1.A třída

zobrazují se hráči ze soupisky, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Behenský David060
Bodanský MartinCzech Made851.6
Bodanský MichalCzech Made1462.33
Bórik Tomáš020
Kratochvíl VáclavThe Wankers B360.5
Martiška Ivan441
Matulka David360.5
Mork Jan321.5
Špetka Jiří260.331
Štěpánek David010
Štěpánek Petr160.17
Turek Michal050
Turek Václav111
Brankáři
hráč g/z z
Behenský David 2.8 5
Bórik Tomáš 8 2
Štěpánek David 4 1
Odehrané zápasy

SK Šeptem - FC Důraz          7 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Běl Michal — Služba: Votýpková Kristýna
9. 9. 2018

Bodanský Michal 3
Bodanský Martin 2
Matulka David 1
Špetka Jiří 1
Behenský David
Štěpánek Petr
Turek Michal
Kozubík Michal 1
Kožíšek Lukáš 1
Křížek Karel 1
Anděl Jakub
Anděl Pavel
Bratek Jan
Hladký Filip
Sartorius Michal
Tegi Zdeněk

SK Šeptem - Plzeňský ležák          4 : 7    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
16. 9. 2018

Bodanský Martin 1
Bodanský Michal 1
Špetka Jiří 1
Štěpánek Petr 1
Bórik Tomáš
Kratochvíl Václav
Matulka David
Turek Michal
Fürbacher Karel 4
Forman Adam 1
Ráb Michal 1
Stupka Lukáš 1
Ernst Tomáš
Helma Karel
Končel Jiří
Vričan Martin

Do Ugandy jedou pandy - SK Šeptem          9 : 2    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Denk Patrik 3
Loukota Jiří 2
Myška Michal 2
Šobr Martin 2
Šobr Dominik
Šejda Jakub
Šagát Daniel
Pytlík Lukáš
Papranec Filip
Zelený Tomáš
Bodanský Michal 1
Martiška Ivan 1
Behenský David
Bórik Tomáš
Kratochvíl Václav
Matulka David

FC Psycho - SK Šeptem          3 : 8    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2018

Horník Jakub 1
Kerber Daniel 1
Malý Adam 1
Kočandrle Petr
Krušina Martin
Nový Pavel
Pavlíček Jaroslav
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Bodanský Michal 4
Mork Jan 2
Kratochvíl Václav 1
Turek Václav 1
Behenský David
Štěpánek Petr

SK Šeptem - FC TBC          2 : 5    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
7. 10. 2018

Matulka David 1
Mork Jan 1
Behenský David
Bodanský Martin
Špetka Jiří
Štěpánek Petr
Turek Michal
Rajtolar Stanislav 3
Kubín Dominik 1
Nový Jiří 1
Bilinchuk Andrei
Šourek Jaromír
Rogaczewski Jan
Picek Jan
Kašpar Václav
Hejna Jindřich
Zahradník Tomáš

Bee Sting B - SK Šeptem          0 : 7    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Buřič Oldřich
Holý Martin
Jůna František
Škach Ondřej
Šroub Jan
Touš Petr
Zemčík Robert
Bodanský Martin 4
Bodanský Michal 1
Martiška Ivan 1
Matulka David 1
Behenský David
Kratochvíl Václav
Špetka Jiří
Turek Michal

SK Šeptem - Krvavá Tlačenka          1 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šteinerová Kateřina
21. 10. 2018

Bodanský Martin 1
Kratochvíl Václav
Martiška Ivan
Matulka David
Špetka Jiří ŽK
Štěpánek David
Štěpánek Petr
Turek Michal
Hric Tomáš 2
Kolář Václav 1
Zmrazek Josef 1
Holý František
Hrdlička Petr
Lochman Matěj
Šmídl Milan

SK Šeptem - FC RS          8 : 3    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
4. 11. 2018

Bodanský Michal 4
Kratochvíl Václav 2
Martiška Ivan 2
Behenský David
Špetka Jiří
Štěpánek Petr
Bass David 2
Měsíček Zdeněk 1
Hejsek Jiří
Skala Petr
Stehlík Jiří
Tillinger Michal