4.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Čiviš Petr070
Dubský Miroslav230.67
Duspiva Lukáš010
Flaišman Jan01002
Hladík Martin040
Houdek Petr780.881
Jeníček David010
Kraft Tomáš170.14
Krýda MartinDo Dna B18111.642
Kydlíček Ondřej1091.11
Lukáš Ondřej370.43
Návrat Jan030
Němec Ondřej160.17
Purdeš Jan490.44
Purdeš Pavel130.33
Růžička Václav2100.21
Šimek Štěpán441
Šloufová Michala030
Velíšek Petr01201
Brankáři
hráč g/z z
Flaišman Jan 3.1 10
Hladík Martin 1.5 2
Jeníček David 7 1
Odehrané zápasy

Šlapák CF - Kometa          1 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
1. 9. 2018

Koča Zdeněk 1
Bereš Róbert
Bílek Petr
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Schwetz Jakub
Varga Lukáš
Krýda Martin 2
Duspiva Lukáš
Šloufová Michala
Šimek Štěpán
Němec Ondřej
Lukáš Ondřej
Kraft Tomáš
Houdek Petr
Flaišman Jan
Velíšek Petr

Kometa - FC Paradox Plzeň          11 : 3    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Navrátil Tomáš — Služba: Šašková Barbora
9. 9. 2018

Houdek Petr 3
Kydlíček Ondřej 3
Krýda Martin 2
Lukáš Ondřej 2
Purdeš Pavel 1
Flaišman Jan ŽK
Kraft Tomáš
Velíšek Petr
Kadlec Jiří 3
Bína Tomáš
Cimmermann Michal
Fiala Matěj
Hellmayer Radek
Maroušek Jakub
Tetur Dominik
Verner Martin

J-Tekt KVS Plzeň - Kometa          5 : 4    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Votýpková Kristýna
16. 9. 2018

Neubauer Lukáš 2
Vlčák Stanislav 2
Hásek Ladislav 1
Mašek Jan
Merjavčík Petr
Nevečeřal Jakub
Pátek Jakub
Velík Jakub
Kydlíček Ondřej 2
Houdek Petr 1 ŽK
Kraft Tomáš 1
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Krýda Martin
Růžička Václav
Šimek Štěpán
Velíšek Petr

FC LDN - Kometa          7 : 5    ( 5 : 3 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
22. 9. 2018

Salák Patrik 3
Končel Jiří 2
Moulis Josef 2
Hurt Pavel
Müller Jan
Nevečeřal David
Piskáček Daniel
Václavíková Lucie
Šimek Štěpán 2
Krýda Martin 2
Purdeš Jan 1
Šloufová Michala
Růžička Václav
Purdeš Pavel
Čiviš Petr
Němec Ondřej
Kraft Tomáš
Jeníček David
Houdek Petr
Velíšek Petr

Pilsen Boys - Kometa          1 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Votýpková Kristýna
30. 9. 2018

Petrák Lukáš 1
Kolářský David ŽK
Vozabule Miroslav
Vojta Dominik ŽK
Tintěra Lukáš
Thoma Pavel
Sechovský David
Procházka Martin
Poláček Josef
Panteleimon Nikolaos
Kunzmann Vladimír
Zavacki Jan
Kydlíček Ondřej 1
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Krýda Martin
Němec Ondřej
Purdeš Jan
Růžička Václav
Velíšek Petr ŽK

FC Stars Plzeň - Kometa          3 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
13. 10. 2018

Fiřt Jiří 1
Hrdlička Petr 1
Kopil Rastislav 1 ŽK
Jurčenko Kirill
Kohút Lukáš
Palkovič Pavol
Sinkule Michael
Wurll Tomáš
Němec Ondřej 1
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Lukáš Ondřej
Purdeš Jan
Růžička Václav ŽK
Šloufová Michala
Velíšek Petr

FC Fotbalisti B - Kometa          4 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Salcman Martin — Služba: Maišlová Lucie
21. 10. 2018

Procházka Jaroslav 1
Borovský Pavel 1
Cigler Pavel 1
Douša Josef 1
Kurisko Ján
Kosť Tomáš
Kalfeřt David
Jerman Richard
Jandoš Michal
Batěk Daniel
Šimek Štěpán 2
Krýda Martin 1 ŽK
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Kraft Tomáš
Lukáš Ondřej
Purdeš Jan
Růžička Václav
Velíšek Petr

Kometa - SK VSP          1 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
31. 3. 2019

Růžička Václav 1
Flaišman Jan
Krýda Martin
Kydlíček Ondřej
Lukáš Ondřej
Němec Ondřej
Purdeš Jan
Purdeš Pavel
Velíšek Petr
Štika Jan 2
Göttinger Jan 1
Moravec Vojtěch 1
Lešťan Jaroslav
Mareš Pavel
Papp Pavol
Rom Filip
Veselý Aleš

Kometa - Šlapák CF          2 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
7. 4. 2019

Dubský Miroslav 1
Kydlíček Ondřej 1
Flaišman Jan ŽK
Hladík Martin
Kraft Tomáš
Lukáš Ondřej
Purdeš Jan
Růžička Václav
Velíšek Petr
Bereš Róbert 1
Hakr Miroslav 1
Mikuš Tomáš 1
Motyčka Petr 1
Faflík Miloslav
Smola Michal
Varga Lukáš

FC Paradox Plzeň - Kometa          2 : 8    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra — Negru Maxim
14. 4. 2019

Bína Tomáš 1
Mondek Lukáš 1
Hellmayer Radek
Tetur Dominik
Váchal Martin
Verner Martin
Krýda Martin 3
Houdek Petr 2
Kydlíček Ondřej 1
Purdeš Jan 1
Růžička Václav 1
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Návrat Jan
Velíšek Petr

Kometa - J-Tekt KVS Plzeň          5 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Šteinerová Kateřina
28. 4. 2019

Krýda Martin 3 ŽK
Dubský Miroslav 1
Kydlíček Ondřej 1
Čiviš Petr
Hladík Martin
Houdek Petr
Návrat Jan
Purdeš Jan
Růžička Václav
Nevečeřal Jakub 1
Vlčák Stanislav 1
Kučera Jiří
Merjavčík Petr
Mikoláš Jakub
Neubauer Lukáš
Velík Jakub

Kometa - FC LDN          4 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Votýpková Kristýna — Zemko Dominik
4. 5. 2019

Krýda Martin 2
Kydlíček Ondřej 1
Lukáš Ondřej 1
Flaišman Jan
Hladík Martin
Houdek Petr
Kraft Tomáš
Velíšek Petr
Salák Patrik 2
Klozar Tomáš 1
Končel Jiří 1
Hurt Pavel
Müller Jan

Kometa - Pilsen Boys          6 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Roučka Filip
12. 5. 2019

Krýda Martin 3
Purdeš Jan 2
Houdek Petr 1
Dubský Miroslav
Hladík Martin
Kydlíček Ondřej
Návrat Jan
Růžička Václav
Velíšek Petr
Vojta Dominik 1
Kružej Luděk
Tintěra Lukáš
Thoma Pavel
Schmirler David
Rajtolar Stanislav
Panteleimon Nikolaos
Netušil Jan
Němec Ondřej
Vozabule Miroslav