Michal ŽK

Hurikáni - FC DAB          3 : 4    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Repka Michal
9. 11. 2019

Čejka Lukáš 1
Čorňák Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Berger Jiří
Brůha Marek
Cimbota Zdeněk
Gärtner Jiří
Monhart Aleš
Vojta Dominik 2 ŽK
Folk Jan 1
Procházka Petr 1
Potoček Matěj
Matas Martin ŽK
Gita Tomáš
Schleis Karel
Šmůla Filip
Šura Dominik
Vojáček Michal
Růžička Jan

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Berger Jiří21360.332
Brůha Marek01120
Cimbota Zdeněk01160
Čejka Lukáš011601
Čorňák Jiří20280.251
Gärtner Jiří02240
Kepka Tomáš011201
Koranda Adam00020
Lang Matyáš10120.5
Marinič Lukáš11260.17
Monhart Aleš20260.33
Mošna Dominik00020
Přibyl Jan00020
Šťovíček Martin10120.5
Zeman Karel00060
Brankáři
hráč g/z z
Čejka Lukáš 2.5 2
Zeman Karel 2 6
Odehrané zápasy

The Wankers - Hurikáni          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Kindelmann Petr (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Šoltysová Petra
7. 12. 2019

Angermayer Patrick 1
Kovářík Petr 1 1
Suda Václav 1
Vitouš Josef 1 1
Loucký Jiří 2
Sinkule Michael
Vorel Jaroslav
Lang Matyáš 1
Přibyl Jan
Mošna Dominik
Marinič Lukáš
Berger Jiří
Gärtner Jiří 1
Čorňák Jiří
Čejka Lukáš
Cimbota Zdeněk
Zeman Karel

Hurikáni - FC Persie          2 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Šoltysová Petra
7. 12. 2019

Berger Jiří 1
Monhart Aleš 1
Přibyl Jan
Mošna Dominik
Marinič Lukáš
Lang Matyáš
Gärtner Jiří
Čorňák Jiří
Čejka Lukáš
Cimbota Zdeněk 1
Zeman Karel
Černý Tomáš
Pressl Jan
Mareš Ondřej
Kruml David
Král Michal
Kosť Tomáš
Jandoš Michal
Hynek Daniel
Davídek Ondřej
Šauer Dominik

Tahouni - Hurikáni          1 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub (p) — Služba: Štefanová Eliška — Adamčík Miroslav (p)
15. 12. 2019

Juha Petr 1
Bláha Zdeněk
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Procházka Martin
Rogaczewski Jan
Rous Radek 1
Čorňák Jiří 1
Marinič Lukáš 1
Berger Jiří
Brůha Marek 1
Cimbota Zdeněk
Kepka Tomáš 1
Zeman Karel

Hurikáni - Plzeňský ležák          1 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub (p) — Služba: Štefanová Eliška — Adamčík Miroslav (p)
15. 12. 2019

Monhart Aleš 1
Berger Jiří 1 ŽK
Brůha Marek
Cimbota Zdeněk
Čorňák Jiří
Kepka Tomáš ŽK
Marinič Lukáš
Zeman Karel
Matula Patrik 1
Ráb Michal 1
Štván Vojtěch 1
Končel Jiří
Koranda Marek 2
Stuchl Václav
Vričan Jiří
Vričan Martin

AFK Hradiště 89 - Hurikáni          2 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Sinkule Michael (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Repka Michal
4. 1. 2020

Kellner Jiří 1 1
Lusk Vojtěch 1
Chvojka Michal
Janoušek Martin
Kratochvíl Václav 1
Kroc Jakub
Kuneš Václav
Sichinger Petr
Sluka Jakub
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Čejka Lukáš
Čorňák Jiří
Marinič Lukáš
Monhart Aleš
Zeman Karel

Hurikáni - Tvoje máma          1 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Sinkule Michael (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Repka Michal
4. 1. 2020

Berger Jiří 1 ŽK
Cimbota Zdeněk
Čejka Lukáš
Čorňák Jiří
Marinič Lukáš 1
Monhart Aleš
Zeman Karel
Dumnický Michal 1 1
Šustr Jan 1
Baumruk Martin
Hurtado Adrien 1
Jurek Petr
Kotík Ondřej
Mařík David
Pták Ondřej
Vítovec Martin

Hurikáni - FC Splávek          1 : 3    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael (p) — Služba: Repka Michal — Adamčík Miroslav (p)
26. 1. 2020

Čorňák Jiří 1
Čejka Lukáš
Gärtner Jiří 1
Koranda Adam
Monhart Aleš
Šťovíček Martin
Porada Petr 1
Veselý Tomáš 1
Vukovič Slavko 1
Gillich Tomáš 1
Kašpar Václav
Knížek Radim
Kubík Jan
Mašek Radek
Mráz Jiří 1

Dragonflies of Pilsen - Hurikáni          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael (p) — Služba: Repka Michal — Adamčík Miroslav (p)
26. 1. 2020

Macoun Daniel 1
Socha Filip 1
Alexi Michal
Beránek Martin 1
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Kučera Martin
Mattas Tomáš
Šťovíček Martin 1
Čejka Lukáš 1 ŽK
Čorňák Jiří ŽK
Gärtner Jiří
Koranda Adam
Monhart Aleš