2.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Angermayer PatrickThe Wankers B541.25
Beránek Tomáš010
Bláha ZdeněkA030
Dvořák Jan140.25
Filip VáclavA111
Juha PetrA010
Kalina Pavel090
Kepka KarelDragonflies of Pilsen670.86
Mitas Martin370.43
Pechr Jiří170.14
Petričko Pavel080
Procházka MartinA270.29
Rašek Martin010
Rous JanA111
Rous RadekA632
Švejda FilipMoes120.5
Tyml Libor020
Veselovský Miroslav111
Brankáři
hráč g/z z
Kalina Pavel 5 9
Odehrané zápasy

FC Brush - Tahouni B          3 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
14. 9. 2019

Ernst Tomáš 1
Javorský Michal 1
Sartorius Milan 1
Ciganek Zdeněk
Holický Marek
Hosnedl Lukáš
Lochman Matěj
Tančous Jakub
Angermayer Patrick 1
Bláha Zdeněk
Dvořák Jan
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Procházka Martin
Rašek Martin

Tahouni B - Seladons United          5 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Větrovská Veronika
22. 9. 2019

Rous Radek 3
Angermayer Patrick 1
Veselovský Miroslav 1
Bláha Zdeněk
Kalina Pavel
Kepka Karel
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Procházka Martin
Bělohlávek Martin ŽK
Dřímal Miloš
Holeček Jan
Klička Jakub
Koželuh Jakub
Krč Daniel
Riška David
Somolík Petr ŽK

FC 11° Excelent - Tahouni B          8 : 2    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Štefanová Eliška
28. 9. 2019

Palka Karel 4
Štolle Jakub 2
Prokopec Martin 1
Zíka Michal 1
Hankovec Jan
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Zacharda Karel
Dvořák Jan 1
Rous Jan 1
Beránek Tomáš
Kalina Pavel
Mitas Martin
Petričko Pavel
Procházka Martin

Oranjes - Tahouni B          3 : 6    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Štefanová Eliška
6. 10. 2019

Klečka Daniel 2
Kadlec Michal 1
Flachs Robert
Hess Aleš
Nový Josef
Vachovec Michal
Rous Radek 2
Kepka Karel 1
Mitas Martin 1
Procházka Martin 1
Švejda Filip 1
Kalina Pavel
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Tyml Libor

Tahouni B - Real Plzeň          7 : 6    ( 7 : 3 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Sypták Petr
13. 10. 2019

Kepka Karel 2
Mitas Martin 2
Angermayer Patrick 1
Pechr Jiří 1
Rous Radek 1
Bláha Zdeněk
Dvořák Jan
Kalina Pavel
Petričko Pavel
Kalčík Petr 2
Zítek Jakub 2
Popík Štefan 1
Zuna Martin 1
Ficu Ladislav
Kopcsák Jozef
Nový Michal
Pospíšil Jakub
Soukup Petr

Hurikáni - Tahouni B          6 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Cimbota Zdeněk 4
Brůha Marek 1
Čorňák Jiří 1
Berger Jiří
Kepka Tomáš
Monhart Aleš
Kepka Karel 2
Procházka Martin 1
Dvořák Jan
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Tyml Libor

Tahouni B - FC DAB          1 : 6    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
27. 10. 2019

Filip Václav 1
Juha Petr
Kalina Pavel
Kepka Karel
Pechr Jiří
Procházka Martin
Tichý Daniel 4
Folk Jan 1 ŽK
Vojta Dominik 1
Procházka Petr
Reichert Ondřej
Potoček Matěj
Šura Dominik
Lecjaks Lukáš
Vojáček Michal
Schleis Karel

FC RS - Tahouni B          4 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal
3. 11. 2019

Skala Petr 2
Bass David 1
Tillinger Michal 1
Hejsek Jiří
Hladík Drahoslav
Stehlík Jiří
Angermayer Patrick 2
Kalina Pavel
Kepka Karel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Procházka Martin

Tahouni B - FC Fighters          1 : 9    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
10. 11. 2019

Kepka Karel 1
Kalina Pavel
Mitas Martin
Petričko Pavel
Švejda Filip
Novák Miroslav 3
Sedlák Jan 2
Špic Štěpán 2
Vrba Lukáš 2
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Štěpánek Petr