2.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Ficu Ladislav470.57
Fronk MichalB010
Ježek RichardFC Kojak010
Kalčík Petr240.5
Kopcsák Jozef590.56
Krýda MartinDo Dna B050
Mašek JakubB010
Nový Michal422
Popík ŠtefanB560.83
Pospíšil JakubB020
Salcman Martin020
Soukup PetrB020
Sušánka Jan020
Šebek JanFC Uklizenozavás340.75
Valenta Václav780.88
Zítek Jakub380.381
Zuna Martin140.251
Brankáři
hráč g/z z
Krýda Martin 8 1
Pospíšil Jakub 5.5 2
Zítek Jakub 5.5 6
Odehrané zápasy

FC Fighters - Real Plzeň          5 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2019

Novák Miroslav 2
Anděl Jakub 1
Bernard Jan 1
Špic Štěpán 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Forman Jakub ČK
Štěpánek Petr
Vrba Lukáš
Šebek Jan 3
Ficu Ladislav
Ježek Richard
Kopcsák Jozef
Popík Štefan
Salcman Martin
Valenta Václav
Zítek Jakub
Zuna Martin ŽK

Real Plzeň - FC Brush          5 : 6    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Maišlová Lucie
22. 9. 2019

Popík Štefan 3
Kopcsák Jozef 2
Fronk Michal
Kalčík Petr
Mašek Jakub
Salcman Martin
Šebek Jan
Valenta Václav
Zítek Jakub
Zdvořan Jiří 3
Ernst Tomáš 1
Holický Marek 1
Javorský Michal 1
Ciganek Zdeněk
Hosnedl Lukáš
Lochman Matěj
Tančous Jakub

Seladons United - Real Plzeň          5 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Berger Jiří
28. 9. 2019

Bělohlávek Martin 2
Novák Vladislav 2
Krč Michal 1
Koželuh Jakub
Krč Daniel
Somolík Petr
Zimmermann Lukáš
Valenta Václav 2
Ficu Ladislav
Kalčík Petr
Kopcsák Jozef
Krýda Martin
Šebek Jan
Zítek Jakub

Real Plzeň - FC 11° Excelent          1 : 6    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Repka Michal — Radič Lukáš
6. 10. 2019

Valenta Václav 1
Ficu Ladislav
Kalčík Petr
Kopcsák Jozef
Popík Štefan
Soukup Petr
Zítek Jakub
Zuna Martin
Zíka Michal 3
Hankovec Jiří 1
Helma Václav 1
Palka Karel 1
Kůžel Martin
Rosocha Lukáš
Štolle Jakub
Švarc Daniel
Švarc Matěj

Tahouni B - Real Plzeň          7 : 6    ( 7 : 3 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šteinerová Kateřina — Sypták Petr
13. 10. 2019

Kepka Karel 2
Mitas Martin 2
Angermayer Patrick 1
Pechr Jiří 1
Rous Radek 1
Bláha Zdeněk
Dvořák Jan
Kalina Pavel
Petričko Pavel
Kalčík Petr 2
Zítek Jakub 2
Popík Štefan 1
Zuna Martin 1
Ficu Ladislav
Kopcsák Jozef
Nový Michal
Pospíšil Jakub
Soukup Petr

Oranjes - Real Plzeň          4 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Štefanová Eliška
20. 10. 2019

Titěra Jan 2 ŽK
Flachs Robert 1 ŽK
Sinkule Michael 1
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kotka František
Rada Václav
Vachovec Michal ŽK
Kopcsák Jozef 1
Valenta Václav 1
Zítek Jakub 1 ŽK
Krýda Martin
Pospíšil Jakub
Sušánka Jan
Zuna Martin

Real Plzeň - Hurikáni          3 : 8    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
27. 10. 2019

Valenta Václav 2
Kopcsák Jozef 1
Ficu Ladislav
Krýda Martin
Popík Štefan
Brůha Marek 2
Gärtner Jiří 2
Cimbota Zdeněk 1
Čejka Lukáš 1
Čorňák Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Berger Jiří
Koranda Adam
Monhart Aleš

FC DAB - Real Plzeň          10 : 2    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019

Schleis Karel 2
Gita Tomáš 2
Potoček Matěj 2
Tichý Daniel 2
Šura Dominik 2
Vojáček Michal
Šmůla Filip
Fakan Jan
Růžička Jan
Lecjaks Lukáš
Vojta Dominik
Ficu Ladislav 2
Kopcsák Jozef
Krýda Martin
Valenta Václav
Zítek Jakub

Real Plzeň - FC RS          9 : 1    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019

Nový Michal 4
Ficu Ladislav 2
Kopcsák Jozef 1
Popík Štefan 1
Valenta Václav 1
Krýda Martin
Sušánka Jan
Šebek Jan
Zítek Jakub
Bečvář Miroslav 1
Bass David
Hejsek Jiří
Hladík Drahoslav
Porada Petr
Skala Petr
Stehlík Jiří