4.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bereš Róbert19131.46
Bílek Petr340.75
Faflík MiloslavFC TBC B0130
Hakr Miroslav1110.09
Kabrna PřemyslFC TBC B260.33
Koča Zdeněk1100.1
Mikuš Tomáš861.33
Motyčka Petr4140.292
Schwetz Jakub250.4
Smola Michal2130.15
Varga Lukáš2120.173
Zajíc Tomáš111
Brankáři
hráč g/z z
Faflík Miloslav 3.1 13
Kabrna Přemysl 3.5 2
Odehrané zápasy

Šlapák CF - Kometa          1 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Koča Zdeněk 1
Bereš Róbert
Bílek Petr
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Schwetz Jakub
Varga Lukáš
Krýda Martin 2
Duspiva Lukáš
Šloufová Michala
Šimek Štěpán
Němec Ondřej
Lukáš Ondřej
Kraft Tomáš
Houdek Petr
Flaišman Jan
Velíšek Petr

Šlapák CF - SK VSP          3 : 3    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Maišlová Lucie — Fürbacher Karel
8. 9. 2018

Bereš Róbert 2
Bílek Petr 1
Faflík Miloslav
Koča Zdeněk
Smola Michal
Varga Lukáš ŽK
Kalián Jan 1
Matějka Jiří 1
Zíka Marek 1 ŽK
Ilavskyj Viktor
Mareš Pavel
Moravec Vojtěch
Seemann Petr
Veselý Aleš

Šlapák CF - FC Fotbalisti B          1 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2018

Bereš Róbert 1
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Koča Zdeněk
Motyčka Petr
Schwetz Jakub
Smola Michal
Varga Lukáš
Zdeněk Jan 1
Mach Petr 1
Procházka Jaroslav
Ludvík Jaroslav
Kurisko Ján
Kalfeřt David
Jerman Richard
Jandoš Michal
Cigler Pavel
Batěk Daniel

FC Stars Plzeň - Šlapák CF          4 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Jurčenko Kirill 2
Kohút Lukáš 2
Fiřt Jiří
Jelani Timur
Kopil Rastislav
Krušina Jiří
Palkovič Pavol
Sinkule Michael
Wurll Tomáš
Bereš Róbert 2
Varga Lukáš 2 ŽK
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Motyčka Petr
Smola Michal

Šlapák CF - FC LDN          0 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Křen Tomáš — Služba: Větrovská Veronika
6. 10. 2018

Bereš Róbert
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Koča Zdeněk
Motyčka Petr
Smola Michal
Varga Lukáš
Moulis Josef 1
Piskáček Daniel 1
Hurt Pavel
Končel Jiří
Müller Jan
Salák Patrik
Václavíková Lucie

J-Tekt KVS Plzeň - Šlapák CF          6 : 5    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie — Bláha Etienne Michel
14. 10. 2018

Neubauer Lukáš 2
Nevečeřal Jakub 2
Vlčák Stanislav 2
Hásek Ladislav ŽK
Mašek Jan
Merjavčík Petr
Velík Jakub
Bereš Róbert 4
Motyčka Petr 1
Faflík Miloslav
Koča Zdeněk
Smola Michal
Varga Lukáš

Šlapák CF - FC Paradox Plzeň          7 : 4    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Větrovská Veronika
20. 10. 2018

Bereš Róbert 3
Bílek Petr 2
Motyčka Petr 1
Smola Michal 1
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Koča Zdeněk
Varga Lukáš
Bína Tomáš 1
Kadlec Jiří 1
Maroušek Jakub 1
Váchal Martin 1

Pilsen Boys - Šlapák CF          1 : 0    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Rajtolar Stanislav 1
Vozabule Miroslav
Tintěra Lukáš
Thoma Pavel
Kunzmann Vladimír
Procházka Martin
Petrák Lukáš
Panteleimon Nikolaos
Netušil Jan
Zavacki Jan
Bereš Róbert
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Motyčka Petr
Schwetz Jakub
Smola Michal

Kometa - Šlapák CF          2 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
7. 4. 2019

Dubský Miroslav 1
Kydlíček Ondřej 1
Flaišman Jan ŽK
Hladík Martin
Kraft Tomáš
Lukáš Ondřej
Purdeš Jan
Růžička Václav
Velíšek Petr
Bereš Róbert 1
Hakr Miroslav 1
Mikuš Tomáš 1
Motyčka Petr 1
Faflík Miloslav
Smola Michal
Varga Lukáš

SK VSP - Šlapák CF          2 : 4    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Štika Jan 2
Holka Lukáš
Kalián Jan
Macurik Marián ŽK
Mareš Pavel
Matějka Jiří
Moravec Vojtěch ŽK
Toušek Lukáš
Schwetz Jakub 2
Bereš Róbert 1
Mikuš Tomáš 1
Bílek Petr
Faflík Miloslav
Koča Zdeněk
Motyčka Petr ŽK
Smola Michal
Varga Lukáš

FC Fotbalisti B - Šlapák CF          3 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
28. 4. 2019

Kosť Tomáš 2
Zdeněk Jan 1
Batěk Daniel
Douša Josef
Jandoš Michal
Kalfeřt David
Kurisko Ján
Mikuš Tomáš 2
Bereš Róbert
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Schwetz Jakub
Smola Michal
Varga Lukáš

Šlapák CF - FC Stars Plzeň          1 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Větrovská Veronika — Zemko Dominik
4. 5. 2019

Motyčka Petr 1 ŽK
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Koča Zdeněk
Mikuš Tomáš
Smola Michal
Jurčenko Kirill 2
Kohút Lukáš 2
Holub Lukáš
Palkovič Pavol
Negru Maxim ŽK
Kushnir Dmytro
Kopil Rastislav
Hrdlička Petr
Hošek Jaroslav
Wurll Tomáš

FC LDN - Šlapák CF          4 : 9    ( 3 : 4 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
18. 5. 2019

Končel Jiří 2
Kilián Jaroslav 1
Salák Patrik 1
Hurt Pavel
Martínek Luboš
Piskáček Daniel
Bereš Róbert 5
Mikuš Tomáš 4
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Varga Lukáš

Šlapák CF - J-Tekt KVS Plzeň          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Repka Michal — Žebro Michal — Služba: Votýpková Kristýna
25. 5. 2019

FC Paradox Plzeň - Šlapák CF          2 : 3    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
2. 6. 2019

Kadlec Jiří 2
Bína Tomáš ŽK
Hellmayer Radek
Maroušek Jakub
Tetur Dominik
Verner Martin
Kabrna Přemysl 2
Smola Michal 1
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Koča Zdeněk
Motyčka Petr
Varga Lukáš ŽK

Šlapák CF - Pilsen Boys          1 : 6    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
8. 6. 2019

Zajíc Tomáš 1
Bereš Róbert
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Koča Zdeněk
Mikuš Tomáš
Motyčka Petr
Smola Michal
Kolářský David 3
Procházka Martin 1
Schmirler David 1
Tintěra Lukáš 1
Kotlár Lukáš
Kružej Luděk
Kunzmann Vladimír
Vozabule Miroslav