3.B třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Herejk Jakub020
Janda Pavel580.63
Kastner Tomáš570.71
Klír Adam030
Linda Jiří480.5
Melka František130.33
Nedorost Jakub741.75
Pelc Miloslav370.43
Prokopec Lukáš010
Rybař Matěj5511
Sobotka Lukáš180.13
Veselý Martin340.751
Vrba Michal120.5
Brankáři
hráč g/z z
Herejk Jakub 4.5 2
Janda Pavel 4 1
Melka František 3.7 3
Vrba Michal 7 2
Odehrané zápasy

Kaštani - FC Veselá          4 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Votýpková Kristýna
2. 9. 2018

Hazdra Tomáš 2
Müller Jan 1
Metlička Daniel 1
Arnet Jan
Soukup Petr
Mach Martin
Jebáček Karel
Forejt Jan
Dušek Roman
Černý Jan
Škreko Miroslav
Janda Pavel
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Pelc Miloslav
Rybař Matěj ŽK
Sobotka Lukáš
Veselý Martin ŽK

FC Veselá - Moes          3 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna — Bláha Etienne Michel
16. 9. 2018

Janda Pavel 1
Kastner Tomáš 1
Nedorost Jakub 1
Klír Adam
Linda Jiří
Melka František
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš
Sirotek Vladimír 2
Kepka Karel 1
Bláha Pavel
Hajný Miroslav
Hellmayer Ladislav
Kolečko Petr
Samek Václav

NFC Wan Plzeň - FC Veselá          1 : 13    ( 0 : 7 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Holec Zdeněk 1
Kovařík Martin
Krauz Petr
Volf Vladimír
Nedorost Jakub 5
Janda Pavel 2
Linda Jiří 2
Veselý Martin 2
Kastner Tomáš 1
Melka František 1
Klír Adam
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš

FC Veselá - FC Zmar          1 : 7    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
30. 9. 2018

Linda Jiří 1
Janda Pavel
Kastner Tomáš
Klír Adam
Prokopec Lukáš
Rybař Matěj
Sobotka Lukáš
Vrba Michal
Vitouš Josef 2
Hynek Daniel 1
Král Michal 1
Štěpánek Petr 1
Vícha Petr 1
Votava Zdeněk 1
Liška Karel
Mezera Martin
Zemko Dominik

Seladons United - FC Veselá          7 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
7. 10. 2018

Bělohlávek Martin 2
Klička Jakub 1
Krč Daniel 1
Krč Michal 1
Novák Vladislav 1
Somolík Petr 1
Dřímal Miloš
Janda Pavel 1
Rybař Matěj 1
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Melka František
Nedorost Jakub
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš
Veselý Martin

FC Veselá - Hurikáni          12 : 2    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie — Bláha Etienne Michel
14. 10. 2018

Rybař Matěj 4
Kastner Tomáš 3
Pelc Miloslav 2
Janda Pavel 1
Linda Jiří 1
Veselý Martin 1
Herejk Jakub
Sobotka Lukáš
Berger Jiří 1 ŽK
Klinger Milan 1
Brůha Marek
Čorňák Jiří

FC Splávek B - FC Veselá          7 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Větrovská Veronika
20. 10. 2018

Sojka Jan 5
Šik Michal 1 ŽK
Veselý Aleš 1
Hucl Jan
Navrátil Ladislav
Říšský František
Suk Jakub
Veselý Tomáš
Nedorost Jakub 1
Vrba Michal 1
Janda Pavel
Kastner Tomáš
Linda Jiří
Pelc Miloslav
Sobotka Lukáš

TJ Bouda - FC Veselá          7 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
4. 11. 2018

Prokš Adam 5
Fichtl Luděk 1
Žídek Slavomír 1
Behenský David
Kubásek Tomáš
Svoboda Václav
Weis Ondřej
Zenkl Zdeněk
Pelc Miloslav 1
Sobotka Lukáš 1
Herejk Jakub
Janda Pavel
Linda Jiří
Rybař Matěj