3.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bosák Filip020
Dvořák Jan060
Eliáš Jaromír070
Hejna JindřichA010
Kastelic Oliver130.331
Kašpar Václav180.13
Kubín Dominik541.251
Lukavský JindřichDrebins Team360.5
Matějka JiříA030
Nový JiříA230.67
Pecháček JakubDrebins Team040
Picek JanA1081.25
Rogaczewski Jan0201
Stanislav JanExmet331
Šmíd JiříA431.33
Velíšek Petr070
Brankáři
hráč g/z z
Dvořák Jan 2.5 6
Pecháček Jakub 1 1
Rogaczewski Jan 3 2
Odehrané zápasy

FC TBC B - Moes          2 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
8. 9. 2019

Picek Jan 2
Dvořák Jan
Eliáš Jaromír
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Matějka Jiří
Pecháček Jakub
Velíšek Petr
Bláha Pavel 1
Mitas Martin 1
Hajný Miroslav ŽK
Kaiser Daniel
Klečka Václav
Kolečko Petr
Kutlák Jiří
Sirotek Vladimír

FC Stars Plzeň - FC TBC B          3 : 2    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Roučka Filip — Sypták Petr
21. 9. 2019

Jurčenko Kirill 1
Palkovič Pavol 1
Hošek Jaroslav
Hrdlička Petr
Kohút Lukáš
Kopil Rastislav
Kushnir Dmytro
Sinkule Michael
Picek Jan 2
Bosák Filip
Dvořák Jan
Eliáš Jaromír
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Stanislav Jan

FC TBC B - TJ Sokol Vejprnice          5 : 6    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Maišlová Lucie
29. 9. 2019

Šmíd Jiří 3
Lukavský Jindřich 1
Picek Jan 1
Kašpar Václav
Kubín Dominik ŽK
Matějka Jiří
Rogaczewski Jan ŽK
Hajžman Michal 2
Rada Vlastimil 2
Hauser Martin 1
Rollinger Jaroslav 1
Motyka Tomáš

TJ Bouda - FC TBC B          0 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Štrunc Jan — Služba: Štefanová Eliška
6. 10. 2019

Behenský David
Weis Ondřej
Svoboda Václav
Sedláček Radek
Nechutný Marek
Kubásek Tomáš
Fichtl Luděk
Bouda Jiří
Beneš František
Zenkl Zdeněk
Nový Jiří 1
Bosák Filip
Eliáš Jaromír
Kašpar Václav
Picek Jan
Rogaczewski Jan
Šmíd Jiří
Velíšek Petr

FC TBC B - BAF Žebrákův zen          3 : 2    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina
13. 10. 2019

Picek Jan 2
Kubín Dominik 1
Dvořák Jan
Eliáš Jaromír
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Matějka Jiří
Velíšek Petr
Hos Josef 1
Belina Ladislav
Dvořák Jiří
Kačírek Petr
Kocáb Jan
Kučera Petr
Loukota Petr
Navrátil Pavel
Syrovátka Šimon

FC Mafie Plzeň - FC TBC B          1 : 7    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Skuhravý Ondřej 1
Brejník Lukáš
Burt Pavel
Kasl Pavel
Machurka Martin
Marek Josef
Richter Patrik
Šimice Petr ŽK
Tichota Jan
Kubín Dominik 2
Lukavský Jindřich 2
Stanislav Jan 2
Picek Jan 1
Eliáš Jaromír
Kastelic Oliver ŽK
Pecháček Jakub
Velíšek Petr

FC Persie - FC TBC B          2 : 5    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora
27. 10. 2019

Kosť Tomáš 1
Mareš Ondřej 1
Budač Michal
Vitouš Josef
Šantín David
Polák Petr
Pelán Petr
Kravčík Pavel
Davídek Ondřej
Walter Miroslav
Kubín Dominik 2
Kašpar Václav 1
Picek Jan 1
Stanislav Jan 1
Dvořák Jan
Velíšek Petr

FC Vallecas - FC TBC B          1 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019

Žežulka Petr 1
Velík Jakub
Soukup Petr
Plaščiak Patrik
Novák Daniel
Jerman Martin
Javorský Štěpán
Janovský Karel
Fronk Michal
Anton Jaroslav
Nový Jiří 1
Picek Jan 1
Dvořák Jan
Eliáš Jaromír
Hejna Jindřich
Kastelic Oliver
Kašpar Václav
Pecháček Jakub
Velíšek Petr

Nabídka dne - FC TBC B          5 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
10. 11. 2019

Luňák David 2
Zahálka Vít 2
Petrmichl Radek 1
Holčák Michal
Hřebec Jaroslav
Křivánek Stanislav
Směšný Michal
Kastelic Oliver 1
Šmíd Jiří 1
Dvořák Jan
Eliáš Jaromír
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Velíšek Petr