3.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Holub Lukáš150.2
Hošek Jaroslav040
Hrdlička PetrKrvavá Tlačenka350.6
Chládek Aleš010
Jurčenko Kirill680.752
Kohút Lukáš280.251
Kopil Rastislav170.14
Kushnir DmytroFC Internazionale680.75
Negru Maxim050
Palkovič Pavol331
Sinkule MichaelThe Wankers B150.2
Wurll Tomáš040
Brankáři
hráč g/z z
Kohút Lukáš 5 2
Negru Maxim 5 1
Sinkule Michael 6 1
Wurll Tomáš 6 4
Odehrané zápasy

TJ Bouda - FC Stars Plzeň          4 : 4    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2019

Král Michal 2
Sedláček Radek 1
Zenkl Zdeněk 1
Behenský David
Bouda Jiří
Kubásek Tomáš
Nechutný Marek
Svoboda Václav
Weis Ondřej
Kushnir Dmytro 2
Palkovič Pavol 1
Kohút Lukáš 1
Sinkule Michael
Negru Maxim
Holub Lukáš
Kopil Rastislav
Jurčenko Kirill
Hošek Jaroslav
Wurll Tomáš

FC Stars Plzeň - FC TBC B          3 : 2    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Roučka Filip — Sypták Petr
21. 9. 2019

Jurčenko Kirill 1
Palkovič Pavol 1
Hošek Jaroslav
Hrdlička Petr
Kohút Lukáš
Kopil Rastislav
Kushnir Dmytro
Sinkule Michael
Picek Jan 2
Bosák Filip
Dvořák Jan
Eliáš Jaromír
Kašpar Václav
Lukavský Jindřich
Stanislav Jan

FC Mafie Plzeň - FC Stars Plzeň          10 : 1    ( 6 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Berger Jiří
28. 9. 2019

Richter Patrik 3
Burt Pavel ml. 2
Seemann Petr 2
Liška Petr 1
Marek Josef 1
Vyskočil Jiří 1
Brejník Lukáš
Kasl Pavel
Machurka Martin
Palkovič Pavol 1
Holub Lukáš
Hošek Jaroslav
Jurčenko Kirill
Kohút Lukáš
Kopil Rastislav
Kushnir Dmytro
Negru Maxim
Wurll Tomáš

FC Stars Plzeň - FC Persie          1 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
5. 10. 2019

Kopil Rastislav 1
Hošek Jaroslav
Hrdlička Petr
Chládek Aleš
Jurčenko Kirill ŽK
Kohút Lukáš ŽK
Kushnir Dmytro
Negru Maxim
Wurll Tomáš
Pressl Jan 2
Davídek Ondřej 1
Mareš Ondřej 1
Budač Michal
Jandoš Michal
Kosť Tomáš
Pelán Petr
Šantín David
Walter Miroslav

FC Vallecas - FC Stars Plzeň          5 : 3    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
12. 10. 2019

Fronk Michal 2
Janovský Karel 1
Javorský Štěpán 1
Plaščiak Patrik 1
Anton Jaroslav
Velík Jakub
Soukup Petr
Novák Daniel
Jerman Martin
Janovský Petr ŽK
Žežulka Petr
Hrdlička Petr 1
Kushnir Dmytro 1
Sinkule Michael 1
Holub Lukáš
Jurčenko Kirill
Kohút Lukáš
Negru Maxim

FC Stars Plzeň - Nabídka dne          5 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Hrdlička Petr 2
Jurčenko Kirill 2
Kohút Lukáš 1
Holub Lukáš
Kopil Rastislav
Kushnir Dmytro
Sinkule Michael
Novák Jaroslav 2
Zahálka Vít 2
Hřebec Martin 1
Petrmichl Radek 1
Hebr Václav
Hřebec Jaroslav ŽK
Směšný Michal
Straka Michal

Moes - FC Stars Plzeň          6 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
27. 10. 2019

Vlk Lukáš 4
Sirotek Vladimír 2
Bláha Pavel
Kepka Karel
Kutlák Jiří
Kushnir Dmytro 1
Jurčenko Kirill
Kohút Lukáš
Kopil Rastislav
Negru Maxim
Sinkule Michael
Wurll Tomáš

FC Stars Plzeň - TJ Sokol Vejprnice          6 : 8    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Repka Michal
9. 11. 2019

Jurčenko Kirill 3 ŽK
Kushnir Dmytro 2
Holub Lukáš 1
Hrdlička Petr
Kohút Lukáš
Kopil Rastislav
Hora Matěj 2
Paul Lukáš 2
Havlas Marek 1
Loužecký Petr 1
Rollinger Jaroslav 1
Zimmermann Tomáš 1
Motyka Tomáš