1.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Behenský David030
Bodanský Martin010
Bodanský Michal340.75
Bórik Tomáš010
Kalabza JosefDo Dna B751.4
Kleisner Pavel431.33
Kratochvíl VáclavThe Wankers B020
Martiška Ivan651.2
Matulka DavidDo Dna B221
Špetka Jiří150.2
Štěpánek David010
Turek Michal030
Vondra Štěpán340.75
Brankáři
hráč g/z z
Behenský David 4.7 3
Bórik Tomáš 3 1
Štěpánek David 3 1
Odehrané zápasy

FC Hombre - SK Šeptem          1 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šašková Barbora
6. 9. 2020

Urban Martin 1 ŽK
Adamčík Miroslav
Směšný Michal
Sedlecký Libor
Reis Václav
Pitlík Karel
Křížek Daniel
Hřebec Jaroslav
Fakan Jan ŽK
Zahálka Vít
Kalabza Josef 2
Martiška Ivan 2
Bodanský Michal 1
Špetka Jiří 1
Behenský David
Kratochvíl Václav
Turek Michal

Dream Team - SK Šeptem          3 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Minaříková Pavlína
12. 9. 2020

Macháček Martin 2
Hovorka Radim 1
Holub Adam
Jedlička Ladislav
Kaucký Václav
Macháček Milan
Tichý Daniel
Voves Petr
Martiška Ivan 2
Bodanský Michal 1
Kleisner Pavel 1
Bórik Tomáš
Kalabza Josef
Kratochvíl Václav
Špetka Jiří
Turek Michal
Vondra Štěpán

Tahouni - SK Šeptem          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
20. 9. 2020

Angermayer Patrick 1
Rous Radek 1
Procházka Martin 1
Petričko Pavel
Pechr Jiří
Kepka Karel
Kalina Pavel
Juha Petr
Bláha Zdeněk ŽK
Tyml Libor
Bodanský Michal 1
Kalabza Josef 1
Kleisner Pavel 1
Bodanský Martin
Martiška Ivan
Matulka David
Špetka Jiří
Štěpánek David
Vondra Štěpán

FC Psycho - SK Šeptem          6 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Líkařová Markéta — Pospíšil Jakub
3. 10. 2020

Porada Petr 3
Kerber Daniel 2
Malý Adam 1
Krušina Martin
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Vondra Štěpán 2
Kalabza Josef 1
Martiška Ivan 1
Behenský David
Špetka Jiří

SK Šeptem - FC Playmakers Plzeň B          9 : 7    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Hošek Jaroslav — Služba: Štefanová Eliška
11. 10. 2020

Kalabza Josef 3
Kleisner Pavel 2
Matulka David 2
Martiška Ivan 1
Vondra Štěpán 1
Behenský David
Bodanský Michal
Špetka Jiří
Turek Michal
Otýs Martin 4
Pondělík Ondřej 2
Rajtolar Jiří 1
Cink Jaroslav
Kružej Luděk
Mašek Michal
Rajtolar Stanislav
Svoboda Daniel