4.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bereš Róbert8811
Bílek Petr350.6
Faflík MiloslavFC TBC B0801
Hakr Miroslav090
Kabrna PřemyslFC TBC B160.17
Koča Zdeněk761.17
Mikuš Tomáš422
Motyčka Petr3100.31
Řehoř Vít010
Smola Michal470.57
Varga Lukáš190.11
Zajíc Tomáš130.33
Brankáři
hráč g/z z
Faflík Miloslav 4.8 8
Kabrna Přemysl 1 1
Varga Lukáš 5 1
Odehrané zápasy

FC Sylván - Šlapák CF          6 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Zemko Dominik — Radič Lukáš
1. 9. 2019

Novák Miroslav 2
Zherebov Alexandr 1
Krejza Milan 1
Špic Štěpán 1
Špecián Matěj 1
Starý Jan
Rybička Martin
Purdeš Jan
Nový Jiří
Muk Jan
Formánek Karel
Mikuš Tomáš 2
Bereš Róbert
Faflík Miloslav ŽK
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Řehoř Vít
Varga Lukáš

Warriors B - Šlapák CF          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
8. 9. 2019

Forghieri Daniel 1
Kubásek Tomáš 1
Reisinger Lukáš 1
Křen Tomáš
Kutný Petr
Sládek Michal
Suchý Pavel
Turek David
Vinický Zdeněk
Mikuš Tomáš 2
Bereš Róbert 1
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Varga Lukáš

Šlapák CF - Kanonýři          2 : 8    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Sypták Petr
14. 9. 2019

Bereš Róbert 1
Kabrna Přemysl 1
Bílek Petr
Faflík Miloslav
Koča Zdeněk
Motyčka Petr
Varga Lukáš
Černý Dominik 2
Prach Matyáš 2
Folk Jan 1
Kilbergr Jan 1
Orosz Matěj 1
Tyml Václav 1
Hraběta Václav
Polák Lukáš
Vondra Daniel

Šlapák CF - FC Bördelo Radčice          8 : 1    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Roučka Filip — Sypták Petr
21. 9. 2019

Bereš Róbert 3 ŽK
Bílek Petr 2
Smola Michal 2
Motyčka Petr 1
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Koča Zdeněk
Varga Lukáš
Justra Dominik 1
Kalina Dominik
Kazda Robert
Kohout Martin
Kolařík Roman
Lavička David
Mildorf Lukáš
Polereczký Pavel
Řežábek Filip

FC Predators - Šlapák CF          5 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie — Radič Lukáš
28. 9. 2019

Demitrov Michal 4
Klíč Tomáš 1
Červeňák Radek
Červeňák Radim
Klesa Tomáš
Picka Lukáš
Vild Jiří
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Smola Michal
Varga Lukáš

Šlapák CF - AC Bolevec 2012          2 : 7    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra
5. 10. 2019

Koča Zdeněk 1
Zajíc Tomáš 1
Bereš Róbert
Bílek Petr
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Motyčka Petr ŽK
Smola Michal
Varga Lukáš
Pavlíček Jaroslav 3
Holec Jan 2
Nový Michal 1
Vacík Martin 1
Ceplecha Jaroslav
Johanna František ŽK
Maišl Stanislav
Rasl Karel

FC Paradox Plzeň - Šlapák CF          2 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2019

Kadlec Jiří 2
Bína Tomáš
Váchal Martin
Trnka František
Tomášek Petr
Tetur Dominik
Šoffr Jiří
Kvěš Robin
Hellmayer Radek
Verner Martin
Koča Zdeněk 3
Bereš Róbert 1
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Motyčka Petr
Smola Michal
Varga Lukáš

Šlapák CF - Pilsen Boys          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
19. 10. 2019

Šlapák CF - Tigons          6 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Berger Jiří
26. 10. 2019

Motyčka Petr 2
Bílek Petr 1
Koča Zdeněk 1
Smola Michal 1
Varga Lukáš 1
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Šroubek Jakub 2
Janouškovec Tomáš 1
Šašek Jan 1
Bystřický Jan
Fajfrlík Karel
Panský Josef
Sedláček Martin
Vořech Daniel
Vořech Jan

Šlapák CF - Magna Seating          1 : 3    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019

Smola Michal 1
Bereš Róbert
Bílek Petr
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Zajíc Tomáš
Lieser Ondřej 1
Halúska Peter 1
Samko Erik 1
Schuster Vlastimil
Shcheretskyi Roman
Rajchl Michal
Atamaniuk Andrii
Hrubý Zbyněk
Fořt Karel
Bodnár Ján
Valko Michal

F.C. Holá Beznaděj - Šlapák CF          5 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019

Tsidylkin Ivan 3
Rath Pavel 1
Kaufner Petr 1
Stoica Robert
Sauer Lukáš
Baranský Josef
Potluka Otakar
Gribov Kole
Buzov Viktor
Wiener Martin
Bereš Róbert 2
Koča Zdeněk 2
Hakr Miroslav
Motyčka Petr
Smola Michal
Varga Lukáš
Zajíc Tomáš