Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

FC Kojak - FC Splávek          4 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora — Hovorka Radim
9. 9. 2018 | 12:00

Dvořák Antonín 2
Strejček Matěj 2
Ježek Richard
Řezáč Karel
Šoltys Miloslav
Valenta Pavel
Svoboda Jaroslav 1
Šik Michal 1 ŽK+ŽK
Veselý Tomáš 1 ŽK
Hucl Jan
Kubík Jan
Lejsek Teodor
Mašek Radek
Porada Petr
Veselý Aleš

FC Inter Plzeň - Pumidas B          9 : 3    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Navrátil Tomáš — Služba: Šašková Barbora
9. 9. 2018 | 13:00

Mariánus Pavel 3
Meszárosz Michal 2
Smutný David 2
Grubr Tomáš 1
Stuchlík Petr 1 ŽK
Frank Pavel
Vavřička Pavel
Barcal Jan 1
Drapák Marek 1
Kuna Václav 1
Doležal Miloš
Hanuš Jaromír
Konáš David
Lhoták Zdeněk
Nguyen Son Huy
Procházka Antonín

FC Blizzard - Tahouni          2 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
9. 9. 2018 | 14:00

Formánek Miroslav 1
Pecháček Jakub 1
Běl Michal
Hrubý Jan
Křivánek Stanislav
Mrázek Denis
Tyrner Dominik
Bock Petr 2
Bláha Zdeněk 1
Bryš Michal
Juha Petr
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Tyml Libor

The Wankers B - Dragonflies of Pilsen          6 : 4    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018 | 18:00

Malý Michal 2
Kratochvíl Václav 1
Nádvorník Michael 1
Suda Pavel 1
Vitouš Josef 1
Gita Tomáš
Kravčík Pavel
Kroc Jakub
Sinkule Michael
Mattas Tomáš 2
Hejda Radek 1
Socha Filip 1
Alexi Michal
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Krejča Jan

SK Nová Ves - FK Lochotín B          5 : 3    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
24. 3. 2019 | 09:00

Čech Jakub 2
Holeček Tomáš 1
Jiroušek Jakub 1
Kubeš Pavel 1
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Štefánek David
Hora Matěj 1
Stanka Jakub 1
Šťastný Petr 1
Fürbacher Karel
Javorský Milan
Kolouch Petr
Kronďák Jan
Mičkal Patrik
Salák Patrik

FC Palasio Plzeň - Czech Made B          5 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
24. 3. 2019 | 11:00

Denk Patrik 2
Štolle Dominik 2
Souček David 1 ŽK
Kaiser Daniel
Kypta Martin
Hradecký Dominik
Svítil Ondřej
Doležal Jakub
Vávra Tomáš
Votýpka Petr
Ždych Jakub
Malý Adam 1
Repka Michal 1
Suja Ján 1
Eršek Roman ŽK
Honomichl David
Rosocha Lukáš
Touš Ondřej

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FK Lochotín B 22 19 1 2 151 : 52  ( 99 ) 58
2. FC Palasio Plzeň 22 16 2 4 130 : 67  ( 63 ) 50
3. FC Kojak 22 16 0 6 118 : 67  ( 51 ) 48
4. Czech Made B 22 12 1 9 96 : 82  ( 14 ) 37
5. FC Blizzard 22 10 1 11 75 : 73  ( 2 ) 31
6. SK Nová Ves 22 9 2 11 74 : 90  ( -16 ) 29
7. FC Inter Plzeň 22 9 1 12 86 : 120  ( -34 ) 28
8. The Wankers B 22 8 4 10 75 : 93  ( -18 ) 28
9. FC Splávek 22 7 2 13 90 : 119  ( -29 ) 23
10. Pumidas B 22 7 0 15 82 : 125  ( -43 ) 21
11. Dragonflies of Pilsen 22 6 3 13 86 : 103  ( -17 ) 21
12. Tahouni 22 4 1 17 67 : 139  ( -72 ) 13

Střelci

# jméno góly g/z
1. Holý Michal (FK Lochotín B) 34 1.7
2. Křížek Michael (FC Kojak) 28 1.75
3. Strejček Matěj (FC Kojak) 24 2
4. Hradecký Dominik (FC Palasio Plzeň) 23 1.35
5. Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 22 1.83
6. Dvořák Antonín (FC Kojak) 21 1.11
7. Doležal Jakub (FC Palasio Plzeň) 20 1.25
8. Socha Filip (Dragonflies of Pilsen) 19 1.06
9. Kubeš Pavel (SK Nová Ves) 19 0.86
10. Koc Václav (FC Splávek) 18 1.64

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 2.1 13
2. Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.4 9
3. Kaiser Daniel (FC Palasio Plzeň) 2.9 8
4. Hajžman Marek (FK Lochotín B) 3 3
5. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 3 15.3
6. Běl Michal (FC Blizzard) 3.1 19
7. Šoltys Miloslav st. (FC Kojak) 3.1 6.7
8. Kronďák Jan (FK Lochotín B) 3.2 5
9. Suchý Vojtěch (FC Palasio Plzeň) 3.2 5
10. Votýpka Petr (FC Palasio Plzeň) 3.3 8