Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

FC Kojak - FC Splávek          4 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora — Hovorka Radim
9. 9. 2018 | 12:00

Dvořák Antonín 2
Strejček Matěj 2
Ježek Richard
Řezáč Karel
Šoltys Miloslav
Valenta Pavel
Svoboda Jaroslav 1
Šik Michal 1 ŽK+ŽK
Veselý Tomáš 1 ŽK
Hucl Jan
Kubík Jan
Lejsek Teodor
Mašek Radek
Porada Petr
Veselý Aleš

FC Inter Plzeň - Pumidas B          9 : 3    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Navrátil Tomáš — Služba: Šašková Barbora
9. 9. 2018 | 13:00

Mariánus Pavel 3
Meszárosz Michal 2
Smutný David 2
Grubr Tomáš 1
Stuchlík Petr 1 ŽK
Frank Pavel
Vavřička Pavel
Barcal Jan 1
Drapák Marek 1
Kuna Václav 1
Doležal Miloš
Hanuš Jaromír
Konáš David
Lhoták Zdeněk
Nguyen Son Huy
Procházka Antonín

FC Blizzard - Tahouni          2 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
9. 9. 2018 | 14:00

Formánek Miroslav 1
Pecháček Jakub 1
Běl Michal
Hrubý Jan
Křivánek Stanislav
Mrázek Denis
Tyrner Dominik
Bock Petr 2
Bláha Zdeněk 1
Bryš Michal
Juha Petr
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Tyml Libor

The Wankers B - Dragonflies of Pilsen          6 : 4    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018 | 18:00

Malý Michal 2
Kratochvíl Václav 1
Nádvorník Michael 1
Suda Pavel 1
Vitouš Josef 1
Gita Tomáš
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Sinkule Michael
Mattas Tomáš 2
Hejda Radek 1
Socha Filip 1
Alexi Michal
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Krejča Jan

SK Nová Ves - FK Lochotín B          5 : 3    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
24. 3. 2019 | 09:00

Čech Jakub 2
Holeček Tomáš 1
Jiroušek Jakub 1
Kubeš Pavel 1
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Štefánek David
Hora Matěj 1
Stanka Jakub 1
Šťastný Petr 1
Fürbacher Karel
Javorský Milan
Kolouch Petr
Kronďák Jan
Mičkal Patrik
Salák Patrik

FC Palasio Plzeň - Czech Made B          5 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
24. 3. 2019 | 11:00

Denk Patrik 2
Štolle Dominik 2
Souček David 1 ŽK
Kaiser Daniel
Kypta Martin
Hradecký Dominik
Svítil Ondřej
Doležal Jakub
Vávra Tomáš
Votýpka Petr
Ždych Jakub
Malý Adam 1
Repka Michal 1
Suja Ján 1
Eršek Roman ŽK
Honomichl David
Rosocha Lukáš
Touš Ondřej

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Kojak 10 8 0 2 57 : 26  ( 31 ) 24
2. FK Lochotín B 10 7 1 2 61 : 30  ( 31 ) 22
3. FC Palasio Plzeň 10 7 1 2 56 : 29  ( 27 ) 22
4. Czech Made B 10 7 1 2 46 : 27  ( 19 ) 22
5. The Wankers B 11 5 3 3 43 : 44  ( -1 ) 18
6. SK Nová Ves 10 4 2 4 28 : 30  ( -2 ) 14
7. FC Inter Plzeň 10 4 1 5 40 : 47  ( -7 ) 13
8. Dragonflies of Pilsen 10 3 3 4 44 : 42  ( 2 ) 12
9. FC Splávek 10 2 2 6 36 : 56  ( -20 ) 8
10. FC Blizzard 10 2 1 7 22 : 36  ( -14 ) 7
11. Tahouni 10 2 1 7 27 : 64  ( -37 ) 7
12. Pumidas B 11 2 0 9 38 : 67  ( -29 ) 6

Střelci

# jméno góly g/z
1. Křížek Michael (FC Kojak) 16 2.67
2. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 15 1.5
3. Holý Michal (FK Lochotín B) 14 1.75
4. Strejček Matěj (FC Kojak) 12 1.71
5. Denk Patrik (FC Palasio Plzeň) 11 1.83
6. Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 11 1.57
7. Touš Ondřej (Czech Made B) 11 1.38
8. Barcal Jan (Pumidas B) 11 1.22
9. Matlák David (The Wankers B) 11 1.1
10. Mattas Tomáš (Dragonflies of Pilsen) 9 1.13

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.4 9
2. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 2.6 8
3. Hoger Aleš (SK Nová Ves) 3 10
4. Votýpka Petr (FC Palasio Plzeň) 3 4
5. Hajžman Marek (FK Lochotín B) 3 3
6. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 3 3
7. Kaiser Daniel (FC Palasio Plzeň) 3.3 4
8. Běl Michal (FC Blizzard) 3.6 10
9. Kronďák Jan (FK Lochotín B) 4 3
10. Krejča Jan (Dragonflies of Pilsen) 4.1 7