Foto
Kraj Pohár Rozhovor

Dominik Hradecký: Do posledního kola se bude hrát o play off

Rozhovor týdne je s Dominikem Hradeckým, který hraje jak Krajský přebor, ale i Pohár APF. Jak hodnotí současnou situaci a 8.místo týmu Del Fuego FC Holýšov v kraji. Jaké ambice má s týmem Palasio Plzeň v Poháru APF? Přečtěte si rozhovor.

Jak vidíš současnou sezónu krajského přeboru?
Snad každý tým od loňského roku zkvalitnil kádr a projevuje se to i na výsledcích a úrovni zápasů. Tabulka je hodně vyrovnaná a do posledního kola se bude hrát o postup do play off. Každý může porazit každého. Překvapil tym FC Remi, který bych označil za nejlepší tým, proti kterému jsme letos hráli.


Del Fuego je nyní na 8. místě a bojujete o play off. Zvládnete závěr soutěže?
Jednoznačně věřím, že zvládneme a do play off postoupíme z ještě lepšího místa než je osmé.

Soupeři Vám budou ještě Rabbit, Lochotín a Playmakers. Je to hratelný los v závěru základní části?

Podle postavení v tabulce vypadá náš los příznivě, ale jak už jsem říkal, každý může porazit každého. Pokud se sejdeme v naší obvyklé sestavě, očekávám, že si z těchto tří zápasů připíšeme minimálně 7 bodů.

Hraješ i Pohár APF za Palasio. Jak hodnotíš dosavadní průběh poháru?
Postup jsem bral jako povinnost, věřil jsem, že se nám podaří postoupit z prvního místa, ale důležitý je postup a dál uvidíme. Zasáhl jsem zatím jen do 4 zápasů a pokud bych je měl hodnotit, tak nam jako týmu ukázaly, že pokud budeme hrát zodpovědně a plnit věci, které trénujeme, můžeme pomýšlet na ty nejvyšší cíle. Naopak zápas s Kojakem nám ukázal, na čem musíme zapracovat.

Koho tipuješ na vítěze Poháru a vítěze kraje? A jaké máte s Del Fuego a Palasiem ambice?
Za vítěze poháru APF si troufnu označit nás - Palasio. Je to jednoznačně náš společný cíl a já věřím, že máme kvalitu na to ho naplnit. Na vítěze kraje tipuju už zmíněný tým FC Remi, ale samozřejmě pro celkové vítězství uděláme všechno i s Del Fuegem. Bude hlavně záležet na tom, v jaké sestavě se budeme scházet. Já osobně mám cíl probojovat se alespoň do semifinále, do kterého se nám minulou sezónu nepodařilo postoupit.

 

Autor: Michael Sinkule