Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC Bördelo Radčice - Drebins Team B WSA          4 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018 | 14:00

Rath Pavel 2
Justra Dominik 1
Kazda Robert 1
Brožík Ondřej
Čech Jaroslav
Kohout Martin
Kolařík Roman
Lavička David
Polereczský Pavel
Čakarov Pavel 1
Slavík Michal 1
Feigerle Tomáš
Kratochvíl Jakub
Mařík Ladislav
Pecháček Jakub
Reichman Michal
Rohlík Tomáš

FC Vallecas - Depo team          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Votýpková Kristýna
20. 10. 2018 | 17:00

(Ne)závislí - Starý dřeváky          1 : 12    ( 0 : 8 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018 | 10:00

Hypš David 1
Bláha Miroslav
Dzurnak Rado
Kopcsák Jozef
Michna Miroslav
Kopřiva Martin 6
Čepický Jiří 3
Janoušek Tomáš 2
Janda Martin 1
Dvořák Petr
Florian Jiří
Kasl František
Ščislák Daniel

Warriors B - Dream Team B          3 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Salcman Martin — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018 | 12:00

Suchý Pavel 2
Ivanko Miroslav 1
Kodýtek Ondřej
Koryťák Tomáš
Křen Tomáš
Radič Lukáš
Štrunc Jan
Turek David
Macháček Martin 3
Hovorka Radim
Jedlička Ladislav
Sajfrt Michal
Stuchlík Petr
Špirk Dominik

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Vallecas 16 11 2 3 68 : 41  ( 27 ) 35
2. BAF Žebrákův zen 16 9 4 3 65 : 45  ( 20 ) 31
3. Starý dřeváky 16 10 1 5 81 : 61  ( 20 ) 31
4. Dream Team B 16 8 3 5 65 : 51  ( 14 ) 27
5. Warriors B 16 8 2 6 69 : 48  ( 21 ) 26
6. Drebins Team B WSA 16 7 2 7 56 : 60  ( -4 ) 23
7. FC Bördelo Radčice 16 6 0 10 70 : 74  ( -4 ) 18
8. Depo team 16 4 1 11 61 : 99  ( -38 ) 13
9. (Ne)závislí 16 0 3 13 36 : 92  ( -56 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Kopřiva Martin (Starý dřeváky) 31 2.21
2. Němček Miroslav (Depo team) 22 2.75
3. Kazda Robert (FC Bördelo Radčice) 17 1.7
4. Macháček Martin (Dream Team B) 15 1.36
5. Plaščiak Patrik (FC Vallecas) 15 1.15
6. Janovský Karel (FC Vallecas) 15 1
7. Kolařík Roman (FC Bördelo Radčice) 14 1.17
8. Voves Petr (Dream Team B) 13 2.6
9. Folk Jan (Drebins Team B WSA) 11 1.22
10. Pelán Petr (Drebins Team B WSA) 11 1.1

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Volák Jakub (Warriors B) 2 3
2. Anton Jaroslav (FC Vallecas) 2.2 11
3. Pěnek Jan (BAF Žebrákův zen) 3 14
4. Sajfrt Michal (Dream Team B) 3.5 13
5. Vinický Zdeněk (Warriors B) 3.5 11
6. Feigerle Tomáš (Drebins Team B WSA) 3.8 16
7. Florian Jiří (Starý dřeváky) 4.1 14
8. Pospíšil Jakub (FC Vallecas) 4.3 4
9. Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 4.8 12
10. Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 5 3