2.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Baumruk Martin030
Bejček Jiří130.33
Čižmar Viktor010
Dumnický Michal771
Fiala Vít250.41
Hurtado Adrien150.2
Jurek Petr050
Kotík Ondřej360.53
Mařík David971.291
Matuška Martin670.861
Pták Ondřej140.25
Šustr Jan441
Vítovec Martin040
Zákravský Jiří150.2
Zeman Martin250.41
Brankáři
hráč g/z z
Čižmar Viktor 2 1
Jurek Petr 2.2 5
Vítovec Martin 0 1
Odehrané zápasy

Tvoje máma - Del Fuego FC Holýšov B          3 : 0    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Matuška Martin 1
Zákravský Jiří 1
Mařík David 1
Vítovec Martin
Šustr Jan
Pták Ondřej
Dumnický Michal
Kotík Ondřej ŽK
Jurek Petr
Hurtado Adrien
Fiala Vít
Zeman Martin
Heinz Jakub
Hladík Drahoslav
Kolář Martin ŽK
Marcell David
Myška Michal
Zelený Karel

Tvoje máma - Autobahn          5 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Zeman Martin 1
Bejček Jiří 1
Dumnický Michal 1
Matuška Martin 1
Mařík David 1
Zákravský Jiří
Vítovec Martin
Kotík Ondřej
Jurek Petr
Fiala Vít
Baumruk Martin
Barcal Jan 1
Jung Jan 1
Hrdina Jan
Jernek Petr
Křivánek Stanislav
Sosnovec Roman
Trylč Jakub
Trylč Ladislav
Ulrych Jan

Nová Hospoda - Tvoje máma          4 : 7    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
16. 9. 2018

Bečaver Martin 2
Buršík Jakub 1
Valenta Václav 1
Ficu Ladislav
Humpál David
Kubík Milan
Kulišan Stanislav
Velík Jakub
Vokáč Miroslav
Kotík Ondřej 2
Šustr Jan 2
Dumnický Michal 1
Hurtado Adrien 1
Mařík David 1
Baumruk Martin
Jurek Petr
Matuška Martin
Zákravský Jiří

Oranjes B - Tvoje máma          0 : 8    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
23. 9. 2018

Diviš Jakub
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kotka František
Netáhlo Zdeněk
Titěra Jan ŽK
Mařík David 3
Šustr Jan 2
Dumnický Michal 1
Matuška Martin 1
Zeman Martin 1
Bejček Jiří
Hurtado Adrien
Kotík Ondřej
Vítovec Martin

FC Brush - Tvoje máma          2 : 9    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Šašková Barbora
30. 9. 2018

Holický Marek 1
Sartorius Milan 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš
Hosnedl Lukáš
Javorský Michal
Salák Patrik
Zdvořan Jiří
Dumnický Michal 4
Fiala Vít 2 ŽK
Matuška Martin 2
Mařík David 1
Kotík Ondřej ŽK
Jurek Petr
Hurtado Adrien
Pták Ondřej
Zákravský Jiří
Zeman Martin ŽK

FC 11° Excelent - Tvoje máma          2 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Prokopec Martin 1
Hankovec Jiří 1
Zacharda Karel
Švarc Matěj
Rosocha Lukáš
Bohmann Filip
Kůžel Martin
Helma Václav ŽK
Hankovec Jan
Zíka Michal
Kotík Ondřej 1 ŽK
Pták Ondřej 1
Mařík David 1 ŽK
Šustr Jan
Matuška Martin
Baumruk Martin
Fiala Vít
Dumnický Michal
Čižmar Viktor
Bejček Jiří
Vítovec Martin

Tvoje máma - Tahouni B          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
21. 10. 2018

Mařík David 1
Matuška Martin 1 ŽK
Dumnický Michal
Fiala Vít
Hurtado Adrien
Jurek Petr
Pták Ondřej
Zákravský Jiří
Zeman Martin
Mitas Martin 2
Juha Petr 1
Bláha Zdeněk
Dvořák Jan ŽK
Kalina Pavel
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Tyml Libor