3.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Berger JiříDo Dna B050
Budač Michal290.22
Davídek Ondřej13170.76
Jandoš Michal3120.25
Jindra Ondřej010
Kopecký Jiří0801
Kosť Tomáš15180.83
Kravčík PavelThe Wankers B250.4
Kruml David1130.08
Malý MichalThe Wankers11101.1
Mareš Ondřej140.25
Němček Miroslav120.5
Nevlazla Tomáš340.75
Pelán Petr3130.23
Polák Petr360.5
Pressl Jan280.25
Staníček Petr010
Šantín David260.33
Šauer Dominik190.11
Walter Miroslav221
Brankáři
hráč g/z z
Berger Jiří 5.3 3
Jandoš Michal 5.5 2
Jindra Ondřej 3 1
Mareš Ondřej 1 2
Pelán Petr 3.6 10
Odehrané zápasy

FC Persie - Nabídka dne          0 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
2. 9. 2018

Berger Jiří
Pelán Petr
Mareš Ondřej
Malý Michal
Kruml David
Kosť Tomáš
Jandoš Michal
Davídek Ondřej
Budač Michal
Polák Petr
Zahálka Vít 1
Straka Michal 1
Sosnovec Roman
Petrmichl Radek
Novák Jaroslav
Křivánek Stanislav
Hřebec Martin
Hřebec Jaroslav
Holčák Michal
Hebr Václav

FC Persie - AFK Hradiště 89          4 : 9    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Salcman Martin — Služba: Maišlová Lucie
9. 9. 2018

Davídek Ondřej 2
Malý Michal 1
Nevlazla Tomáš 1
Budač Michal
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Kosť Tomáš
Šauer Dominik
Lusk Vojtěch 4 ŽK
Gruber Petr 2
Štícha Šimon 2
Kroc Jakub 1
Dumnický Michal
Kratochvíl Václav
Kuneš Václav
Rada Matouš

TJ Sokol Vejprnice - FC Persie          2 : 10    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
15. 9. 2018

Janošík Jan 1
Loužecký Michal 1
Loužecký Petr
Motyka Tomáš ŽK
Zimmermann Tomáš ŽK
Davídek Ondřej 3
Kosť Tomáš 2
Nevlazla Tomáš 2
Jandoš Michal 1
Malý Michal 1
Němček Miroslav 1
Kopecký Jiří
Kruml David
Pelán Petr

FC Predators - FC Persie          2 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Veronika
22. 9. 2018

Bešta Jiří 1
Varga Denis 1 ŽK
Šilhavý David
Procházka Mikoláš
Picka Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Klesa Tomáš
Götz Daniel
Fryč Pavel
Bláha Etienne Michel
Vild Jiří
Davídek Ondřej 2
Kosť Tomáš 2
Kruml David 1
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Polák Petr

FC Persie - Doubr Hůd          2 : 5    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
30. 9. 2018

Davídek Ondřej 1
Kosť Tomáš 1
Kopecký Jiří
Kruml David
Nevlazla Tomáš
Pelán Petr
Polák Petr
Pressl Jan
Kůžel Martin 2
Zíka Michal 2
Chaloupka Matěj 1
Opava Patrik
Roth Václav
Růžek Jíří
Švarc Matěj
Vítek Dominik

FC Persie - FC Fighters          1 : 10    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
7. 10. 2018

Polák Petr 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Kosť Tomáš
Pelán Petr
Anděl Jakub 6
Bernard Jan 1
Forman Jakub 1
Špic Štěpán 1
Štěpánek Petr 1
Anděl Jakub
Šolc David

Bubudorf FC - FC Persie          7 : 3    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie — Bláha Etienne Michel
14. 10. 2018

Krejčík Roman 2
Pipich Marek 2
Giňa Milan 1
Kroupa Vojtěch 1
Lúčka František 1
Hrabal Miroslav ŽK
Sovadina Jan
Šlapák Vilém
Pelán Petr 2
Kosť Tomáš 1
Berger Jiří
Davídek Ondřej
Kopecký Jiří
Kruml David
Němček Miroslav
Nevlazla Tomáš
Pressl Jan

FC Persie - FC Internazionale          1 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Malý Michal 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Jindra Ondřej
Kosť Tomáš
Kruml David
Mareš Ondřej
Palkovič Pavol 1
Tichota Jan 1
Richter Patrik 1
Ragančík Slavomír
Bernát Pavel
Kushnir Dmytro
Jindra Václav
Ivanov Zlatomir
Gurgul Martin
Viuseanco Oleg

STB - FC Persie          2 : 4    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Pospíšil Jakub
27. 10. 2018

Grůber Martin 1
Stavrev Ivan 1
Kindelmann Petr
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel
Zemko Dominik
Davídek Ondřej 3
Kravčík Pavel 1
Budač Michal
Jandoš Michal
Kosť Tomáš
Mareš Ondřej
Staníček Petr

Nabídka dne - FC Persie          3 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Kulhánek Tomáš
7. 4. 2019

Novák Jaroslav 1
Směšný Michal 1
Straka Michal 1
Hebr Václav
Holčák Michal
Petrmichl Radek
Zahálka František
Zahálka Vít
Malý Michal 2
Šantín David 1
Kosť Tomáš 1
Kravčík Pavel 1
Pressl Jan
Pelán Petr
Budač Michal
Kruml David
Davídek Ondřej
Šauer Dominik

AFK Hradiště 89 - FC Persie          7 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra — Brunner David
14. 4. 2019

Kuneš Václav 3
Dumnický Michal 2
Kroc Jakub 1
Lusk Vojtěch 1
Gruber Petr
Kratochvíl Václav
Sichinger Petr
Berger Jiří
Davídek Ondřej
Kopecký Jiří
Kosť Tomáš
Kravčík Pavel
Kruml David
Malý Michal
Pelán Petr
Šantín David

FC Persie - TJ Sokol Vejprnice          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Větrovská Veronika — Kulhánek Tomáš
28. 4. 2019

Budač Michal 1
Kosť Tomáš 1
Malý Michal 1
Šantín David 1
Šauer Dominik 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Kruml David
Pelán Petr
Hora Matěj 1
Hajžman Michal
Loukota Filip
Motyka Tomáš
Rollinger Jaroslav
Zimmermann Tomáš

FC Persie - FC Predators          6 : 0    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
5. 5. 2019

Kosť Tomáš 2
Polák Petr 2
Mareš Ondřej 1
Pressl Jan 1
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Kruml David
Šantín David
Šauer Dominik
Bešta Jiří
Majer Lukáš
Krásný Michael
Klíč Tomáš
Hromádka Pavel
Fryč Pavel
Demitrov Michal
Červeňák Radim ČK
Červeňák Radek
Bláha Etienne Michel
Varga Karel

Doubr Hůd - FC Persie          4 : 1    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
11. 5. 2019

Růžek Jíří 2
Zíka Michal 1
Dolanský Kryštof 1
Chaloupka Matěj
Janka Jakub
Opava Patrik
Švarc Matěj
Vítek Dominik
Zíka Marek
Bohmann Filip
Jandoš Michal 1
Budač Michal
Šantín David
Pressl Jan
Pelán Petr
Kruml David
Kosť Tomáš
Kopecký Jiří ŽK
Davídek Ondřej
Šauer Dominik

FC Fighters - FC Persie          4 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Štrunc Jan — Služba: Štefanová Eliška
19. 5. 2019

Štěpánek Petr 2
Bernard Jan 1
Novák Miroslav 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Dočekal Pavel
Roztočil Jiří
Špic Štěpán
Vrba Lukáš
Pelán Petr 1
Davídek Ondřej
Kosť Tomáš
Kravčík Pavel
Kruml David
Polák Petr
Pressl Jan
Šauer Dominik

FC Persie - Bubudorf FC          4 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Radič Lukáš
26. 5. 2019

Budač Michal 1
Davídek Ondřej 1
Malý Michal 1
Pressl Jan 1
Berger Jiří
Kosť Tomáš
Kruml David
Pelán Petr
Šauer Dominik
Pipich Marek 1
Sovadina Jan 1
Darda Zdeněk
Hahner Tomáš
Krejčík Roman
Pigula Ladislav

FC Internazionale - FC Persie          3 : 11    ( 1 : 4 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
2. 6. 2019

Richter Patrik 2
Jindra Václav 1
Angyal Marián ŽK
Bernát Pavel
Hrabchak Denys
Ivanov Zlatomir
Kushnir Dmytro
Ponikelský Patrik
Viuseanco Oleg
Kosť Tomáš 4
Malý Michal 3
Walter Miroslav 2
Davídek Ondřej 1
Jandoš Michal 1
Budač Michal
Kravčík Pavel
Pelán Petr
Šauer Dominik

FC Persie - STB          2 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Radič Lukáš
9. 6. 2019

Malý Michal 1
Kosť Tomáš 1
Šauer Dominik
Šantín David
Pressl Jan
Pelán Petr
Berger Jiří
Jandoš Michal
Davídek Ondřej
Budač Michal
Walter Miroslav
Grůber Martin 1
Repka Michal 1
Procházka Michal
Roučka Filip
Světlík Vladimír
Vodrážka Pavel

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Davídek Ondřej31480.38
Jandoš Michal01160
Kopecký Jiří01160
Kosť Tomáš22480.25
Kruml David00080
Mareš Ondřej01180
Pelán Petr00080
Pogádl Ľubomír00020
Polák Petr00020
Pressl Jan30380.381
Šauer Dominik00040
Brankáři
hráč g/z z
Pelán Petr 2.1 8
Odehrané zápasy

DTJ Klabava - FC Persie          4 : 0    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Repka Michal
16. 12. 2018

Mlynarčík Matúš 2
Klička Petr 1
Mertl Tomáš 1 1
Daněk Jiří
Krákora David 1
Pejchar Tomáš
Pešek Tomáš 1
Rubeš Zdeněk 1
Světlík Martin
Davídek Ondřej
Kopecký Jiří
Kosť Tomáš
Kruml David
Mareš Ondřej
Pelán Petr
Pressl Jan ŽK

FC Blizzard - FC Persie          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Repka Michal
16. 12. 2018

Formánek Miroslav 1
Kotrch Miroslav 1 1
Běl Michal
Hrubý Jan
Křivánek Stanislav ŽK
Najman Ondřej
Procházka Jan 1
Suja Ján
Tyrner Dominik
Davídek Ondřej 1
Kopecký Jiří
Kosť Tomáš 1
Kruml David
Mareš Ondřej
Pelán Petr
Pressl Jan

Real Plzeň - FC Persie          1 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra
5. 1. 2019

Kalčík Petr 1
Fronk Michal
Höpfl Karel
Průša Pavel
Salcman Martin
Soukup Petr 1
Zítek Jakub
Zuna Martin
Kosť Tomáš 1
Davídek Ondřej
Polák Petr
Pogádl Ľubomír
Pelán Petr
Mareš Ondřej 1
Kruml David
Kopecký Jiří
Jandoš Michal
Pressl Jan

FC Persie - FC Jerigo 1994 Plzeň          0 : 3    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra
5. 1. 2019

Davídek Ondřej
Polák Petr
Pogádl Ľubomír
Pelán Petr
Mareš Ondřej
Kruml David
Kosť Tomáš
Kopecký Jiří
Jandoš Michal
Pressl Jan
Lenk Ondřej 2
Rous Jan 1 1
Kaňka Lukáš
Pechr Jiří
Řežábek Filip
Trojovský Martin
Vitouš Ondřej 1

FC Persie - Tahouni          1 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Schneider Josef (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Maišlová Lucie
20. 1. 2019

Davídek Ondřej 1
Jandoš Michal
Kosť Tomáš
Kruml David
Mareš Ondřej
Pelán Petr
Pressl Jan
Šauer Dominik
Juha Petr 1
Rous Radek 1
Bláha Zdeněk
Blažek Jaroslav
Bock Petr
Kalina Pavel
Pelikán Libor 1
Petričko Pavel

FC Persie - 3 promile          1 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Schneider Josef (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Maišlová Lucie
20. 1. 2019

Davídek Ondřej 1
Jandoš Michal
Kosť Tomáš 1
Kruml David
Mareš Ondřej
Pelán Petr
Pressl Jan
Šauer Dominik
Malcát David 2
Čechura Tomáš
Fiala Josef
Glazer Tomáš 2
Křen Tomáš
Nový Vratislav
Soroka Jan
Špánek Jaroslav

FbC Bory 2010 - FC Persie          1 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Větrovská Veronika
3. 2. 2019

Rostás Lukáš 1
Cigler Miroslav
Štěpánek Martin
Sartorius Michal 1
Pavlíček Marek
Nosek Josef
Komínek Jiří
Hruška Jan
Eret Tomáš
Dvořák Lukáš
Žák Adam
Kosť Tomáš 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Kopecký Jiří
Kruml David
Mareš Ondřej
Pelán Petr
Pressl Jan
Šauer Dominik

FC Persie - MD Elektronik C.F.          3 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří (p) — Šik Michal (p) — Služba: Větrovská Veronika
3. 2. 2019

Pressl Jan 3
Davídek Ondřej 1
Jandoš Michal 1
Kopecký Jiří 1
Kosť Tomáš
Kruml David
Mareš Ondřej
Pelán Petr
Šauer Dominik
Fornouz Marek 1
Popule Michal 1 1
Beneš Lukáš
Korčík Martin
Korčík Radek
Moravec Václav
Mrhal David
Ragančík Slavomír
Toma Gabriel