Městský Přebor

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Barcal JanA11101.1
Brejcha Pavel441
Dlesk PetrA111
Doležal Miloš5100.5
Drapák Marek120.5
Hanuš Jaromír0120
Hanuš Lukáš140.25
Havlíček OndřejRabbit Plzeň212
Konáš DavidA4110.36
Kořínek JiříA221
Kořínek ml. JiříA010
Kuna Václav4120.33
Lhoták Zdeněk4130.31
Máj Dalibor780.88
Nguyen Son Huy380.38
Pata TomášA280.25
Pelikán JiříUFK Slavoj020
Procházka Antonín030
Vávro René111
Vyleta Marcel380.38
Brankáři
hráč g/z z
Hanuš Jaromír 7 12
Pata Tomáš 3 2
Pelikán Jiří 5.5 2
Odehrané zápasy

FC Palasio Plzeň - Pumidas B          8 : 2    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
2. 9. 2018

Doležal Jakub 3
Kypta Martin 3
Denk Patrik 1
Hradecký Dominik 1
Votýpka Petr
Vávra Tomáš
Svítil Ondřej
Souček David
Kaiser Daniel
Ždych Jakub ŽK
Barcal Jan 1
Máj Dalibor 1
Hanuš Jaromír
Konáš David
Pata Tomáš
Procházka Antonín
Vyleta Marcel

FC Inter Plzeň - Pumidas B          9 : 3    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Navrátil Tomáš — Služba: Šašková Barbora
9. 9. 2018

Mariánus Pavel 3
Meszárosz Michal 2
Smutný David 2
Grubr Tomáš 1
Stuchlík Petr 1 ŽK
Frank Pavel
Vavřička Pavel
Barcal Jan 1
Drapák Marek 1
Kuna Václav 1
Doležal Miloš
Hanuš Jaromír
Konáš David
Lhoták Zdeněk
Nguyen Son Huy
Procházka Antonín

Pumidas B - FC Kojak          3 : 13    ( 0 : 6 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Maišlová Lucie — Fürbacher Karel
15. 9. 2018

Nguyen Son Huy 2
Lhoták Zdeněk 1
Barcal Jan
Doležal Miloš
Drapák Marek
Hanuš Jaromír
Kuna Václav
Vyleta Marcel
Křížek Michael 6
Dvořák Antonín 3 ŽK
Ježek Richard 2
Kotrnoch Ondřej 1
Valenta Pavel 1
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.

FC Blizzard - Pumidas B          4 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Repka Michal — Služba: Šteinerová Kateřina
23. 9. 2018

Nohejl Michal 2
Křivánek Stanislav 1
Pecháček Jakub 1
Běl Michal
Formánek Miroslav
Kotrch Miroslav
Procházka Jan
Tyrner Dominik
Barcal Jan
Doležal Miloš
Hanuš Jaromír
Hanuš Lukáš
Kořínek ml. Jiří
Kuna Václav
Lhoták Zdeněk
Nguyen Son Huy

Tahouni - Pumidas B          1 : 11    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Šašková Barbora
30. 9. 2018

Pekník Tomáš 1
Bock Petr ŽK
Juha Petr
Kalina Pavel
Mitas Martin ŽK
Pechr Jiří
Pelikán Libor
Petričko Pavel
Barcal Jan 5
Doležal Miloš 3
Kuna Václav 2
Lhoták Zdeněk 1
Konáš David
Nguyen Son Huy
Pata Tomáš

FK Lochotín B - Pumidas B          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav st. — Služba: Šoltysová Petra
6. 10. 2018

Pumidas B - FC Splávek          4 : 5    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Barcal Jan 3
Lhoták Zdeněk 1
Brejcha Pavel
Konáš David
Pata Tomáš
Vyleta Marcel
Šik Michal 2
Djemali Bojan 1
Koc Václav 1
Mašek Radek 1
Krákora David
Kubík Jan
Říšský František
Svoboda Jaroslav
Veselý Tomáš

Pumidas B - The Wankers B          4 : 10    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šteinerová Kateřina
27. 10. 2018

Havlíček Ondřej 2
Pata Tomáš 1
Lhoták Zdeněk 1
Kuna Václav
Barcal Jan
Hanuš Lukáš
Hanuš Jaromír
Doležal Miloš
Brejcha Pavel
Vyleta Marcel
Angermayer Patrick 3
Kravčík Pavel 2
Matlák David 2
Kratochvíl Václav 1
Kroc Jakub 1
Sinkule Michael 1
Nádvorník Michael

Czech Made B - Pumidas B          4 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
4. 11. 2018

Malý Adam 2
Kanát Martin 1
Suja Ján 1
Eršek Roman
Koulák Vítězslav
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Doležal Miloš 1
Vyleta Marcel 1
Barcal Jan
Hanuš Jaromír
Konáš David
Kuna Václav
Lhoták Zdeněk
Máj Dalibor
Pata Tomáš

SK Nová Ves - Pumidas B          6 : 3    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
4. 11. 2018

Gillich Tomáš 3
Janovský Petr 1 ŽK
Kubeš Pavel 1 ŽK
Štefánek David 1
Hoger Aleš
Holeček Tomáš
Barcal Jan 1
Doležal Miloš 1
Vyleta Marcel 1
Hanuš Jaromír
Konáš David
Kuna Václav
Lhoták Zdeněk
Máj Dalibor

Pumidas B - Dragonflies of Pilsen          6 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
24. 3. 2019

Brejcha Pavel 2
Máj Dalibor 2
Konáš David 1
Vyleta Marcel 1
Hanuš Jaromír
Kuna Václav
Lhoták Zdeněk
Nguyen Son Huy
Pata Tomáš
Kopcsák Jozef 1
Mattas Tomáš 1
Alexi Michal
Bittermann Zdeněk
Dzurnak Rado
Kepka Karel
Krejča Jan
Socha Filip
Zdeněk Michal

Pumidas B - FC Palasio Plzeň          2 : 12    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika
6. 4. 2019

Kořínek Jiří 1
Máj Dalibor 1
Hanuš Jaromír
Lhoták Zdeněk
Procházka Antonín
Vyleta Marcel
Denk Patrik 6
Doležal Jakub 2
Hradecký Dominik 1
Kypta Martin 1
Štolle Dominik 1
Ždych Jakub 1
Souček David
Vávra Tomáš

Pumidas B - FC Inter Plzeň          5 : 11    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
14. 4. 2019

Brejcha Pavel 2
Konáš David 1
Máj Dalibor 1
Nguyen Son Huy 1
Barcal Jan
Hanuš Jaromír
Kuna Václav
Lhoták Zdeněk
Brejcha Vladimír 3
Duchoň Radek 2
Frank Pavel 2
Holub Adam 2
Grubr Tomáš 1
Šebek Jan 1
Kalabza Pavel
Stuchlík Petr

FC Kojak - Pumidas B          4 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Větrovská Veronika
28. 4. 2019

Křížek David 4
Dvořák Antonín
Holub Lukáš
Ježek Richard
Řezáč Karel
Šoltys Miloslav ČK
Šoltys Miloslav st.
Valenta Pavel
Dlesk Petr 1
Konáš David 1
Doležal Miloš
Kuna Václav
Nguyen Son Huy
Pata Tomáš
Pelikán Jiří

Pumidas B - FC Blizzard          2 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Štrunc Jan
5. 5. 2019

Pata Tomáš 1
Vávro René 1
Doležal Miloš
Hanuš Jaromír
Hanuš Lukáš
Nguyen Son Huy
Nohejl Michal 2
Kukačka František 1
Procházka Jan 1
Běl Michal
Formánek Miroslav
Křivánek Stanislav
Pecháček Jakub

Pumidas B - Tahouni          5 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
11. 5. 2019

Máj Dalibor 2
Hanuš Lukáš 1
Konáš David 1
Kuna Václav 1
Hanuš Jaromír
Lhoták Zdeněk
Juha Petr 1
Bock Petr
Bryš Michal
Filip Václav
Kalina Pavel
Mitas Martin
Pechr Jiří
Rous Radek

Pumidas B - FK Lochotín B          1 : 7    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Repka Michal — Šoltys Miloslav — Služba: Šteinerová Kateřina
18. 5. 2019

Kořínek Jiří 1
Doležal Miloš
Konáš David
Kuna Václav
Lhoták Zdeněk
Máj Dalibor
Pelikán Jiří
Havel Jan 2
Kasýk Zdeněk 2
Fürbacher Karel 1
Holý Michal 1
Stanka Jakub 1
Kocour Stanislav
Slavík Jaroslav
Tříska Jakub